RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzun Boylu Erkek Görmek

Rüyada uzun boylu erkek görmek, kişinin sağlıkla dolu geçireceği güzel yaşama işaret ettiği gibi, ailesinden kalan miras sayesinde hiç çalışmasa dahi rahatlıkla kendisini ve ailesini geçindirecek duruma geleceğini işaret eder. Maddi olanakların çeşitliliğine, çok sayıda gayrimenkul sahibi olmak suretiyle kiralardan gelecek önemli gelire alamet eden rüya, iş konusunda çok büyük kazanç getiren bir sektörde iş açacak olan rüya sahibinin kendisini dahi şaşırtan bir geleceğe adım atacağını ve çok zengin biri haline geleceğini ifade eder. Rüya sahibine hayatın her alanında ön ayak olacak, tecrübelerini aktaracak ve kişinin önünü açacak ileri yaşta ilim irfan sahibi, herkes tarafından saygı duyulan bir kişiyle tanışacağını alamet eder. Kalabalık bir ortamda bulunmaya veya bir toplantıda önemli bir konuşma yaparak herkesi etkilemeye de yorumlanır.

Rüyada Uzun Boylu Erkek Olduğunu Görmek

Erkekler için hayırlı ve güzel bir rüyadır. Özellikle iş yaşantısında çok uzun yıllar sürecek ticari itibara sahip olunacağını ve giderek büyüyen işler sayesinde çok zengin bir hayat yaşanacağına yorumlanır. Her girişimden başarı ile ayrılacak olan rüya sahibi gerçek hayatında kısa boylu ise, yakın zamanda büyük bir mirasa kavuşur. Bekar erkekler için ailesi varlıklı bir bayanla evlilik yapacaklarına yorumlanırken, bir bayanın kendisini bu şekilde rüyasında görmesi eşi tarafından aldatılacağına veya ihanet nedeni ile ayrılık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Uzun Boylu Erkekle Evlenmek

İş birliği yapmak, iki şirketi birleştirmek veya büyük iş ortaklıklarına imza atmak anlamına gelir ve sonu hayırla biten işlerin içinde olmak demektir. Bekar kişiler için geleceklerini garanti altına alacakları bir işe yerleşeceklerine ve hayırlı bir evlilik yapacaklarına da tabir olunur.

Rüyada Uzun Boylu Erkek Görmenin Psikolojik Yorumu

Sorunları uzatmak, çözümsüzlük yaratmak ve kaostan beslenmek anlamına gelir. Genellikle kişinin kendi düşünceleri konusunda saplantılı bir inat içinde olduğunu ve sabit fikirleri sayesinde çevresiyle sürekli uyumsuzluk içinde olduğunu bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uzun Boylu Erkek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Kürşat (21 Ekim 2016 saat: 04:35)

    Rüyam da net olmamakla beraber bir şeyden ve ya bir yerden telaşla uzaklaşmak için koştururken yol ğzerinde bir köşede uzun boylu şapkalı sivri çeneli birisi önüme çıkıp ismimi söylerek kürşat sana son bir şans veriyorum dedi ve sonrasında uykumdan uyandım ancak ne gündüz ne geceydi hava yeni kararıyor gibiydi anlam veremedeim yardımcı olursanız sevinirim allah hayıra yorsun inşallah. Teşekkür ederim ☺️

  2. Saniye (29 Haziran 2016 saat: 14:37)

    Merhabalar.ruyamda gece zifiri karanlık annemle tam mahallemize giriyoruz. Yürürken annem bana sok tarafına bak birşey duruyor orada dedi. Ben sol tarafıma bir baktım upuzuunn bir adam çok korktukk ruyamda koşturmaya başladık o da peşimizden koştu ama zarar vermedi. Uykumdan korkarak uyandım zaten. Ne anlama geliyor çok merak ettim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,