RuyaTabirleri.com

Rüyada Uyuyan Görmek

Rüyada uyuyan görmek, kişinin çevresindekilere her konuda yardım eden, her zaman bilinçli hareket eden, sıkıntıdan ve beladan uzak, sakin, huzurlu bir hayat sürdüğünü bildirir. Hem topluma, hem de kendi aile hayatına faydalı olacak işlerle vakit geçirildiğine, kişinin mali durumunu sürekli olarak daha iyi hale getirdiğini, çevresindeki ününü giderek daha da yaygın hale getireceğini bildirir.

Rüyada Uyuyan Birini Görmek

Geçmişten gelen bir arkadaşa önemli bir konuda sır vermek veya güvenmek anlamına geldiği gibi, işlerin sıkışık olduğu bir dönemde çok güvenilen ve sevilen birinden alınacak güzel bir yardımı da işaret eder. Farklı şekillerde yorumlanan rüya İslami olarak kişinin çevresine imanı ile ve İslama uygun davranışları ile örnek olduğunu, sevabının her geçen gün arttığını da alamet eder. Ticaret yapan kişilerin sahtekarlık nedeni ile işlerinde bozulmalar yaşayabileceklerini, iflasa kadar gidecek şekilde kötü olaylarla karşılaşacakları anlamına da gelir. Kişinin maddi konulara çok düşkün olduğunu ve bu yüzden de işlerini daha çok büyütme hırsı yüzünden pek çok sıkıntı yaşayacağına da yorumlanır.

Rüyada Uyuduğunu Görmek

Aldatılmak anlamına gelen rüya evli kişiler için aile saadetlerini bozan üçüncü bir kişinin varlığına delalet eder. İş konusunda da atak davranılmadığı için çok büyük bir fırsatı kaçıracağını bildiren rüya, kişinin pek çok hatalı davranışta bulunduğunu ve bu yüzden de isteklerine ulaşmakta sürekli olarak geciktiğini işaret eder. Yüzüstü yattığını görmek genellikle kendi içine kapanıldığını ve sorunları çözmek yerine kimseyle paylaşmayıp çözüm aramamak anlamına gelir. Yan tarafına yatarak uyuduğunu görmek ise kişinin çevresinde çok sayıda güvenilir insan olduğuna, kazancının artmasına sevdiği insanların da katkıda bulunacağına alamettir.

Rüyada Uyuyan Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle tüm hayat neşelerini ve inançlarını kaybeden insanların içine düştükleri ruhsal bunalıma işaret eden rüya, ölmek istemek veya intihar düşüncesinin de ifadesi olarak görülebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!