RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzay Gemisi Görmek

Rüyada uzay gemisi görmek, hayalperestlikten vazgeçilmediği ve gerçekçi olmayan hayallerin peşine düşüldüğü için kişinin zarara uğrayacağı anlamına gelir. Toplum nazarında dikkate alınmayan, çevresinde alay konusu olan davranışlarda bulunulduğuna ve bu nedenle kişinin ailesinin de zor duruma düştüğünün işaretidir. Rüyasında uzay gemisi gören kişiler aşırı meraklı tavırları ile sevdiklerini bunaltan ve giderek yalnızlaşan insanlardır. Bazı yorumcular uzay gemisi gören kişinin yapacağı çok farklı işlerle ün sahibi olacağına ve zenginleşeceğine tabir ederler.

Rüyada Uzay Boşluğu Görmek

İnançların ve değerlerin bir bir yıkılacağına, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin bozulacağına işarettir. Uzay boşluğu görmek, uzun sürecek stabil bir hayata da tabir edildiği gibi, iş verimliliğinin azalacağına, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına alamettir. Uzay boşluğu görmek aynı zamanda boşa yapılan yatırımlar nedeni ile çok ciddi para ve mal kayıpları yaşanacağına da delalettir.

Rüyada Uzaya Gittiğini Görmek

Olayların neden sonuç ilişkilerini doğru çözümleyemediği için kişinin başına gelen sıkıntıları bir türlü çözemediğine, işlerini istediği hale getiremediğine yorumlanır. Uzaya gittiğini gören kişiler gerçekçi adımlar atmak yerine hayalperest ve çocukça davranırlar. Aşısı alıngan, eleştiriye açık olmayan karakteri nedeni ile rüya sahibinin çevresindeki kişilerle ilişkisinin de bozulacağına yorumlanır. Uzaya gittiğini görenin malları ve parası bereketli olmaz, elindeki avucundaki her şeyi boş hayaller uğruna kaybeder.

Rüyada Uzay Gemisi Görmenin Psikolojik Tabiri

Psikolojik olarak uzay gemisi gören kişiler gerçek ile hayal arasındaki o ince çizgiyi bir türlü ayıramayan kimselerdir ve bu nedenle yaşama karşı çok güçlü kalamazlar. Aşırı hassas ruhların ve zayıf güç mekanizmalarının işareti olan rüya aynı zamanda kişinin kafasına koyduğu şeyden vazgeçmediğine ve ne kadar yanlış da olsa kendi yolunda ilerlediğinin, kimseyi dinlemediğinin de işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uzay Gemisi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Aysu (22 Kasım 2016 saat: 07:14)

    Ben rüyamda küçük çocuk olduğumu gördüm, annem ile bir uzay aracına binmiştik ve oradaki insanlar kısa süre sonra kıyametin kopacağını söylüyorlardı ve nedenini anlamadım ama bunu söyleyen kadın ve çocuğu kan bağışlıyordu ayrıca uzay gemisinin içi alışveriş merkezine benziyordu sonra ufu yaklaştı ve çarptı. Kendimi daha küçük bir kutunun içinde çok hızlı şekilde döndüğümü gördüm , kendimden 3 tane vardı ve Okadar hızlı dönüyordukki kafamı kutunun herhangibir yerine çarptım uyandığıda kafam acıyordu ve anlamı sevdiklerimi bunaltmak demekmiş ve gerçektende şuanda bunu yaşıyorum bir süredir rüyalarımla ilgileniyorum rüyalarım bana ne yaşadığımı ve neler yaşayacağımı anlatıyor sanki , herkese tavsiyem eğer sosyal hayatınızda kötü bir durumdaysanız mutlaka rüyalarınızla ilgilenin.

  2. Ecem (11 Ekim 2016 saat: 11:39)

    Rüyamda evde oturuyoruz birden heryerin isiklari kesiliyor.ve gökten büyük bir sey beliriyor..uzay araci.buyuk.ucak.gibi ve kesinlikle onu gormemizi istemiyor. O.isik her evin icini gorebiliyormuss.Sonrasinda telefonumu acmak istiyorum bir hadis goruyorumm hani beklenen sey indi tarzinda bir hadis hz..isa indi diyor herkes ama sonradan da uyandim

  3. Ekrem (06 Nisan 2016 saat: 16:17)

    Rüramda ben dayım yengem annem ve kardeşim bi evin balkonunda konuşuyoruz. Dayım ve yengrm real markete dava açıcaklarını söylüyorlar bende açmamaları gerektiğini başlarının belaya giriceğini öyle markanın kendi adını kirletmiceğini söylüyorum. Tam o sırada bi uzay mekiği gibi bişey beliriyor uzaktan ama bulunduğumuz şehirden atılmış havaya doğru çıkıyor tam hızlı hızlı uçarken birden patlıyor ve hepimiz korkuyoruz içeri giriyoruz ama patlamanın etkisiyle eve kıvılcımlar düşüyor yengem yangın çıkıcak kapat camları diyor ve uyanıyorum yorumlarınızı bekliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,