RuyaTabirleri.com

Rüyada Vişne Görmek

Rüyada görülen vişne rüyanın içeriğine göre çeşitli anlamlar ifade edebilir. Genel olarak kazanılan helal bir malı çağrıştırmaktadır. Aynı zamanda rüyada görülen vişne başlanılacak yeni bir iş ve bu iş sonrasında sağlanılacak başarıyı ifade etmektedir. Genel anlamı ile vişne hayır ve bereketi simgelemektedir. Bu açıdan vişne gören bir kişinin bereketli huzurlu bol kazançlı ve başarılı bir hayatı olacağını söylemek mümkündür.

Rüyada Tatlı Vişne Yemek

Rüyada görülen tatlı vişne rüya yorumcuları tarafından hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya yorumcularının tespitlerine göre genel olarak bir kişi rüyasında tatlı vişne görüyorsa bu rüya o kişi hayırlı ve bereketli bir kazanç sağlayacağı yönünde yorumlanmıştır.

Rüyada Ekşi Vişne Yemek

Bir kişi rüyasında ekşi vişne yediğini görüyorsa bu rüya pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Çünkü ekşi vişne haram malı çağrıştırmaktadır. Bu durumda kişinin yakın zaman içerisinde haram yoldan mal ve kazanç sağlayacağı ifade edilmektedir. Dikkatli olunması gerektiği söylenmektedir.

Rüyada Vişne Yemek

Bir kişi rüyasında vişne yiyorsa bu rüya o kişinin işlerinin yolunda gideceğini ve genel olarak bol kazanç sağlayacağını ifade eder. Ancak rüyasında yemiş olduğu vişnenin tadına göre kişinin kazanmış olduğu paranın hayırlı olup olmadığı ifade edilebilir. Bu açıdan rüya yorumcuları tarafından rüyanın içeriğinin en ince ayrıntısına kadar bilinmesi rüyanın daha sağlıklı bir şekilde yorumlanması için oldukça önemlidir.

Rüyada Vişne Ağacı Görmek

Rüyada görülen vişne ağacı oldukça hayırlı bir haber olarak ifade edilmektedir. Kişinin yakın zaman içerisinde karşısına çıkacak ve tüm hayatını olumlu bir şekilde değiştirecek kısmet olarak nitelendirilmektedir. Vişne ağacı genel olarak hayırlı bir kısmettir. Özellikle bekar kimseler için bu rüya oldukça önemlidir. Kişinin karşısına çıkabilecek kısmetleri iyi değerlendirmesi çok önemlidir.

Rüyada Vişne Topladığını Görmek

Rüyada bir kişi kendisini vişne toplarken görürse bu rüya o kişi için oldukça önemlidir. Yapmış olduğu işlerde başarılı sonuçlar elde edeceğine ve aynı zamanda bunun sonucunda oldukça bol bir gelir elde edeceğine işarettir. Rüyada vişne toplamak hayırlı ve bol gelire bu gelirin bereketine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Vişne Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. hatice (10 Aralık 2015 saat: 04:31)

  Arkadaşım beni rüyasında kırmızı ve çok vişne çekirdeklerini ayıklarken görmüş ellerim kıp kırmızıymiş kendisi bana gelmiş ve yanındada bir misafir getirmiş bende onları evde çok vişne var diye bahçeye davet etmişim ellerim vişneliymiş

 2. neriman (20 Kasım 2015 saat: 08:10)

  Kasım ayının 20si ben rüyamda ormanlık bir alanda vişne ağacı gördüm ve şaşkınlık icinde kalarak Allah’im sen nelere kadirsin diye dua ediyordum ama vişne leri toplayip toplamamakta kararsız kalarak bir kaç tanesini koparıp digerlerini bıraktım acaba ne mevsimsizg gördüğüm bu rüya ne anlama gelmiyor?

 3. Cem Özbay (05 Eylül 2015 saat: 01:16)

  Merhaba ben rüyamda büyük bir binanın İçinden direk olarak bi kapıya vardim orada sagimda solumda birer adet ağaç karşımda da vişne ağacı vardı ona yaklastim elimi daldan tutunup vişne koparacakken o sırada bulundugum alan dışında her yer çöktü vişne ağacının yarısınin kökü alana çıktı aşağısı ucurum bende düşecek gibi oldum sonra usulca geri döndüm kendimi geldigim kapıya zor attım

 4. leyla (13 Temmuz 2015 saat: 11:23)

  rüyamda komşunun vişne ağacındaki dışarı sarkan vişneler senin hakkın diyolar bende toplamak iin gidiyorum komşu o vişneyi topluyo ben topladım diyo bende o benim hakkım diyorum niye topladın diyom geri eve dönüyorum toplamış vişneyi diyom

 5. burhan kaplan (06 Nisan 2015 saat: 00:09)

  rüyamda mevsimin dışında vişne ağacında olgunlaşmış çok güzel vişneler gördüm misafirlige gelen bir kadında bu vişnelerin tadına bakıyordu tam o esnada kadınla bu vişneler hakkında konuşuyorduk. Rûyanın ne anlama geldiğini ögrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

 6. Tuğba (30 Mart 2014 saat: 11:10)

  Rüyamda komşum güveç içerisinde vişne veriyor bende onu kompostu yapıyorum ama elinde güveçle deniz kenarına gidiyorum denize giriyorum o sırada Denizin ortasındabir patlama oluyor orda da bir gemi var sular köpürerek geliyor ama biz çok rahat çıkıyoruz Deniz’den bir ara elimdeki güveç düdüklü tencere oluyor denizden çıkınca komşumun evine gidiyorum güveçte kompostu içmeye bende onlarla oturuyorum yemek masasına hep beraber içiyoruzçok güzel oluyorbende kendim tekrar yapıyorum güveçte vişne kompostusu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,