RuyaTabirleri.com

Rüyada Volkan Görmek

Rüyada volkan görmek, değişime, tazelenmeye, yenilenmeye, güzel ve hayırlı olaylar yaşamaya ve mutlu olmaya tabir edilir. Rüya sahibi için hayır getirecek kişilere ve işlere delalet ederken verilen doğru kararlar ve atılan isabetli adımlar sayesinde hayatın her anlamında olumlu şekilde ilerleme göstereceğine ve rüya sahibinin her geçen gün hayal ettiği hayata biraz daha yaklaşacağına alamet eder.

Rüyada Volkan Lavı Görmek

Rüyada volkan lavı görmek, rüyayı gören kişinin isteksiz ve umutsuz olarak bir işe gireceğine ve işin kendi lehine sonuçlanacağına dair en ufak bir ümit kırıntısı taşımadığı halde sürpriz bir şekilde bu işten yana hayır göreceğine ve yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada Volkan Patlaması

Rüyada volkan patlaması, müjdeli haberlere delalet eder. Geçim sıkıntısının bitmesi, maddi imkânların artması, hayatın ve işlerin kolaylaşması anlamına gelir. Rüya sahibinin beklentilerinin gerçekleşeceğine, işinde de istediği başarıyı yakalayacağına ve kariyerinde zirveye çıkacağına alamet eder.

Rüyada Krater Görmek

Rüyada krater görmek, rüyayı gören kişinin itibar ve mevki sahibi olacağına, insanların karşısında saygıyla eğileceği ve onların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına böylelikle sadece makamının değil, gelirinin de artacağına ve dünya malından yana dilediği ve hayal ettiği kadarına sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Gayzer Görmek

Rüyada gayzer görmek, rüya sahibinin varlıklı ve iş sahibi olan bir kişi sayesinde işe kavuşacağına, onun ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına ve sabit olacak gelir elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Fay Hattı Görmek

Rüyada fay hattı görmek, başarıya giden yollar üzerindeki engellere ya da kişilere yorulur. Kişinin mutsuz olmasına neden olan bazı kimselerin ve bir takım olayların varlığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Volkan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hasan (08 Nisan 2014 saat: 16:12)

    Rüyamda abim kardeşimle beni evin bodrumunda(alt katında) kafesliyordu. Biz kurtuluyoruz. Abim bizi yeniden kafeslemeye geliyor. Biz annemi çağırıyoruz. Annem geldiği için abim bizi tekrar kafese kapatamıyor. Anime neden bunu yaptığını sorunca kıskandığını söyledi fakat sebebini söyleyemeden gitti. En küçük kardeşimi ise bebek olarak gördüm. Ve o anda yengem kapıyı çaldı ve küçük kardeşimi sevmeye geldiğini söyledi.kardeşim yatağın ucunda duruyordu nerdeyse düşecekti. Ben hemen kucağına aldım. Yemgeme sevmesi için verecektimki kardeşim abi diyerek bana sarıldı. Sanki yeni doğmuş gibiydi fakat konuşuyordu. Rüyab bursa bitiyor.en kısa zamanda tabirinizi bekliyorum.

  2. Uğur (01 Nisan 2014 saat: 07:15)

    Öncelikle selamlar. Ben dün gece rüyamda şuanda ailemin kaldığı evde ailemle beraber kalıyordum 2 kız 2 erkek misafir geldi tanımadığım babam kızdı memnun olmadı. Sonra kapı çalındı ve 2şer 3er benim eski lise arkadaşlarım ilkokul arkadaşlarım gelmeye başladılar. Yaklaşık olarak 20 25 kişi geldi hepsi de yatılı idi. Konuşulanları hatırlamıyorum ama evdeki her şey aynıydı. Hepsine yatacak yer sağladık. Benim yaşım 27 rüyayı 01/04/2014 06:50 de gördüm. Bir de ben bundan önce de belirli aralıklarla eski arkadaşlarımı toplu şekilde görmüştüm bu ilk değil. Mekan ve durum her seferinde değişiyor. Kolay gelsin size. En yakın zamanda yorumunuzu bekliyorum verdiğiniz hizmet için de teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,