RuyaTabirleri.com

Rüyada Veteriner Görmek

Rüyada veteriner görmek, şeref sahibi olmak ve yapılan işlerde başkalarını etkilemek demektir. Yeni mallar edinmek anlamına gelirken özellikle ev sahibi olmayanların bütçelerine uygun güzel bir ev bularak hiç hesapta yokken ev almalarına da delalettir. Beklenmedik planların, sürprizlerin habercisi olan rüya, yapılan iyiliklerin eninde sonunda kişiye geri döneceğine, temiz kalpli ve vicdanlı biri olmanın her türlü meyvesinin alınacağını bildirir. Veteriner gören kişinin ilgi alanı geniş olur ve birden fazla işle uğraşır. Kendini, yeteneklerini ortaya koymakta zorlanmamak demek olan rüya bir ödül almanın işaretini de verir. Kıtlıktan kurtulmak, geçim derdinin bitmesi, daha iyi bir hayat kalitesi tutturmak demektir ve kazancın artmasından ötürü rüya sahibinin başkalarına da yardım edecek duruma geleceğine yorumlanır.

Rüyada Veteriner Olduğunu Görmek

Eşinden, ailesinden her konuda dua almak, işlediği sevaplarla iyi bir ahiret hayatına sahip olmak demektir. Allah nazarında iyi bir kul olunduğunu, yoksul ve düşkünlere yardım ederek insanların nazarında da gönüllerde taht kurmaya alamettir. Bollukla yaşamak, mahsullerini yüksek fiyattan satmak ve iyi bir sene geçirmek demektir. Bekar kişiler için çok sayıda malı mülkü olan bir bayanla evleneceklerine tabir edilir.

Rüyada Hayvanları Tedavi Etmek

Büyük baş bir hayvanı tedavi ettiğini görenler iş yeri ya da ev alırlar. Kiraya verilecek bir mülke sahip olmak, gelirini çoğaltmak manasındadır. Küçükbaş hayvanları tedavi etmek de kişinin maaşına ek olarak yapacağı başka işlerden hatırı sayılır gelirler elde edeceğini, maddi durumunu kısa sürede iyileştirip, borçlarından da hemen kurtulacağını, elinin rahatlayacağını alamet eder. Miras manasına da gelen rüya hesapta olmayan para demektir.

Rüyada Veteriner Görmenin Psikolojik Yorumu

Sorumluluk duygusunun çok gelişkin olduğunu, kişinin bencillikten uzak davrandığını bildirir. Çevresine karşı da sorumluluğu olduğunu düşünen, toplumsal olaylarda hak ve özgürlük adına mücadele eden kişilerin ifadesidir. Sık sık vicdan muhasebesi yapıldığını da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!