RuyaTabirleri.com

Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Rüyada üzüm bağı görmek, aile ile tabir edilir. Ve daha ziyade evin annesine işaret eder. Evdeki erkeklerin hizmetini gören, evi çekip çeviren, yeri geldiğinde içeride, yeri geldiğinde dışarıda çalışan, bazen hem anne bazen de hem baba olan fedakâr bir kadının varlığı ile tabir edilir. Rüyada üzüm bağı görmek, hane içindeki rızka, uyuma, mutluluğa, huzura ve sevgiye delalet eder.

Rüyada Üzüm Bağı Satın Almak

Rüyada üzüm bağı satın almak, muradına ermek anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatındaki en büyük mutluluklardan birini yaşayacağına ve sevdiğine kavuşup, onunla bir daha hiçbir şartta ve koşulda ayrılmamacasına kenetleneceğine işaret eder.

Rüyada Asma Görmek

Rüyada asma görmek, üzüm bağı görmekle aynı şekilde tabir edilir.Elleri yaşam üreten, canını dişine takıp yine de var eden, ailesine karşı hiçbir sorumluluğunu aksatmayan bilakis gerekenden fazlasını yapan bir kadına tabir edilir.

Rüyada Bağ Bozumu Görmek

Rüyada bağ bozumu görmek iyi değildir. Rüya sahibinin hayatını zorlaştıracak, işlerini güçleştirip, başarılarına engel olacak bir takım olayların yaşanacağına ve kişinin bu nedenle maddi krize girip, darlığa düşeceğine işaret eder.

Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada üzüm görmek, başarı, mutluluk ve zenginliktir. Rüya sahibinin emeklerinin karşılığını almasına, kazancının ve rızkının yerinde olmasına işaret eder. Uzun, sağlıklı, keyifli ve huzurlu bir hayata yorulur.

Rüyada Üzüm Salkımı Görmek

Rüyada üzüm saklımı görmek, hayırlı ve müjdeli haberlere, güzel gelişmelere tabir edilir. Herkesi mutlu edecek bir olayın yaşanacağına ve yüzlerin gülerek, mutluluktan ağızların kulaklara varacağına delalet eder.

Rüyada Üzüm Şerbeti Görmek

Rüyada üzüm şerbeti görmek, rüya sahibi erkekse her gittiği ortamda yakışıklılığı ile rüya sahibi kadınsa da güzelliği ve endamı ile sivrilecek ve herkesin dikkatini çekmeyi başaracak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: