RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Görmek

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek, gelecek güzel bir havadise, nicedir beklenen ama bir türlü olmayan dileklerin gerçekleşeceğine işarettir. Genellikle bu tip rüyalar gören kimseler çok büyük sevinç uyandıran gelişmeler yaşayarak, hem sosyal hayatlarında çok mutlu, hem de özel hayatlarında çok huzurlu bir döneme girerler. Geçmişte yapılan güzel işlerin bugün kişiye güzel gelişmeler olarak dönmesinin de alameti olan rüya, bekar kimseler için eski bir aşkın yeniden alevlenmesi ve evlilik fikrinin gündeme gelmesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Eski Bir Arkadaşı Görmek

Sevilen bir eski arkadaş görmek kişi için yakın çevreden gelecek önemli bir desteği işaret eder. Eğer borçlar varsa farklı çözümler gündeme gelir ve rüya sahibi büyük bir rahatlama yaşar. Sevilmeyen bir eski arkadaşı rüyasında gören kişiler üzücü bir haber alırlar veya kendileri ile ilgili çirkin iftiralar, dedikodular duyarlar. Aile içinde yaşanacak bir kırgınlığa da haber veren rüya, kişinin sakladığı sırların ortaya çıkması sonucu sıkıntılı zamanlar yaşaması anlamına da gelir. İslami açıdan eski bir arkadaş gören kişi, dini konularda bilge birine danışır ve iman gücü artar.

Rüyada Eski Bir Tanıdıkla Konuşmak

Özellikle iş yaşamında fikri alınacak deneyimli kimseler ile tanışılacağına, farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına işaret eder. Bu rüya kişinin sosyal statüsünde de önemli bir aşama kaydedeceğini ve itibar sahibi olacağını bildirir. Rüya sahibine tecrübeleri ile önderlik yapacak olan aile büyüklerine de alamettir.

Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişle bağı çok olan, bugüne adapte olmakta sorunlar yaşayan ve her an geçmişe bağlı yaşayan, melankolik, duygusal ve mantığı ile karar alamayan kişileri sembolize eder. Geçmiş yaşamlarına takıntılı şekilde saplanan ve içinde bulundukları ana dair her türlü fırsatı kaçıran, bu kısır döngüden bir türlü kurtulamayan kişilerin gördükleri rüyalardan biridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: