RuyaTabirleri.com

Rüyada Üzüm Yemek

Rüyada üzüm yemek, iş hayatında ortaya konacak işler, gerçekleştirecek projeler ve yapılacak çalışmaların çok beğenilmesi ve insanlar tarafından çok sevilmesi ile büyük miktarda para kazanılacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, iş hayatında istediği her şeye kavuşacağına ve bütün hayallerinin gerçek olacağına işaret edilir.

Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada üzüm görmek, çok hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. İş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına ve mal mülk sahibi olunacağına alamet edilir.

Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Rüyada üzüm bağı görmek, rüya sahibinin, çok iyi, sevecen ve anlayışlı bir eşe sahip olacağına işaret edilir. Alınteri ile kazanılıp aile bireylerine yedirilen helal rızka yorumlanır.

Rüyada Kuru Üzüm Yemek

Rüyada kuru üzüm yemek, rüya sahibinin, işinin kadrini ve kıymetini bilmesi sayesinde çok iyi ve hayırlı kazançlar elde ettiğine, iş yerinde ve evinde her zaman bolluk görüldüğüne ve çok iyi bir insan olarak yardıma muhtaç insanlara yardım ettiğine yorulur.

Rüyada Sarı Üzüm Yemek

Rüyada sarı üzüm yemek, rüyayı gören kişinin, hayatını çok derin ve olumsuz olarak etkileyecek ve ruhsal durumunun bozulmasına sebep olacak bir hastalığa yakalanmasına ve gün geçtikçe daha kötü bir duruma gelmesine delalet edilir.

Rüyada Siyah Üzüm Yemek

Rüyada siyah üzüm yemek, iki şekilde tabir edilir. Eğer rüyayı gören kişi, mevsimi içinde siyah üzüm yiyorsa ailesi ya da çok sevdiği bir dostu ile ilgili kötü bir haber alacağına alamet eder. Rüya sahibi, eğer mevsimi dışında siyah üzüm yiyorsa, epey zamandır belirtileri olan bir hastalığın doktora gidilmesi ile adının konulmasına ve tedaviye başlanmasına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Üzüm Yemek İle İlgili Rüyalar;

 1. ebru (09 Ekim 2014 saat: 09:25)

  rüyamda,işyerinde bir salkım kırmızı üzüm yemek istiyorum.Salkımı ile üzümü ağzıma değdirdiğimde üzümlerin hepsi dudağıma yapışıyor ve canımı yakıyor.Zorla üzümleri tek tek yapışan dudağımdan ayırıyorum,üzümlerin içinden kırmızı bir karınca çıkıyor,demek dudağıma yapışan buymuş diye düşünüyorum,sonra karıncadan huylanıyorum kollarım ve bacaklarım kabarıyor,kaşınıyorum.

 2. ozge sari (18 Nisan 2014 saat: 23:31)

  Rüyamda 2 yaşındaki kizin kucagim da sokakta geliyoruz gece heruerde uzum ağaçlari var koparip yiyoruz üzümler büyük yeşil ve çok tatil sonra evime gidiyorum kizin yok yaninda yatak odamda hic tanimadigim bi kadim ve bir erkek ciplaklar bagararak uyandim Esim uykumda çok inledigimi ve beni uyandiragamadi gini söyledi uykumda geceleri çok rüya görürüm ve silsik ciglak atarak kalkarim

 3. ayşe (10 Nisan 2014 saat: 12:36)

  Rüyamda eşimle evleneceğimizi ve kalabalık evde düğün hazırlıkları yapılıyor esım yuzugunu takmıs bende aynı sekılde ve uzerımde kırmızı bindallı ve eşimde bana beyaz güzel bi duvak takıyor basıma.sonra dışarı gidiyor esım bekle deyip bana bisürü anahtar veriyor gerı gelırken beyaz güvercin getiriyor bu arada kayınvalıdem hep benden kacıyorve birsürüde kapı onunde ayakkabılar var.. Bu arada gerçek hayatta esım ıle boşanma sürecindeyiz ayrılmak ıstıyor benden annesının etkısınde oldugu ıcın .. Bu sebepler varken bu ruya neye yorulabılır?? Teşekkürlerimi sunarım.

 4. melahat (25 Ocak 2014 saat: 19:08)

  rüyamda evimde arkadaşım ocağın üzerinde pekmez kaynatıyordu kepçeyle pekmezi alıp alıp geri döküyordu pırıl pırıl bir pekmezdi çok da güzel görünüyordu daha sonra pekmez soğuyana kadar bende üzüm ve bizim oranın pekmezden yapılan bir yiyecegi olan köftür yerim dedi ve bir avuç kara kuru üzümü alıp ağzına attı bende diyorum üzüm yiyeyim pekmez soğuyunca yiyeyim diyorum kendi kendime

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,