RuyaTabirleri.com

Rüyada Uyuyan Birini Görmek

Rüyada uyuyan birini görmek, kişinin sakin, huzurlu ve kargaşadan uzak bir hayat sürmesine işarettir. Bu rüya verilen söze sadık kalmaya, makam ve mevki sahibi olmaya, faydalı şeylerle vakit geçirmeye, zengin ve ferah bir döneme, şan ve şöhret sahibi olmaya, hayırlı bir haber almaya, sevinmeye ve mutlu olmaya işarettir. Bazı yorumculara göre bu rüya ticarette başarısızlığa uğramak, hile yapan sahtekâr bir insan, dünya işlerine dalıp ahireti unutmak, sıkıntı yaşamak ve iş hayatında bazı problemler yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Uyuduğunu Görmek

Rüyada uyuyan kişi dünya hayatını gözden geçirmeli ve yaptığı hataları tekrar etmemelidir. Rüyada uyuyan kişi gerçek hayatta gaflet içerisindedir. Bazen bu rüya korkulandan emin olmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Bu rüya evlenmeye, yakın zamanda ele geçecek hayırlı nimetlere, ya da uzun bir yolculuğa çıkmaya da yorulabilmektedir. Rüyada sol tarafına uyuyan hastalığa tutulur; sağ yanına yatıp uyuyan hayırlı haberler alır; sırtüstü yatıp uyuyan dünyada gaflette bulunur.

Rüyada Derin Bir Uykuda Olduğunu Görmek

Bu rüyayı gören eğe sıkıntı ve üzüntü yaşıyorsa sevinsin; çünkü rüya tüm sıkıntıların yakında biteceğine, huzura ereceğinize, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine işarettir. Bu rüya bazen de bazı hastalıklar geçireceğinize fakat daha sonra bu hastalıklardan kurtularak şifa bulacağınıza da yorulabilmektedir.

Rüyada Uyanmak İstediğini Görmek

Rüyada uyanmak isteyen kişi yaptığı hataların farkına varır ve pişmanlık duyar. Bu rüya kişinin gaflet halinden uyanması ve gerçekleri görmesidir. Rüyayı görenin tövbesi makbul olur. Rüyada uyanmak isteyen kişi gerçek hayatta da birçok sıkıntıdan kurtularak hayırlara kavuşur.

Rüyada Halkın Uyuduğunu Görmek

Rüyada bir topluğun veya o şehir halkının derin bir uykuda olduğunu görmek o yılın bolluk ve ucuzluk içinde geçeceğine işarettir. Eğer halk sıkıntı içerisindeyse feraha ve rahata ererler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uyuyan Birini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Doğan (05 Ocak 2016 saat: 11:29)

    İş sahibiyim.Rüyamda gördüm ki,ofiste müşteri temsilçisi koltukta uyuyor.Oturup onu seyrediyordum ki, ortağım onu uyandırmak istedi ben engel oldum. Bu arada müşteri temsilcisi koltuk karışık yere düştü ve arkası üste yerde uyumaya devam etti.

  2. gizem melek (08 Nisan 2015 saat: 09:51)

    Rüyamda eski eşimi önce saçlarını boyarken gördüm. Hangi renge boyadigini bilmiyorum çünkü sadece boyayi saçına sürüyordu gördüğümde. Sonra bir evdeydik ve iki yada üç oda ve odalarda serilmiş yer yatakları gördüm kanepelerin üzerlerine de beyaz çarşaflar serilmisti ve yastıklar çarşaflar hepsi beyazdı. Ve üzerlerinde uyuyan insanlar vardı. Eski eşim ve onun çok önceden birlikte olduğu kız arkadaşı insanların uyuduğu bir odada boş iki ayrı kanepeye uzanmak istedikleri sırada ben eski eşime diğer odada iki kişilik boş yatak var orası daha iyi gel oraya gidelim diyorum bana bakıyor ama benimle gelmiyor. Bana sessiz ol insanlar uyanacak diyor. Bu kadardı rüyam yorumlar mısınız rica etsem. Teşekkürler.

  3. vera (25 Şubat 2015 saat: 07:52)

    Rüyamda tanidiğim bir erkeğin bana ney çaldiğini ve aradan biraz zaman geçinde benimde calmaya calistigimi gördüm daha sonra ben ağliyordum tekrar ney calan kişinin yanina gittigimde onun uyuduğunu gördüm daha sonra onun kalktigini gôrdüm ama o tekrar kafasini duvara yaslayarak uyuyakaldi. Sonra tekrar uyandi ve neyini de alip gitti. Üzerinde yeşil bir kazak olan sakalı olan biriydi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,