RuyaTabirleri.com

Rüyada Vites Görmek

Rüyada vites görmek, büyük ve önemli bir değişimin, değişikliğin habercisidir. Mevcut yaşam koşullarının çok farklı bir hale geleceğinin işaretini veren rüya, beklenmedik sürprizlerin kişiyi mutlu edeceğini de haber verir. Güzel haberlerle geçecek bu dönemde, istenilen bir işe girmek veya çok sevilen bir kimseyle hayatını birleştirmek söz konusudur. Geleceğin iyi koşullara sahip olacağını, geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, kişinin çok kısmetli biri haline geleceğini de bildirir. Hayra işaret olan rüya, büyük bir yatırımın, ederi yüksek bir ev veya mülk almanın da tabiridir. Rüya sahibinin ileriye yönelik adımları korkmadan atacağının, bağlı bulunduğu çevreden koparak, kendisine yeni bir yol çizeceğinin işaretidir.

Rüyada Vites Değiştirmek

Kişinin aklı ve bilgisiyle kendi kaderini belirleyeceğine, yaşamın her anında inisiyatif kullanacağını ve kendisinden emin hareket edeceğini işaret eder. Vites değiştirmek, kritik anlarda en doğru kararları verebilme kudretini göstermek, güç sahibi olmak ve kendi hayatına kimseyi karıştırmamak manasına gelir. Rüya sahibinin kendi doğrularını her zaman üstte tuttuğunu ve inancından sapmadan hareket ettiğini, ilkeli, prensipli duruşunun iş hayatında da kendisine çok olumlu şekilde geri döneceğini bildirir. İş değişikliğine de tabir edilen rüya aynı zamanda ülke değişikliği veya başka bir şehre taşınmak anlamlarına da gelir.

Rüyada Vites Küçültmek

Harcamaları kısmak ve ekonomi yapmak, dar bir boğaza girildiği durumlarda kişinin tedbiri elden bırakmadan hareket ederek kontrollü şekilde yaşaması anlamına gelir. Zekasıyla hayranlık uyandıran rüya sahibinin riskleri bertaraf etmedeki becerisine de alamettir. Kuvvetli bir inanca sahip olunduğunun altını çizen rüya, kişinin olayların üzerine korkusuz bir şekilde gittiğini ve her zaman hakkını koruduğunu da gösterir.

Rüyada Vites Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşamına yön vermekte sıkıntı çeken yetişkinlerin gördüğü rüyalardan biridir ve genellikle önemli bir konuda karar verme aşamasında olunduğunu sembolize eder. Gündelik yaşamı derinden etkileyecek bir durumda kişinin alacağı tavrın hayati olduğunun da sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!