RuyaTabirleri.com

Rüyada Uzuv Görmek

Rüyada uzuv görmek, rüyayı gören kişinin, eş, dost ve akrabalarına işaret eder. Rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin çok yakın bir zaman içinde biraraya geleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Uzuv Kaybı Görmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişilerden biri ile yaşayacağı bir sıkıntı yüzünden çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına ve başarı üzerine başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada Uzuv Kopması

Rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda çok kötü ve üzüntü verici bir durumla karşı karşıya kalacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine ve hayattan daha çok tat almaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Uzuv Kesmek

Rüyayı gören kişinin, kötü durumlar ile karşılaşacağına, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kopmuş Uzuv Görmek

Rüya sahibinin, beklemediği bir anda karşılaşacağı sorunlardan ötürü çok zor günler geçireceğine, kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına ve hiç denemediği bazı işlere girip başarı kazanacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: