RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzun Yol Görmek

Rüyada uzun yol görmek, iş hayatında doğru kararlar veren rüya sahibinin her zaman akıllıca davrandığını, doğru işlere yatırım yaparak işlerini büyüttüğünü, ailesinden aldığı destek sayesinde sırtının yere gelmeyeceğini ve iş yerinde barışçıl, sevgi dolu bir çalışma ortamı olduğunu bildirir. Yapılan işlerin nesiller boyu sürecek kadar uzun soluklu olmasına işaret olan rüya, kişinin sık sık seyahat etmek zorunda kalacağı bir işe sahip olmasına da alamet eder. Uzun yol kişinin yıllardır flört ettiği kişi ile nihayet evlilik kararı alacağına ama evlenme süreçlerinin uzun süreceğini de bildirir. Kalabalık bir aileye sahip olunacağına, kişinin kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine de tabir edilir.

Rüyada Uzun Yola Çıkmak

Yepyeni bir karar alarak kişinin tüm hayatını derinden etkileyecek bir girişimde bulunacağına, ilk başlarda zorlansa da bir müddet sonra hedefine uygun şekilde yol alacağına alamet eder. Özellikle yatırım konusunda çok uzun vadeli de olsa iyi kazanç elde edileceğine, kişinin birikimlerini en doğru şekilde değerlendirdiğine de işarettir. Geçmişten gelen bir misafir sayesinde yeniden evin içinde neşeli ve keyifli zamanlar olacağına alamet eder.

Rüyada Uzun Yoldan Dönmek

Yapılan bir yanlışın çok sonra farkına varılmasından dolayı kişinin epey zaman sıkıntı çekmek zorunda kalacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına alamet eder.

Rüyada Uzun Yol Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin yeni bir adım atmak için gereken cesareti bir türlü gösteremediğine, içinde kopan fırtınaları kimseye söyleyemediğine, çok uzun zamandır kendi isteklerine ulaşmak istediğine ancak bu durumu kimseye açamadığı için bir türlü istediği başlangıcı yapamadığına işarettir. Uzun yol kişinin hayat mücadelesini ve bu uğurda yaptığı fedakârlıkları simgeler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!