RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzun Adam Görmek

Rüyada uzun adam görmek, kişiye yardımcı olacak insanların varlığına ve özellikle problemlerin çözümünde önemli insanlardan fikir alınacağına alamettir. Bekarlar için uzun boylu adam görmek evlenilecek kişinin çevresinin geniş olacağına, zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına delalettir. Maddi konularda giderek artan mal varlığına ve gelire de işaret eden rüya, uzun süren gönül ilişkilerine ve birbirine destek olan aile üyelerine de yorulur. Evli kişiler için erkek evlat sahibi olacaklarına ve çocuklarının geleceklerinin parlak olacağına, iş hayatında isim yapan kişiler olarak isimlerini tarihe yazdıracaklarına tabir edilir.

Rüyada Uzun Adamla Evlendiğini Görmek

Bekarlar için kısmetlerin bolluğuna işaret eden rüya, varlıklı bir hayat sürdürüleceğine alamettir. Evli kişiler için kurulacak dostlukların ömür boyu süreceğine ve kişinin aldığı destek sayesinde hayatında pürüzler olmadan, sakin, huzurlu bir şekilde yaşayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimselerin ömürleri uzun olur ve sağlık sorunları da yaşamazlar. Genellikle kalabalık bir aileye gelin gitmek veya böyle bir aileden gelin almak olarak da tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Uzun Adam Görmek

Uzun bir adamı ölmüş görmek, eski bir dostluğun biteceğine, sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine alamettir. Tanınmayan uzun bir adamın öldüğünü görmek ise, kişinin bir anda yola çıkmasına neden olacak haberler almasına, tedirgin edici kişilerle tanışmaya ve iş ortamında güvensiz bir ortam içinde kalınacağına alamet eder.

Rüyada Uzun Adam Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin babasıyla olan ilişkisini işaret eden rüya, babayı örnek almaya, ona olan düşkünlüğe ve kişinin babasına karşı duyduğu büyük sevgiye işarettir. Uzun adam gören kimseler yaşamlarını örnek aldıkları babalarına veya baba yerine koydukları kişiye göre yönlendirirler. Güçlü insanlara duyulan sevginin ve onlara benzeme kaygısı duyulduğunun da sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!