RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzay Görmek

Rüyada uzay görmek, rüya sahibinin eksik olduğu konularda kendini yetiştirme çabasına işaret ederken diğer yandan da kişinin hatalarının farkına varıp, bunlardan feyz alacağı ve tekrarına düşmemek için, kulağına küpe yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin gençliğin verdiği duygularla hareket etme alışkanlığından, çocuksu heveslerinden, cahillik zamanlarından uzaklaşmaya başlayıp, daha oturaklı, aklı başında, efendi, kültürlü ve asil olacağına delalet eder. Rüyada uzay görmek, yeni bilgiler edinme isteğine tabir edilir.

Rüyada Uzaya Gitmek

Rüyada uzaya gittiğini gören kişi, işinde bir adım öne geçecek, bu sayede rütbesi yükselecek demektir. Kişi, meslek hayatında çok önemli başarılara imza atacak bu sayede de herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı kimse olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Uzay Gemisi Görmek

Rüyada uzay gemisi görmek, rüya sahibinin işinde uzmanlaşmak ve gereken saygınlığı kazanmak için uzmanlık ya da doktora eğitimi alacağına ve bu sayede daha ehil bir kişi olmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Uzay Gemisine Binmek

Rüyada uzay gemisine binmek, rüya sahibinin hayallerinin gerçek olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin isteklerine kavuşması için elinden geleni yapacağına ve kendisini aşan kısımları da Allah’a bırakacağına ve sonunda muradına ereceğine tabir edilir.

Rüyada Uzay Mekiği Görmek

Rüyada uzay mekiği görmek, rüya sahibinin alim olma hevesine işaret eder. Kişinin en büyük hayali ileride bir alim ya da din adamı olmak, insanlara ve insanlığa hizmet edip, onlar için faydalı işler yapmaktır diye ifade edilir.

Rüyada Uzaylı Görmek

Rüyada uzaylı görmek, rüya sahibinin kendisinden daha tecrübeli, daha yetenekli, daha bilgili ve daha kültürlü bir kimseden akıl danışacağına ya da iş öğreneceğine tabir edilir. Kişi, ileride çok işine yarayacak ve kendinden sonraki nesillere de aktaracağı çok önemli bilgilere sahip olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uzay Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ayten (12 Ocak 2014 saat: 06:17)

    rüyamda cennete gitim uçarak,uzaydan oraya vardım .tabi cennet okadar büyüki ben ise küçük bir bölüme vardım,ama cennet o bölümü uzay büyüklükte uzay aynısı .küçük bir bulut parçası gibi ama bulut değil,uçuyor onu üzerinde büyük orkide çiçeği var,sarı renkte. ben uçarak yanına gitim,tutmak istedim birden tavuskuşu oldu.kocaman uzayı kablıyacak kadar büyükdü.renkgi koyu laciveti ve açık mavi harek etetiği zaman değişiyordu, gözgibi olan yerler açık yeşildi.

  2. Yıldıray (21 Aralık 2013 saat: 09:48)

    Merhabalar
    Rüyamda Gece gökyüzünü seyrederken büyük bir uzay gemisini gördüm bana yaklaştı içinde amcam ve arkadaşı vardı beni de yanlarına aldılar bir şeyler yedik ve gezdik
    Etkisinde kaldım lütfen yorumlar mısınız.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,