RuyaTabirleri.com

Rüyada Video Görmek

Rüyada video görmek kişinin hatalarından ders alamadığı ve yakınlarının kendisini sürekli ikaz etmesine karşın hala bildiğini okumaya devam ettiğini, sıkıntıların biri bitmeden diğerinin başladığı ve rüya sahibinin yaşadıklarından çok bunalmasına rağmen hatayı kendisinde aramayıp başka insanları veya durumları suçladığını işaret eder. Bir konuda gereksiz yere inat edip, kişinin ailesiyle arasının bozulacağına, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine alamettir.

Rüyada Video Çekmek

Aileden veya çok yakın arkadaşlardan kaynaklanan önemli bir sorun yaşanacağına, ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine alamettir. Kin tutmaya ve kalbindeki öfkeden dolayı insanlara sert, kırıcı bir şekilde davranmaya da işaret eder. Video çektiğini gören kişi iş yerinde sürekli olarak kendisiyle uğraşan, yükselmesini engellemek için kumpas kuran ve diğer iş arkadaşları ile arasını açmak üzere konuşmalar yapan birini ifşa edip, onunla arkadaşlığını keser ve kendisine yeni bir strateji belirler.

Rüyada Video İzlemek

Yapılan hatalardan ders alınacak olduğuna işaret eden rüya, aynı zamanda kişinin hayatı ile ilgili önemli kararlar alacağı bir döneme gireceği, başkalarından kaynaklanan sorunları çözerek, insanların kendisine zarar vermesini engelleyeceğine delalettir. Ayrılık yaşayan kişilerin eşleri veya sevgilileri ile yeniden bir araya gelerek ilişkilerine daha iyi bir şekilde devam edeceklerine, maddi konularda tutumlu davranarak borçların üstesinden gelineceğine, huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına işaret eder.

Rüyada Video Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşadıklarını sürekli olarak zihninde canlandıran ve her seferinde farklı şekillerde yorumlayarak kişisel ilişkilerinde devamlı sorun çıkaran kişilerin psikolojilerini simgeler. Video görmek kişinin hayatındaki şüphelere işaret eder. Kimseye güvenmemek, insanlarla arasına her zaman mesafe koymak gibi anlamları da vardır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Video Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ayşegül (19 Ekim 2016 saat: 03:12)

  Rüyamda eşimin çocukluk videosunu izliodum fakat ne garipki çocucuğumda eşimle beraber videodaydı garip bi rüyaydı??sonra eşim almış kucağına kızımı koşuyordu bir okulun bahçesinde izlerken şaşırıodum kızımın ne işi var videoda diye

 2. Mertcan (12 Ekim 2016 saat: 07:50)

  Rüyamda YouTube’daki çok beğendiğim ve çok başarılı bir vlogger ın videosundaydım ondan kulaklık gibi bi şe almak için bir sırada onun videosunda aynı anda kayıttayken izliyordum kendimi sonra insanların dikkati başka yöne dağıldı ve kendimi kayıt altında komik suratlar ve eğlenceli şeyler yaparak izlemeye devam ettim (-_- ilgiinç)

 3. eylül (27 Haziran 2016 saat: 14:36)

  rüyamda olmayan cocukluk videomu gördüm ve teyzem annemle aynı yüze sahip oldu sonre pazara gittim ve bir etek alacaktım sonra vaz gectim bir kolye için bir kızı ikna etmeye calışıyordum kız ikna olmadı bende pes ettim büyük gözlü bir kactane oyuncak gözume cok güzel geldi ama param oldugu halde alamadım anlamı nedir bilen varsa lütfen söylesin gercekten cok garipti

 4. busem (14 Haziran 2016 saat: 13:43)

  Aşık oldugum kişi benı ruyamda vıdeoya cekıyordu, vıdeo mutlu bir vıdeoydu bu ne anlama gelıyor? vıdeoda çekilen kişi benim gülüyorum, beni çeken sevdiğim adamdı tabi gerçek hayatta bundan haberi yok sizce bu ne anlama geliyor? o da bu vıdeoyu çekerken mutlu olmuştu o da sabah uyandığımda sanki gerçek gibiydim .

 5. Hevin (24 Ekim 2015 saat: 11:54)

  Rüyada sevgilim bana başka kızlarla video atmış ondan öncede bana telefonda kızlarla ilgili birşey itiraf etti . Videoda hep farklı bi kız ama anlatılacak gibi değil . Çok üzüldüm onu o şekil görünce rüyada sanki kalbim kırıldı gibi .

 6. ayla (29 Ağustos 2015 saat: 12:40)

  Ben ruyamda eski sevgilimin videosunu izledim telefonuma yollamisti ve cok degismis gomlek vardi ustunde pembe yakasi cok acik dekolte gibi boynunda kolye vardi parti yapiyolarmis sanirim parti videosu diye atti bana sanki normalde konusuyomusuz gibi atti oyle videoyu onu bi iki defa daha gordum ruyamda

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,