RuyaTabirleri.com

Rüyada Vapura Binmek

Rüyada vapura binmek, rüyayı gören kişinin, Allah yolunda ilerleyen, ibadetini hiç aksatmayan ve herkesi Allah yoluna çağıran biri olduğu için iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına ve her daim mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Vapura Bindiğini Görmek

Rüyada vapura binmek ile aynı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı bütün zorlukların yakın bir zaman içinde biteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine ve rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada Sevgiliyle Vapura Binmek

İş hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, içine düştüğü maddi sıkıntıyı sevdiği kişi sayesinde çok kolay bir şekilde ve çok büyük zararlara uğramadan atlatacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine ve yaşadığı tüm üzüntüleri gidereceğine rivayet eder.

Rüyada Arabalı Vapura Binmek

Rüya sahibinin, çalışma hayatında yaşadığı sıkıntılı durumları ortadan kaldırmak, üzüntülerinden ve sorunlarından kurtulmak için iş hayatı ile ilgili yeni ve daha önce pek denenmemiş şeyler deneyeceğine ya da yeni bir işe girip kariyerine farklı bir yol çizeceğine tabir edilir.

Rüyada Gece Vapura Binmek

Aradan geçen uzun bir zamana rağmen iş hayatındaki sorunlarından ve uğradığı zararlardan bir türlü kurtulamayan rüya sahibinin, yaşadığı sıkıntıların en kötü döneminde kendisine bir çıkar yol bulacağına ve Allah tarafından gönderilen bir kişi sayesinde üzerindeki sorunları atlatacağına yorulur.

Rüyada Denizde Vapura Binmek

Çok zor zamanlardan sonra işlerini düzeltmeye başlayan rüya sahibinin, kazançlı işlere gireceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!