RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzun Yol Görmek

Rüyada uzun yol görmek, iş hayatında doğru kararlar veren rüya sahibinin her zaman akıllıca davrandığını, doğru işlere yatırım yaparak işlerini büyüttüğünü, ailesinden aldığı destek sayesinde sırtının yere gelmeyeceğini ve iş yerinde barışçıl, sevgi dolu bir çalışma ortamı olduğunu bildirir. Yapılan işlerin nesiller boyu sürecek kadar uzun soluklu olmasına işaret olan rüya, kişinin sık sık seyahat etmek zorunda kalacağı bir işe sahip olmasına da alamet eder. Uzun yol kişinin yıllardır flört ettiği kişi ile nihayet evlilik kararı alacağına ama evlenme süreçlerinin uzun süreceğini de bildirir. Kalabalık bir aileye sahip olunacağına, kişinin kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine de tabir edilir.

Rüyada Uzun Yola Çıkmak

Yepyeni bir karar alarak kişinin tüm hayatını derinden etkileyecek bir girişimde bulunacağına, ilk başlarda zorlansa da bir müddet sonra hedefine uygun şekilde yol alacağına alamet eder. Özellikle yatırım konusunda çok uzun vadeli de olsa iyi kazanç elde edileceğine, kişinin birikimlerini en doğru şekilde değerlendirdiğine de işarettir. Geçmişten gelen bir misafir sayesinde yeniden evin içinde neşeli ve keyifli zamanlar olacağına alamet eder.

Rüyada Uzun Yoldan Dönmek

Yapılan bir yanlışın çok sonra farkına varılmasından dolayı kişinin epey zaman sıkıntı çekmek zorunda kalacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına alamet eder.

Rüyada Uzun Yol Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin yeni bir adım atmak için gereken cesareti bir türlü gösteremediğine, içinde kopan fırtınaları kimseye söyleyemediğine, çok uzun zamandır kendi isteklerine ulaşmak istediğine ancak bu durumu kimseye açamadığı için bir türlü istediği başlangıcı yapamadığına işarettir. Uzun yol kişinin hayat mücadelesini ve bu uğurda yaptığı fedakârlıkları simgeler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Uzun Yol Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Selma (28 Mayıs 2016 saat: 08:26)

    Rüyamda ilk önce büyük baş kurban kesildiğini gördüm ve bu kurbanı sadece ikiye ayırdımızı ama kendime az olanı aldığımı gördüm sonra çook değişiktiki ailemle oturuyoduk ve düğün gibi bişey için hazırlık yapıyoduk sonra ben bi tanıdığın evine gitmek istedim arkadaşlarımla bi yol vardı ama çook tepedeydi yani o yol o kadar dikki çıkılması imkansızdı yani çıkıyodum ama geri kayıyodum arkadaşlarım hepsi çıktı bi ben kaldım sonra iki kişi bana elini uzattı ve beni yukarı çekti hiç tanımadığım iki bayan bu rüyam çook karışıktı ama ne anlama geldiğini gerçekten merak ettim

  2. Eda (19 Aralık 2015 saat: 16:40)

    Rüyamda ıssız bi yerdeydim güneş daha yeni doğuyordu önümde uzun çalılıklarla kaplı derin bi yol vardı çalılıkların üzeri kırmızı-pembe renkte çiçeklerle kaplıydı.Bu yolun sonu muhteşem görünen bir eve çıkıyodu rüyamda babam ve hatırlayamadığım kişiler de vardı o kadar etkileyici bi rüyaydı ki hala gözümün önünden gitmiyor. Sizce bu rüyanın anlamı nedir?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,