RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzanmak

Rüyada uzanmak, rüya sahibinin rahatlık ve kolaylık içinde geçecek bir hayatı olacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına alamet eder. Kişi, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için heyecanla ve sabırsızlıkla beklediği fırsatı elde edecek ve bu sayede dünyanın en mutlu insanı olacak demektir. Bu rüya bazen de rahat hareketleri ve konuşmaları ile toplumda hoş karşılanmayan birine yorulurken bir yandan da eksik ya da kusurlu bir iş yapmaya ve ayıplanmaya rivayet edilir.

Rüyada Uzandığını Görmek

Rüyada uzandığını görmek, geleceğin parlak olacağına, gerek meslek gerekse özel hayatta başarılı ve mutlu olmaya, amaçları gerçekleştirmeye işaret eder. Rüya sahibinin kolaylıklarla geçecek bir yaşamı olacağına ve çektiği sıkıntının biteceğine yorulur.

Rüyada Sırt Üstü Yatmak

Rüyada sırt üstü yatmak, rüyayı gören kişinin elinin bollaşacağı, işlerine bereketin geleceği, yaşadığı şanssızlığın ve kısmetsizliğin ortadan kalkacağı ve hayatının bundan sonra istediği gibi ilerleyeceği anlamına gelir.

Rüyada Yere Uzanmak

Rüyada yere uzanmak, işlerin hafifleyeceğine, hayatın kolaylaşacağı, sağlığın ve huzurun yerine geleceği ile tabir edilir. Rüya sahibi yüzünü güldürecek ve Allah’a şükretmesini sağlayacak bazı hayırlı ve güzel olaylar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yatağa Uzanmak

Rüyada yatakta uzanmak iki şekilde yorumlanır. Yeni ve temiz bir yatağa uzanmak rüyayı gören kişinin sahip olduklarının kendisi için kâfi olduğuna ve mutlu olmasına yettiğine işaret eder. Fakat eski ya da kötü bir yatakta uzanmak rüya sahibinin huzursuz ve mutsuz olduğuna, can ve boğaz derdine düştüğüne yorulur.

Rüyada Yatmak

Rüyada yatmak, hem maddi hem de manevi anlamda güç sahibi olmaya, zorlukların üstesinden gelme kudretini kendinde hissetmeye ve özgüvenini geri kazanacak başarılar ve zaferler elde etmeye rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: