RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzay Gemisi Görmek

Rüyada uzay gemisi görmek, hayalperestlikten vazgeçilmediği ve gerçekçi olmayan hayallerin peşine düşüldüğü için kişinin zarara uğrayacağı anlamına gelir. Toplum nazarında dikkate alınmayan, çevresinde alay konusu olan davranışlarda bulunulduğuna ve bu nedenle kişinin ailesinin de zor duruma düştüğünün işaretidir. Rüyasında uzay gemisi gören kişiler aşırı meraklı tavırları ile sevdiklerini bunaltan ve giderek yalnızlaşan insanlardır. Bazı yorumcular uzay gemisi gören kişinin yapacağı çok farklı işlerle ün sahibi olacağına ve zenginleşeceğine tabir ederler.

Rüyada Uzay Boşluğu Görmek

İnançların ve değerlerin bir bir yıkılacağına, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin bozulacağına işarettir. Uzay boşluğu görmek, uzun sürecek stabil bir hayata da tabir edildiği gibi, iş verimliliğinin azalacağına, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına alamettir. Uzay boşluğu görmek aynı zamanda boşa yapılan yatırımlar nedeni ile çok ciddi para ve mal kayıpları yaşanacağına da delalettir.

Rüyada Uzaya Gittiğini Görmek

Olayların neden sonuç ilişkilerini doğru çözümleyemediği için kişinin başına gelen sıkıntıları bir türlü çözemediğine, işlerini istediği hale getiremediğine yorumlanır. Uzaya gittiğini gören kişiler gerçekçi adımlar atmak yerine hayalperest ve çocukça davranırlar. Aşısı alıngan, eleştiriye açık olmayan karakteri nedeni ile rüya sahibinin çevresindeki kişilerle ilişkisinin de bozulacağına yorumlanır. Uzaya gittiğini görenin malları ve parası bereketli olmaz, elindeki avucundaki her şeyi boş hayaller uğruna kaybeder.

Rüyada Uzay Gemisi Görmenin Psikolojik Tabiri

Psikolojik olarak uzay gemisi gören kişiler gerçek ile hayal arasındaki o ince çizgiyi bir türlü ayıramayan kimselerdir ve bu nedenle yaşama karşı çok güçlü kalamazlar. Aşırı hassas ruhların ve zayıf güç mekanizmalarının işareti olan rüya aynı zamanda kişinin kafasına koyduğu şeyden vazgeçmediğine ve ne kadar yanlış da olsa kendi yolunda ilerlediğinin, kimseyi dinlemediğinin de işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!