RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzaya Gitmek

Rüyada uzaya gitmek, hikmet sahibi olan, bilgili ve görgülü bir adama işarettir.  Bu rüya işlerinde başarılı olmaya, manevi ve maddi yönden mertebesinin yükselmesine, başarılı olmaya, uzun yolculuğa, iş hayatında bazı atılımlara ve bunların sonucunda herkesin takdir edeceği bir seviyeye ulaşmaya, oldukça yüksek bir makama ve zenginleşmeye yorulmaktadır.

Rüyada Uzaya Gittiğini Görmek

Rüyada uzaya giden kişi, maddi ve manevi hayra erişir. Bu rüya her alanda yükselme, tüm dert ve sıkıntılardan kurtulma, her türlü problemlerin çözüme kavuşması, rahatlama ve ferahlama olarak yorulabilir. Bu rüya şahitliğine, hikmet ve bilgi sahibi olmaya, olgunlaşıp güzel ahlaka sahip olmaya da işarettir.

Rüyada Uzayda Yıldızlar Arasında Dolaşmak

Rüyada uzayda bulunup da yıldızlar arasında dolaşan kişi kimsenin ulaşamadığı bir hayra ve güzelliğe sahip olur. Oldukça güzel ve hayırlı bir rüyadır. Hiç akla gelmeyecek nimetlerle şereflenmeye, kulluk olarak yüksek bir mertebede bulunduğuna, her arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Uzayda Durduğunu Görmek

Rüyasında uzayda sabit duran kişi, değerli insanlara arkadaş olur ve kıymetli meclislerde bulunur. Bu rüya sevinç, gönlün huzur kazanması, çok hayırlı bir insanla evlilik, kendisinden türeyecek çok hayırlı bir nesle, bereketli ve çok güzel bir ömre, dünyada tüm sıkıntıların bitmesine, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine, korkulandan emin olunup her türlü kötü insanın şerrinden kurtulmaya işarettir.

Rüyada Uzayda Daha da Yukarılara Yükselmek

Bu rüyayı gören kişi çok hayırlı bir amelde bulunarak mertebe olarak oldukça yüksek bir seviyeye çıkar. Bu rüya zaten iyi olan rüya sahibinin daha da yüksek bir mevkiye geçmesine, maddi manevi çok hayırlı, kazançlı ve bereketli geçecek bir ömre işarettir. Bu rüyayı gören her attığı adımda hayır kazanır. Eğer ticaretle uğraşıyorsa tüm işlerinde başarılı olur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,