RuyaTabirleri.com

Rüyada Video Çekmek

Rüyada video çekmek, kendi hayatını kurmak, kendi fikirleriyle hareket etmek yerine, dış çevrenin sürekli etkisi altında kalmak ve bazı zamanlarda çok önemli hatalar yapmak demektir. Kişinin kendisine yapılan uyarıları can kulağıyla dinlemediği gibi, hayatın güzelliklerine, keyifli yanlarına daha çok önem verip, sorumluluklarını hakkıyla yerine getirmediğine yorumlanır. Aynı zamanda yapılan hataların farkına varamamak nedeniyle tekrarlanmasına, bu durumun aile üyeleri arasında gerginliklere neden olacağına da dikkat çeker. Günü kurtarmaya yönelik bir hayat tarzının kişiyi sonraki yıllarda büyük sıkıntılara sokabileceğini, bir işte sebat edememesi yüzünden istediği yaşamı elde etmekte geç kalacağını da bildirir. Video çekmek, başkalarına karşı sürekli eleştirel yaklaşmak nedeniyle yalnız kalınacağını, yakın arkadaşların bile kişiyle olan iletişimlerini bu tutumu yüzünden azaltacaklarını da delalet eder.

Rüyada Video İzlemek

Çok faydalı bir döneme girildiğinin, bu süreçte kişinin kendisini ve hayatını yenilemek adına pek çok fırsat elde edeceğinin müjdesini verir. Güzel bir başlangıç yapmaya, geçmişten gerekli dersleri alarak ancak tamamen geleceğe odaklı şekilde yaşayarak hareket etmeye yorumlandığı gibi, her türlü öneriye, uyarıya ve nasihate gereken önemin verileceğini de ifade eder. Tüm hataların düzeltilebileceği, küskünlüklerin giderileceği, işlerin düzene gireceği, hayırlı bir sürecin başladığına yorumlanır.

Rüyada Video Almak

İşin kolayına kaçmak isteyen rüya sahibinin bazı hatalarından sıyrılmak için başkalarını kullanacağına, küçük de olsa haksızlıklar yapacağına alamettir. Kendisini kurtarmak için başkalarının üzerine suç atmak, kabahati hep diğer insanlara yüklemek, kendine daha az öz eleştiri yapmak anlamındadır.

Rüyada Video Çekmenin Psikolojik Yorumu

Kayıt altına almak manasındaki rüya kişinin her anısını bugün hala aynı canlılıkla hissettiğini, özellikle geçmişindeki kimi detaylar üzerine saatler, belki de günler boyu düşündüğünü ifade eder. Kopyalamak, başkalarına özenmek, başkalarının hayatını yaşamaya çalışmak gibi anlamlara da gelen rüya, genellikle yaşadığı hayattan pek mutlu olmayan, geçmişle bugün arasında sıkışan kişilerin çelişkili hallerini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!