RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzaylı Görmek

Rüyada uzaylı görmek, rüya sahibinin ruhunun derinliklerine ve öne çıkmamış olan düşüncelerine işaret eder. Rüya sahibi içinde büyük duygu seli yaşar, kafasında bin bir türlü düşünce döner fakat hiç kimse bunu dışarıdan fark edemez. Rüyada uzaylı görmek, rüya sahibinin gizli kalmış taraflarına delalet eder. Bir diğer tabire göre, rüyasında uzaylı gören kişi hepsi bir birine benzeyen günler yaşamaktan ve her gün aynı kişileri görüp aynı işi yapmaktan çok sıkılmış, büyük bir değişiklik ihtiyacı hissediyordur diye tabir edilir. Yılların birikimi nedeni ile küçük bir değişiklik dahi kendisine ilaç gibi gelecektir.

Rüyada Uzaylı Aracı Görmek

Rüya sahibinin derin ve engin bir iç dünyası olduğuna delalet eder. Rüya sahibi zannet yapmaya yetenekli ve meraklıdır. Rüyada uzaylı aracı görmek aynı zamanda uzun yol anlamına gelir, rüya sahibinin gideceği bir yer için çok uzun bir yol kat etmek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada Uzaylı Gemisi Görmek

Rüya sahibinin düş dünyası ile tabir edilir. Rüyasında uzaylı gemisi gören kişinin düşlerinin normal üstü olduğu, bu nedenle de gerçeklik değeri olmadığı yorumu yapılır. Rüyasında uzaylı gemisi gören kişi düş dünyasına kendini çok fazla kaptırmış demektir.

Rüyada Uzaylı Saldırısı Görmek

Rüyasında uzaylı saldırısına uğradığını gören kişi, bazı korkuları ile yüzleşmelidir diye yorum yapılır. Çünkü bu nitelikteki bir rüyanın anlamı rüya sahibinin kabullenmediği gerçekler olduğudur.

Rüyada Uzaya Gitmek

Hidayete ermek şeklinde tabir edilir. Rüyasında uzaya gittiğini gören kişi Allah katında mertebe atlayacağı ve makbul kullardan olacağı bir iş yapacaktır. Bu sayede kendisi de vicdani bir huzur bulacak ve kafasını yastığa rahat koyacaktır.

Rüyada Uçan Daire Görmek

Rüya sahibinin her konuda çok yetenekli biri olduğuna işaret eder. Uçan daire rüya sahibinin üstün yetenekleri olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!