RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzun Elbise Giymek

Rüyada uzun elbise giymek, başarılı bir hayat sürdürmeye ve isteklere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine alamet eder. Aynı zamanda kişinin İslami koşullara uygun yaşadığı hayatıyla pek çok kişiye örnek olduğunu, ailesine ve sevdiklerine gösterdiği ihtimam ve sevgiyle büyük takdir topladığına yorumlanır. Bekar bir bayan uzun elbise giydiğini görürse iffetini her şeyin üstünde tuttuğuna ve karşısına çıkacak kısmetlerinin bolluğuna yorumlanır. Evli bir bayan uzun elbise giyerse Hac yolculuğuna çıkar ve eşi tarafından daima el üstünde tutulur. Yaşlı bir bayanın uzun elbise giymesi ise evlatlarıyla bir arada uzun yıllar sağlık içinde yaşayacağının alametidir. Yorumlar aynı zamanda elbisenin detaylarına uygun şekilde yapılmalıdır. Yeni veya eski bir uzun elbisenin yorumları birbirinden farklıdır. Giyilen elbise beyazsa muradına ermek, şu an istenilen bir mevzuda olumlu netice almak demekken, siyah renkte uzun elbise mevki ve makama alamet eder. Yeşil elbise maneviyatın güçleneceğini, kişinin dini konularda daha bilgili hale geleceğine, kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine tabir edilir.

Rüyada Yırtık Uzun Elbise Giymek

Yırtık pırtık bir uzun elbise giymek eski dertlerin yeniden gün yüzüne çıkmasıyla kişinin bir anda kendisini istemediği, zorlanacağı durumlar içinde bulacağına tabir edilir. Yırtıkları dikilmiş ise gönül kırıklığı ya da küskünlük yaşayanların karşılıklı konuşarak sorunlarını çözeceklerini müjdeler. Eskiden kalan bir gönül yarasının yeniden kişinin aklını karıştıracağına da yorulur.

Rüyada Uzun Elbise Denemek

Önemli bazı değişikliklerin yapılacağını, kişinin düşüncelerini netleştirdikten sonra bunları yakın aile çevresiyle paylaşacağını ve insanları şaşkına çevireceğini bildirir. İyi anlamda yaşan bu değişikliklerin rüya sahibinin hem düşünce, hem inanç, hem de sosyal hayatında güzel sonuçlara neden olacağının delaletidir.

Rüyada Uzun Elbise Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaptığı her işte mükemmel olmak isteyen ve ayrıntılara önem veren, itibarını önemseyen kimselerin güçlü kişiliklerine işaret eden rüya, cesur olunduğunu da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!