RuyaTabirleri.com

Rüyada Vişne Ağacı Görmek

Rüyada vişne ağacı görmek, kişinin tahmin dahi edemeyeceği kadar güzel bir kısmetle karşılaşacağına ve çok sevineceğine işaret eder. Hayırlı ve iyi bir kısmet olduğu kadar bekarlar için yapılacak güzel bir evliliğe de alamet eder. Rüyasında vişne ağacı gören kişi köklü, soylu bir aileden gelen kişiler ile tanışır ve iş sahibi ise işini büyüterek farklı alanlarda da başarılar elde eder. Vişne ağacı bazı durumlarda belirsizliklere de yorulur. Yaşanan olayların kişinin kafasını karıştırdığına, hem sevinip, hem de üzüldüğüne ve kararsızlık içinde kalacağına da tabir edilir. Bekarlar için uzun süren bir nişanlılık dönemine, evliler için erkek evlat doğurmaya, işsizler için de yaşanılan şehrin dışında bir iş fırsatı elde edileceğine yorumlanabilir.

Rüyada Vişne Görmek

Vişne gören kişi hamile bir bayan ise erkek evlat sahibi olur. Mevsiminde görülen güzel vişne bekar bayanlar için yakışıklı bir eşe, bekar erkekler için de nazlı ve kaprisli bir hanımla tanışmaya alamettir. Vişne görmek iş konusunda tatsız durumlara yorumlanırken, İslami açıdan kişinin helal lokma kazandığını ancak bencil davranışlarda bulunup, malına mülküne çok önem verdiğinden dolayı ahiret hayatına özen göstermediğine delalet eder.

Rüyada Vişne Yemek

Vişne yediğini görmek rüya sahibi için yeni insanlarla tanışacağı farklı sosyal ortamlarda bulunmaya delalettir. Güzel ve etkileyici bir bayanla tanışmak, eski aşkı ile yeniden görüşmeye başlamak gibi anlamlara da gelen rüya, iş konusunda geç alınan bir terfiye, sahip olunan kötü şöhretin değişip kişinin lehine durumlar yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Vişne Ağacı Görmenin Psikolojik Tabiri

Vişne ağacı, huzur dolu, mutlu bir aileye kavuşma isteğidir. Köklü bir hayata sahip olmak isteyen, düzeni seven ve aile kavramına önem veren kişilerin gördükleri rüyalar arasındadır. Psikolojik olarak neşeli, hayata sıkı sıkıya tutunan, hırslı ve mücadeleci bir kişiliğe de sahip olunduğunun sembolü olarak yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Vişne Ağacı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Hava (29 Kasım 2016 saat: 10:13)

  Rüyamda bombos bi arazideyiz sanki bizim oranin yaylalari ama hep toprak hic agac yok sanki bitane var ama dallari kurumuss yaprak hic yok
  Dalinda bi teyze var sanki agactan visne yiyo ayni zamanda sahibii
  Bende ayy neguzel filan diyorumm
  Istedigin kadar alabilirsin helal ediyo
  2.3 tane koparip yiyorummm

 2. Samir kerimov (10 Aralık 2014 saat: 13:17)

  Selam aleykum..ruyamda visne agacinin dalini gordum. Dalda visneler var..elimi uzatip wisneden toplamak istiyorum ama beni bir akrabam arkadan tutuyor ve visneyi koparmya sanki mani oluyor..kendim su aralar calismiyirum..namaz kiliyorum..birazda sikintim var..depresyonda gibiyim yani..simdiden twk ederim

 3. esraszgnr (30 Kasım 2014 saat: 16:29)

  Ruyamda uzun boylu, siyah saçlı, sakallı birine aşık olduğumu ve onun bana aşık olmasını istedimi gördüm. Sonra aslından bana aşık olduğunu itiraf ediyor. Daha sonra onun vişne ağacına tırmandığını görüyorum. Ben de ona aşağıdan bakıyorum. Bu arada aşık olduğum adamın elleri çok güzeldi onu nasılsa unutmamışım. Bir de iki isimli olduğumu hatırlıyorum. Bunun yanısıra bir kızın yanına oturduğunu, fakat daha sonra onun kız kardeşi ben kıskanmayım diye o kızla arasına oturuyor. 3 tane kız kardeşi olduğunu gördüm. Elimi tutuyor, o kısımda uyanıyorum.
  Şimdiden teşekkürler…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,