RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzun Saçlı Erkek Görmek

Rüyada uzun saçlı erkek görmek, kişinin ihanete uğrayacağına işarettir. Evli kimseler için eşlerinin kendilerini aldatacağı ve bu nedenle aile saadetlerinin bozulacağı manalarına gelen rüya, hem kadın, hem de erkek için aynı şekilde yorumlanır. Rüyasında uzun saçlı erkek gören bekar kimseler de aşk yaşadıkları veya birlikte oldukları kişilerin ihanetleri nedeni ile ayrılık yaşarlar. İslami açıdan ise uzun saçlı erkek, ilim irfan sahibi, inancına uygun yaşayan ve hareket eden bir kimseyi temsil eder.

Rüyada Kısa Saçlı Erkek Görmek

Kısa saçlı erkek görmek, müşfik ve yardımsever birinin yardımı ile sıkıntılı bir durumdan kurtulmaya delalettir. Hamile bir bayan kısa saçlı erkek görürse, erkek evlat sahibi olur. Bekar bir bayan için de Allah’a olan inancı tam bir kişi ile dünya evine girmek anlamına gelir. Erkekler için kendilerine yol gösterecek bir atanın varlığı, aile içinden bir büyüğün önderliğinden yararlanmak ve işlerde başarılı olmak manasına gelir.

Rüyada Saçı Olmayan Bir Erkek Görmek

İş konularında bahtın açılacağına ve kişinin çok saygın bir kimse olacağına, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına yorumlanır. Saçı olmayan erkek görmek bekar kimseler için çok zengin biriyle yapılacak evliliğe de işarettir. Parlak bir gelecek ve rızık artışı anlamına da gelen rüya, kişinin her konuda çok şanslı bir döneme girdiğinin de müjdesini verir.

Rüyada Kel Erkek Görmek

Kel erkek, yumuşak kalpli biri ile evlenmek, iş yerinde adil ve vicdanlı bir yönetici ile çalışmak manalarına geldiği gibi, kişinin karşısına çıkacak çok büyük bir iş fırsatını da temsil eder.

Rüyada Uzun Saçlı Erkek Görmenin Psikolojik Tabiri

Pek çok farklı yoruma neden olan rüya, sıradan hayatında uzun saçlı erkekleri beğenen bayanlarda tamamen bilinçaltının tezahür etmesi şeklinde görülebildiği gibi, öte yandan bu şekilde saçı olan erkeklerden hazzetmeyen bayan ve erkekleri de temsil eder. Psikolojik açıdan ise, kişinin anne ve baba duygusu dışında, ağabey ihtiyacı içinde olduğuna da tabir edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!