RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzun Boy Görmek

Rüyada uzun boy görmek, kişinin bencil davranışlar içinde bulunduğuna ve bu nedenle yalnızlık çektiğine, davranışları yüzünden pek çok arkadaşını kaybettiğini ve sahip oldukları ile övünen, başkalarını küçük gören biri olduğuna yorumlanır. Gerçekte kısa boylu olmasına rağmen rüyasında uzun boylu olduğunu gören kimseler kişinin uzun bir ömür geçireceğine, gamsız bir hayat süreceğine alamet eder. Rüyada önce uzun boylu, sonra da kısaldığını gören kimselerin ecelinin yaklaştığına veya yaşadıkları bir hastalığın kalıcı bir hasar bırakacağına delalet eder.  Uzun boy iş hayatının da uzun soluklu olması anlamına geldiği gibi kariyer yapmak şeklinde de tabir edilir ve kişinin rızkının hiç kesilmeyeceğini, artacağını, maddi anlamda her geçen gün daha da çok para kazanacağını ve alım gücünün artacağını bildirir.

Rüyada Uzun Boylu Kadın Görmek

Bekar kişiler için çok zengin bir aileye mensup eş sahibi olmak, ailede anne tarafından gelecek bir miras neticesinde hiç sıkıntı çekmeden bir yaşam sürmek manasına gelir. Vicdan sahibi kişilerle iş yapılacağına, kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına ve dostluklarının, arkadaşlıklarının uzun ömürlü olacağına da yorumlanır. Erkekler için makamda uzun süre kalmak, bayanlar için de bir kadın tarafından ömür boyu kollanmak ve arka çıkılmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Uzun Boylu Çocuklar Görmek

İyi bir aile kurmaya ve aileyi bir arada tutmak için her şekilde özveride bulunulacağına, kişinin sahip olduğu mevkiyi ve gücü ihtiyacı olan kimselere yardım etmek için de kullanacağını ve nüfuzlu, yardımsever, iyi ahlaklı, yüce gönüllü bir şahsiyet olarak anılacağını da delalet eder.

Rüyada Uzun Boy Görmenin Psikolojik Yorumu

Kalıcı işler yapmak isteyen, sanatla uğraşan ve kendisini kanıtlama çabası içinde olan kişileri temsil eder. Uzun boy kişinin iz bırakacak işler yapmak istediğini, projelerini ve hayallerini hayata geçirmek için fırsat kolladığını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uzun Boy Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ceren (27 Mart 2016 saat: 14:19)

  Benim baba tarafından bir kuzenimin kızı annemi hiç görmemiş olmasına rağmen annemi rüyasında uzun ve örtünmüş bir şekilde görmüş. Tam tersine annem kıza boylu ve başı açık. İçime bir kurt düştü. Bugünde annem rüyasında bir erkek çocuğu doğurduğunu görmüş. Rüya Yorumlarının hepsi aynı değil. Endişeliyim yardım edin lütfen.

 2. Said Ahmed (19 Eylül 2015 saat: 15:53)

  Selamun aleykum. Ruyamda kendimden az uzun boylu bir kızla evleniyordum. Ruyada kendi kendime hayret ediyordum ki Allah Allah kiz benden uzun…
  Ayrica kiz sanki benim yanimda cocuklar gibi mutluydu. Cocuklar gibi yanimda kaçışıp duruyordu.
  Tabir ederseniz sevinirim.

 3. Oyku (24 Mayıs 2015 saat: 10:47)

  Ruyamda bir satodaydim ve yanimda kral vardi uzun sakalli ince bir adamdi. Satonun bir odasinda yemek yerken eskiden konustugum cocuk odaya girdi ve bana itiraf edecegi seyler oldugunu soyledi. Ne soyleyecegini anlamadigimda bana duvardaki koyu renkli yagli boya tabloyu opmemi ve ordaki goruntuyu izlememi soyledi. Tabloyu optukten sonra birlikte kendi evlerimizden ayni anda acip saniyesi saniyesine tartistigimiz bir filmden sahne gordum. Anlamini soramadan da gozden kayboldu ve satonun duvarlari catlamaya tozlar dokulmeye basladi. Ardindan birisi krali tehdit etti ve duvardan yeni bir yol acildi kral asagiya ateslerin icerisine dusuyordu ve ben de orda butun guclerimi krali kurtarmak icin kullandim. Sonrasinda bir anda kendimi hizla atesin uzerine dogru giden bir trenin ustunde gordum ve trenden kacmaya calistigimi gordum. Tren yolunda bir kaldirima tutunup trenden kacmayi basardim ve tren yolunun cikisini gorup uyandim. Sizce bu ruyanin anlami ne cok kafami kurcaliyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,