RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzun Etek Görmek

Rüyada uzun etek görmek, kişinin tüm hayatını istikrarlı bir şekilde sürdüreceğini ve akıllıca davranarak kendisini alt etmek isteyenleri de sevindirmeyeceğini bildirir. İş hayatında kurnazlık yapan kimselere prim vermeden, kendi bildiklerinden şaşmayan rüya sahibinin emeklerinin üstleri ve amirleri tarafından görüldüğüne ve hak ettiği değeri, saygıyı eninde sonunda elde edeceğine alamet eder. Uzun etek gören bayanlar için yeni başlanacak bir işe, genç bayanlar için de uzun soluklu bir işe sahip olmak anlamına gelir. Evli bayanlar için eşinden ve aile çevresinden takdir almaya, güzel davranış ve ahlaka sahip olduğu için her zaman çevresi tarafından çok sevilip, takdir edildiğini de bildirir.

Rüyada Uzun Etek Giymek

Çıkılacak uzun bir yol manasına gelir ancak hem manevi olarak, kişinin ruhsal açıdan aydınlanmasına neden olacak ve kişisel gelişimine de önemli katkılarda bulunacak bir hayat şekli seçileceğine, hem de somut olarak kıtalar arası bir yolculuk yapılmasına da alamettir. Uzun etek giydiğini gören kişi bir erkekse eşinin ailesi ile ilgili bir konuda sıkıntılar yaşayacağını ve bu sorunun çok uzun süreler boyunca çözülmeden kalacağını bildirir. Bekar bir bayanın uzun etek giydiğini görmesi ise karşısına evleneceği ve ömrünü beraber geçireceği birinin çıkacağına, güzel bir ilişkinin başlangıcına tabir edilir. Uzun etek genellikle uzun sürecek olaylara yorumlanır.

Rüyada Uzun Etek Almak

Siyah renkte uzun bir etek almak kişiyi çok uzun süre üzecek bir olay yaşanmasına alamettir. Kahverengi uzun bir etek almak ise kararsızlık ve endişeler içinde olmaya, yeşil renkte uzun bir etek almak ise kişinin manevi hayatına çok daha fazla önem verip, dini olarak gerekliliklerini yerine getirmek konusunda daha dikkatli olacağına yorumlanır. Beyaz uzun etek almak ise evlilik veya evliler için de mutlu bir aile yaşantısı anlamına gelir.

Rüyada Uzun Etek Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişilerin gerçek yaşamlarında daha kalıcı işler yapmak ve isimlerini tarihe yazdırmak, başkalarının gözünde değerli ve ünlü biri haline gelmek şeklinde ifade edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uzun Etek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zeynep (27 Eylül 2016 saat: 13:44)

    Ruyamda magazaya giriyorum uc tane pileli etek alip cikiyorum fakat magazada kimse yok para odemiyorum bildigim magaza oldugu icin parasini daha sonra getiriyororum veriyorum.ozur de diliyorum.ben sizin surekli musterinizim cok begendim diyorum etwkleri beli biraz bol geldigi icin degistirip olani aliyorum.

  2. Büşra (01 Haziran 2015 saat: 01:57)

    Rüyamda uzun toprak rengi altın sarısı arası renk uzun biraz dar oturtmalı bi etek deniyodum ama bana olmuyodu basenlerimi çıkartıyordu sonra mor kısa pileli bi etek deneyecektim ancak o sırada baktığımız mağazada olmadığı için görevliyle başka bir mağazaya gidiyorduk orayla aynı sahibi olan sonra tam ben kapıdan içeriye giremeden elimde bulunan el kremini ağzıma sıkıp yemeye çalışıyodum ancak sonra tadı ağzıma geliyordu ve midem bulanıyordusonra bi çeşme ararken yan tarafta bi şadırvan görüyordumhemen oraya koştum ağzımı çalkalarken ilk önce krem çıkıyodu biraz yeşile çalmış oluyodu kremin bazı yerleri sonra kan gelmeye başlıyordu ağzımdan sonra uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,