RuyaTabirleri.com

Rüyada Vakit Görmek

Rüyada vakit görmek, beklenen bir haber olduğuna ya da kişinin hayatı ile ilgili beklentilerinin yüksek olduğuna işarettir. Sabırsız davranıldığı için yaşanan sıkıntıların daha da artacağına, iş konularında aşırı rahat davranıldığı için sıkışmaya başlandığına da alamettir. Zamanında atılmayan adımların veya çözülmeyen sorunların rüya sahibinin moralini bozacağına ve hayata olan bakış açısını değiştirmek zorunda kalacağına, aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına da yorumlanır. Eğer rüyada görülen vakit hatırlanıyorsa o şekilde yorumlanması en doğrusu olacaktır.

Rüyada Geç Vakit Görmek

Kişi çok geç bir vakit görüyorsa, bir işe geç kalacağını ya da bir fırsatı kaçırarak üzüleceğini bildirir. Hasta biri için üzüntü duymanın ve o kimsenin vefat haberini alarak kedere düşmenin de alameti olan rüya iyiye yorulmaz ve genelde kişiyi sarsacak olayların yaşanacağını ya da beklenmedik, kötü haberler alarak psikolojik açıdan yıpranılacağını bildirir. Gereksiz maceralara atılmak üzere olan kişilere de uyarı olarak görülmeli, emin olunmayan durumlara gitmemek gerektiğini de unutmamalıdır. Bu rüyayı gören kimselerin yeni tanıştıkları insanlara karşı dikkatli olmaları gerekir.

Rüyada Tan Vakti Görmek

Güzel bir rüyadır ve harika başlangıçlar yapılacağını, yenilikler için moral ve motivasyon sağlanacağını, hayallere ulaşmak için hiçbir engel kalmadığını ve kişinin adım atacağı her durumda mutluluğu, başarıyı elde ederek, saygın biri olacağını, iş konusunda da kariyer yaparak, başkalarının saygı duyacağı biri olmanın haberini verir. Hayırlara yorulan rüya uzun süredir işleri ters gidenler için de müjde niteliğindedir ve yeni atılımlar yapılacağının, gelirin eskisi gibi artacağının ve borçtan kurtularak rahatlayacak olmanın da tabiridir.

Rüyada Vakit Görmenin Psikolojik Yorumu

Heves içinde hareket eden ve karşısına çıkan her yeniliği kucaklayan, maceradan hoşlanan ve durağanlıktan kurtulmak için çeşitli yollar arayan kişilerin ruh hallerini sembolize eder. Huzurunu korurken, aynı zamanda psikolojisi üzerinde olumlu etkiler yapan her durumu değerlendirmeye çalışan kişilerin yaşama tutunma çabalarının da işaretidir

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!