RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzun Boylu Erkek Görmek

Rüyada uzun boylu erkek görmek, kişinin sağlıkla dolu geçireceği güzel yaşama işaret ettiği gibi, ailesinden kalan miras sayesinde hiç çalışmasa dahi rahatlıkla kendisini ve ailesini geçindirecek duruma geleceğini işaret eder. Maddi olanakların çeşitliliğine, çok sayıda gayrimenkul sahibi olmak suretiyle kiralardan gelecek önemli gelire alamet eden rüya, iş konusunda çok büyük kazanç getiren bir sektörde iş açacak olan rüya sahibinin kendisini dahi şaşırtan bir geleceğe adım atacağını ve çok zengin biri haline geleceğini ifade eder. Rüya sahibine hayatın her alanında ön ayak olacak, tecrübelerini aktaracak ve kişinin önünü açacak ileri yaşta ilim irfan sahibi, herkes tarafından saygı duyulan bir kişiyle tanışacağını alamet eder. Kalabalık bir ortamda bulunmaya veya bir toplantıda önemli bir konuşma yaparak herkesi etkilemeye de yorumlanır.

Rüyada Uzun Boylu Erkek Olduğunu Görmek

Erkekler için hayırlı ve güzel bir rüyadır. Özellikle iş yaşantısında çok uzun yıllar sürecek ticari itibara sahip olunacağını ve giderek büyüyen işler sayesinde çok zengin bir hayat yaşanacağına yorumlanır. Her girişimden başarı ile ayrılacak olan rüya sahibi gerçek hayatında kısa boylu ise, yakın zamanda büyük bir mirasa kavuşur. Bekar erkekler için ailesi varlıklı bir bayanla evlilik yapacaklarına yorumlanırken, bir bayanın kendisini bu şekilde rüyasında görmesi eşi tarafından aldatılacağına veya ihanet nedeni ile ayrılık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Uzun Boylu Erkekle Evlenmek

İş birliği yapmak, iki şirketi birleştirmek veya büyük iş ortaklıklarına imza atmak anlamına gelir ve sonu hayırla biten işlerin içinde olmak demektir. Bekar kişiler için geleceklerini garanti altına alacakları bir işe yerleşeceklerine ve hayırlı bir evlilik yapacaklarına da tabir olunur.

Rüyada Uzun Boylu Erkek Görmenin Psikolojik Yorumu

Sorunları uzatmak, çözümsüzlük yaratmak ve kaostan beslenmek anlamına gelir. Genellikle kişinin kendi düşünceleri konusunda saplantılı bir inat içinde olduğunu ve sabit fikirleri sayesinde çevresiyle sürekli uyumsuzluk içinde olduğunu bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!