RuyaTabirleri.com

Rüyada Vücutta Yara Görmek

Rüyada vücutta yara görmek, rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir acıya ve hastalığa işarettir. Yara iltihaplı ise uzun zaman sürecek sıkıntılı bir sorunla baş etmek zorunda kalınacağını, zengin kimseler için mal varlıklarını kaybedip, insanların acıyacağı bir duruma düşüleceğini alamet eder. Vücutta yara görmek hayra yorulmaz ve yaşlı kimseler için ecelin yaklaşması şeklinde de yorumlanır yaranın üzerinde kan varsa kişi gözyaşı döker ve acısı nedeni ile tüm hayatı kötü bir hale gelir. Kabuk bağlayan bir yara görmek ise, çekilen çilelerin ve dertlerin yavaş yavaş sona ereceğine, huzurlu ve güzel günlerin çok uzakta olmadığına delalettir.

Rüyada Yara Görmek

Yara görmek çok farklı şekillerde yorumlanır. Kişi kendi vücudunda iltihaplı bir yara görürse, kendisinin neden olduğu bir üzüntüyle karşılaşır ve acı çeker. Yara görmek maddi ve manevi anlamda kayıplar yaşanacağına ve üzüntü dolu günler nedeni ile kişinin tüm huzurunun, mutluluğunun yok olacağına işarettir. Rızkın kesilmesi olarak da ifade edilen yara görmek, kısmetlerin kapanması ve işlerin aksilikler nedeni ile yürümemesi, ticarette para ve itibar kaybı olarak da tabir edilir. Bazı yorumcular yara gören kişinin aile ve akrabaları tarafından zarara uğrayacağını ve bir kötülükle karşı karşıya kalınacağını söylerler.

Rüyada Karında Yara Görmek

Karın bölgesinde yara görmek genellikle kişinin maddi kaybına delalettir. Özellikle ticaret yapan kişilerde veya ortaklıklarda bozulmalar, yanlış yatırımlar ve büyük miktarda borçlanmalar nedeni ile sıkıntı yaşamaya alamettir.

Rüyada Vücutta Yara Görmenin Psikolojik Tabiri

Çok acı çektiğini düşünen, hayata karşı umudunu tüketen, yalnızlık duygusu ile boğuşan kimseleri sembolize eden rüya, kişinin başka kişilere karşı güvensiz olduğunu ve hayatına yeni insanlar almaktan korktuğunu da ifade eder sürekli olarak zarar göreceği ve acı çekeceği endişesi ile hayata karışamayan kimselerin bilinçaltında bu şekilde rüyalar görmeleri normaldir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Vücutta Yara Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. bekir tuncel (29 Temmuz 2016 saat: 04:34)

    Rüyamda vücudumun kalp kısmında kabuk bağlamış yedi kadar yara var ve bu yaraların uç tanesini yoldum ve yaraların içerisinde hamam böceğine benzer böcekler vardı üçüncü yoldugum yaradaki böcek yere düştü tam ayağıma edecektim birileri dur ezme dedi ve o şekil uyandım tabirlerseniz sevinirim .

  2. şeyhmus (31 Mart 2015 saat: 09:35)

    Eşimle beraber misafir likteydik. Amcam kızını banyodan. Cıkarken otduğumuz odadan geçerken havlu önden sarmış arkadan kıçı göründü ve belinde yuvarlak kırmızılık kalçanin hemen ust kısmındaydı odadan geçerken eşimde görüyordu.ve bana bakıp benim görüp gömediğimi gülümseyerek yüz ifadesiyle kıskanarak yansıtı

  3. Seçil (14 Şubat 2015 saat: 12:20)

    Bacaklarımın her ikisinin de dizden aşağı kısımları ayak bileklerime kadar ýara ve kabuk bağlamış durumda gördüm.Teyzemin oğlu bana yardımcı olmaya çalışıyor. Biryerlere gitmemde hareket etmemde bana yardımcı oluyor. Yanımda. Hafif acı da hissediyorum. Nasıl yorumlanır acaba? Bilgilendirirsemiz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,