RuyaTabirleri.com

Rüyada Viski Görmek

Rüyada viski görmek, rüyayı gören kişinin hayatını kolaylaştıran ve güzelleştiren tüm şartlara sahip olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin toplum içinde deyim yerindeyse tuzu kuru olarak bilinen insanlardan olacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin belki de çok kişinin hayatı boyunca bir arada göremeyeceği kadar yüksek bir gelir ile yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Viski İçmek

Rüyayı gören kişinin hali vakti yerinde olacağına, geçim kaygısı duymayacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine ve maddi koşullarının önemli oranda iyileşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin hiçbir nimetin ve hiçbir dünya malının eksikliğini duymayacağına ve hiçbir zenginlikten mahrum kalmayacağına yorulur.

Rüyada Viski Bardağı Görmek

Rüyayı gören kişinin rahat edeceğine, sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, kazancındaki verimliliğin artacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına rivayet edilir.

Rüyada Viski Şişesi Görmek

Rüyayı gören kişinin çok şaşaalı, gösterişli ve kaliteli bir hayatı olacağına, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına ve yaşadığı lüksün kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar kusursuz ve eksiksiz olacağına alamet eder. Rüya sahibinin şansının kimileri tarafından çok kıskanılacağına ve özenileceğine yorulur.

Rüyada Viski Almak

Rüyayı gören kişinin ticaretinin hızlanması ve büyümesi sayesinde adının yayılacağına, koltuğunun yükseleceğine, maddi gücünün katlanacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine ve parasının ölene kadar rahat yaşamasına yetecek kadar birikeceğine işaret eder.

Rüyada Viski İkram Etmek

Rüyayı gören kişinin zengin olduğu kadar cömertte olduğuna, aynı zamanda sahip olduğu variyetle övündüğüne ve bunu insanlara hissettirmekten çekinmediğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!