RuyaTabirleri.com

Rüyada Üzerlik Görmek

Rüyada üzerlik görmek, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin kötü günler geçireceği anlamına gelir. Rüya sahibinin iyi ve güzel günlerinin bozulacağına, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına, bu durumun ona maddi ve manevi olarak büyük zarar vereceğine alamet eder. Zarara, ziyana uğramaya, kısmetlerinden olmaya, maldan ve paradan yana kaybetmeye yorulur ve uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyada Üzerlik Tohumu Görmek

Rüyayı gören kişinin başında dönüp dolaşacak belalı olaylara, tehlikelere, yaşayacağı zahmete, çileye ve hayal kırıklıklarına işaret eder. Rüya sahibinin belirsizliklere düşeceğine, sağlığından ve ağız tadından olacağına, mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına delalet eder.

Rüyada Üzerlik Otu Görmek

Rüyayı gören kişinin rakiplerine ve düşmanlarına karşı güç kaybedeceğine, büyük bir yenilgi alacağına, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, toparlanmasının da uzun süreceğine işaret eder. Fakirlik, hastalık, sorun ve mutsuzlukla geçecek bir dönemin yaklaştığına yorulur.

Rüyada Üzerlik Yakmak

Rüyayı gören kişinin yarınları için atacağı bazı adımlar sayesinde kendisi adına isabetli bir iş yapmış olacağına, bu sayede şansının geri döneceğine, kısmetlerinin açılacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine rivayet edilir ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyada Tohum Görmek

Rüyayı gören kişinin aile bireyleri arasında sevinç yaratacak, heyecan uyandıracak ve sabırsızlıkla geçecek bir süreç yaratacak hayırlı ve uğurlu bir gelişmenin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hane içinde tatlı bir telaşa vesile olacak müjdeli bir haber olarak değerlendirilir.

Rüyada Çekirdek Görmek

Rüyada çekirdek görmek, tek şekilde tabir edilmez. Örneğin rüyada ayçekirdeği görmek boş vakit harcamaya yorulurken meyvelerin çekirdekleri tek tek ve farklı şekillerde açıklanır. Hurma çekirdeği, iyi hale, incir çekirdeği bolluğa, üzüm çekirdeği de ticaretin artmasına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!