RuyaTabirleri.com

Rüyada Vedalaşmak

Rüyada vedalaşmak, pek çok şekilde tabir edilir. Bazen hayırlı bazen de kötü değişiklilere tabir edilir. Rüya sahibinin hem gözyaşı dökeceğine hem de sevineceğine işaret eder.Terfi etmeye, ticaret ehli olmaya, iş kurup başına geçmeye ya da daha fazla kazanç elde etmeye yorulur. Rüyada vedalaşmak, aynı zamanda rüya sahibinin hayatındaki kötü şeylerden, kendisini mutsuz eden olaylardan, düşüncelerden ve kişilerden uzaklaşmasına delalet eder. Bu rüya bazen gerçekten vedalaşmaya bazen de hiç ayrılmamak üzere bir araya gelmeye yorulabilir, bu rüyanın niteliğine bağlıdır.

Rüyada Vedalaştığını Görmek

Rüyada vedalaştığını görmek, zaman zaman mutluluktan ağlanması anlamına gelirken zaman zaman da üzüntüden ağlamak şeklinde değerlendirilir. Kurtuluşa ermeye, feraha kavuşmaya, esenlik bulmaya ve mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada Veda Etmek

Rüyada veda etmek hiç iyi değildir. Büyük musibetler yaşamaya, illet hastalıklara yakalanmaya, kurtuluşa erememeye, hayallerine ve arzularına kavuşamamaya işaret eder. Uğursuzluk olarak yorumlanır.

Rüyada Eşiyle Vedalaşmak

Rüya sahibinin eşi ile vedalaştığını görmesi, onunla büyük bir anlaşmazlığa düşeceğine, sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada bulaşamayacağına bu nedenle de gerçekten ayrılacağına delalet eder.

Rüyada Arkadaşlarla Vedalaşmak

Rüyada arkadaşlarla yani birden fazla arkadaşla da, bir tek arkadaşla da vedalaşmak aynı anlama gelir. Rüya sahibinin yaşayacağı çok büyük bir soruna ve bu soruna bir türlü çözüm bulamayacağına yorulur. Büyük bir üzüntü yaşamaya ya da rüyayı gören kişinin büyük bir üzüntüye neden olmasına tabir edilir.

Rüyada Ayrılmak

Rüyada ayrılmak hayra alamet değildir. Sıkıntı, zorluk ve zahmet çekmeye işaret eder. Rüya sahibinin şanssız ve kısmetsiz olduğu bir dönemim geldiği anlamına gelir. Kişi, bazı kötü olayların merkezinde olacak ve bu durumdan uzun süre kurtulamayacaktır denir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Üzüntü ve ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Vedalaşmak İle İlgili Rüyalar;

  1. arzu (13 Şubat 2014 saat: 16:30)

    Cok guzel uzun beyaz bir elbise icinde (bu elbise ihram diye uyaninca dusundum) umreye gitmek icin cok sevdigim bayan arkadasimla vedalasiyordum. Saclarim giydigim ortunun altindan uzun ve kumral iri bukleli yapili olarak gorunuyordu.
    Daha once sorun yasamis oldugum hala benimle konusmayan evli bir erkek arkadasim vedalasirken orda olmasina ragmen hic yuzume bakmadi.

    Elbisemin etekleri sokakta gezerken daha sonra kirlendi. Bu beni cok uzdu. Gitmeden once yikarim diye ruyamda dusundum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,