RuyaTabirleri.com

Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Rüyada üzüm bağı görmek, aile ile tabir edilir. Ve daha ziyade evin annesine işaret eder. Evdeki erkeklerin hizmetini gören, evi çekip çeviren, yeri geldiğinde içeride, yeri geldiğinde dışarıda çalışan, bazen hem anne bazen de hem baba olan fedakâr bir kadının varlığı ile tabir edilir. Rüyada üzüm bağı görmek, hane içindeki rızka, uyuma, mutluluğa, huzura ve sevgiye delalet eder.

Rüyada Üzüm Bağı Satın Almak

Rüyada üzüm bağı satın almak, muradına ermek anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatındaki en büyük mutluluklardan birini yaşayacağına ve sevdiğine kavuşup, onunla bir daha hiçbir şartta ve koşulda ayrılmamacasına kenetleneceğine işaret eder.

Rüyada Asma Görmek

Rüyada asma görmek, üzüm bağı görmekle aynı şekilde tabir edilir.Elleri yaşam üreten, canını dişine takıp yine de var eden, ailesine karşı hiçbir sorumluluğunu aksatmayan bilakis gerekenden fazlasını yapan bir kadına tabir edilir.

Rüyada Bağ Bozumu Görmek

Rüyada bağ bozumu görmek iyi değildir. Rüya sahibinin hayatını zorlaştıracak, işlerini güçleştirip, başarılarına engel olacak bir takım olayların yaşanacağına ve kişinin bu nedenle maddi krize girip, darlığa düşeceğine işaret eder.

Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada üzüm görmek, başarı, mutluluk ve zenginliktir. Rüya sahibinin emeklerinin karşılığını almasına, kazancının ve rızkının yerinde olmasına işaret eder. Uzun, sağlıklı, keyifli ve huzurlu bir hayata yorulur.

Rüyada Üzüm Salkımı Görmek

Rüyada üzüm saklımı görmek, hayırlı ve müjdeli haberlere, güzel gelişmelere tabir edilir. Herkesi mutlu edecek bir olayın yaşanacağına ve yüzlerin gülerek, mutluluktan ağızların kulaklara varacağına delalet eder.

Rüyada Üzüm Şerbeti Görmek

Rüyada üzüm şerbeti görmek, rüya sahibi erkekse her gittiği ortamda yakışıklılığı ile rüya sahibi kadınsa da güzelliği ve endamı ile sivrilecek ve herkesin dikkatini çekmeyi başaracak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Üzüm Bağı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Engin (25 Ekim 2015 saat: 08:24)

  Selamın aleyküm değerli yorumcu arkadaşım öncelikle teşekkür ederim vermiş olduğunuz hizmetten dolayı. Rüyamda bir evin camından bakıyorum evlerin arasında
  Bir üzüm bağı var hepsi dolgun üzümlü yanlız birtanesi kavak ağcı kadar uzun sağ sola sallanıyor en ucunda fiyat Etiketi var.

 2. Mehmet (10 Mayıs 2015 saat: 23:58)

  rüya yorumlariniz icın teşekkür ederim ben ruyamda yüksek tepelerde aşağı doğru yanı rampa aşağı asma Yaprakları ve özüm salkimları vardı ınsanlar onları yetıse bılmek ıcın tepenın aşağısından merdıven dayamış ozumlerı koparıyorlar yanı çalışıyorlar ve obur tarafta ısı düz düz bir alanda yıne üzüm tarlası var ve orda,da kadınlar sopayla üzüm koparıyorlar bunun anlamı nedır acaba sımdıden ıctenlikle tesekkur ederım

 3. Cengiz Ayerdem (17 Nisan 2015 saat: 10:21)

  Rüyamda ben bağ da çalışıyordum. Yani baharda bağ beliyordum ( çabalıyor dum) birden köpek havlamalari duydum bir elma agacinin köküne saldiriyorlardi. Korktum geri cekildim. Baktim hala havliyorlar bir çubuk aldim köpekleri uzaklaştırmaya çalıştım. Sonra biri geldi dediki o ağaç kökünde bir kız çocuğu yutuldu. Köpek lerde gitmeye başladı. Bende orayı icelemeye başladım. Orda ufak bir iki delik gördüm. O deliklerden orda bir evin odaları gördüm. Tam hepsini değil. Ve orda birilerinin yaşadığını anladim. Geri işime geldim. Beledigim bölümde iki metre karelik yerde ateş ısısı buharlaşıyordu. O zaman ben kendi kendime düşündüm birileri bu bağın altinda yaşıyor.
  Sevgi ve hürmet ler. Teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,