RuyaTabirleri.com

Rüyada Video Görmek

Rüyada video görmek kişinin hatalarından ders alamadığı ve yakınlarının kendisini sürekli ikaz etmesine karşın hala bildiğini okumaya devam ettiğini, sıkıntıların biri bitmeden diğerinin başladığı ve rüya sahibinin yaşadıklarından çok bunalmasına rağmen hatayı kendisinde aramayıp başka insanları veya durumları suçladığını işaret eder. Bir konuda gereksiz yere inat edip, kişinin ailesiyle arasının bozulacağına, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine alamettir.

Rüyada Video Çekmek

Aileden veya çok yakın arkadaşlardan kaynaklanan önemli bir sorun yaşanacağına, ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine alamettir. Kin tutmaya ve kalbindeki öfkeden dolayı insanlara sert, kırıcı bir şekilde davranmaya da işaret eder. Video çektiğini gören kişi iş yerinde sürekli olarak kendisiyle uğraşan, yükselmesini engellemek için kumpas kuran ve diğer iş arkadaşları ile arasını açmak üzere konuşmalar yapan birini ifşa edip, onunla arkadaşlığını keser ve kendisine yeni bir strateji belirler.

Rüyada Video İzlemek

Yapılan hatalardan ders alınacak olduğuna işaret eden rüya, aynı zamanda kişinin hayatı ile ilgili önemli kararlar alacağı bir döneme gireceği, başkalarından kaynaklanan sorunları çözerek, insanların kendisine zarar vermesini engelleyeceğine delalettir. Ayrılık yaşayan kişilerin eşleri veya sevgilileri ile yeniden bir araya gelerek ilişkilerine daha iyi bir şekilde devam edeceklerine, maddi konularda tutumlu davranarak borçların üstesinden gelineceğine, huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına işaret eder.

Rüyada Video Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşadıklarını sürekli olarak zihninde canlandıran ve her seferinde farklı şekillerde yorumlayarak kişisel ilişkilerinde devamlı sorun çıkaran kişilerin psikolojilerini simgeler. Video görmek kişinin hayatındaki şüphelere işaret eder. Kimseye güvenmemek, insanlarla arasına her zaman mesafe koymak gibi anlamları da vardır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!