RuyaTabirleri.com

Rüyada Vida Görmek

Rüyada vida görmek, genel anlam itibariyle iyi olduğu şeklide yorumlanabilir. Rüyayı gören kişinin hesabını kitabını bildikten, temkinli ve kararlı olduktan, kendine güven duyduktan, inandıktan ve çalışmaya devam ettikten sonra hayatının olumlu şekilde seyredeceğine, ayağının tökezlemeyeceğine, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına alamet eder.

Rüyada Vida Sıkmak

Rüyayı gören kişinin hem maddi hem de manevi anlamda kendini toparlamaya başlayacağına, kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına ve daha güzel bir hayatı olması adına nefes tüketeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin ruhsal olarak yavaş yavaş toparlanmaya başlayacağına ve düştüğü yerden doğrulmak için çaba göstermeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Vida Sökmek

Rüyayı gören kişinin kendisine hiçbir menfaat getirmeyecek işlere inanacağına bu nedenle parasını ve malını bu iş için harcayacağına fakat amacına ulaşamayacağına ve harcadıklarını kaybetmiş olacağı ile kalacağına delalet eder.

Rüyada Vida Yutmak

Rüyayı gören kişinin ticarette çetin rakipler edineceğine, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına tabir edilir. Rüya sahibinin meslek hayatında çok cesur olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Vida Toplamak

Rüyayı gören kişinin iş sahibi olmak istediğine ve kendi işini kurmak için birikim yaptığına alamet eder. Rüya sahibinin kararlılığı sayesinde er ya da geç amacına ulaşacağı kalkınacağı, ilerleyeceği ve başarılı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Vida Açmak

Rüyayı gören kişinin işinden ve ekmeğinden olma tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin büyük ihalelere girmeye niyetleneceğine ya da kendisine zenginlik getirecek büyük bir atılımda bulunacağına fakat yenilgiye uğrama riski ile burun buruna geleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!