RuyaTabirleri.com

Rüyada Vurulmak

Rüyada vurulmak, can sıkıcı olaylar yaşanması anlamına gelir. Rüya sahibi için hayal kırıklığı yaşaması şeklinde tabir edilir. Rüyasında vurulduğunu gören kişi kendisini yıpratacak bir döneme girecek ve bazı üzücü olaylarla sınanacaktır. İşler bozulacak, borçlar çoğalacak, maddi zarar meydana gelecek ve rüya sahibi bu durumdan olumsuz şekilde etkilenerek büyük zarar görecektir. Rüyada vurulduğunu gören kişi, güvendiği kişiler tarafından da hüsrana uğratılacak ve onlardan beklemediği ve hak etmediği davranışlar görecektir.

Rüyada Vurulduğunu Görmek

Rüyada vurulduğunu gören kişinin hayatı olumsuz yönde değişecektir ve işlerinde zorluk yaşayacaktır. Rüyada vurulduğunu gören kişinin hiçbir günahı ve suçu olmadığı halde bir işin kendi başına kalmasına ve faturasının kendine çıkarılmasına işaret eder.

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyasında silahla vurulduğunu gören kişi, kendisini mutsuz edecek, kararsız kalmasına neden olacak ve uzun bir zaman ne yapacağını bilemez duruma düşürecek bir haber alacak ve ne yapacağını kestirmekte güçlük çekecektir diye tabir edilir.

Rüyada Tabancayla Vurulmak

Gönül ilişkisine yorulur. Rüyasında tabancayla vurulduğunu gören kişi belki karşılık bulacağı belki de karşılık göremeyeceği bir sevdaya tutulacaktır.

Rüyada Vurulmak ve Ölmek

Rüyasından vurulmak sureti ile öldüğünü gören kişinin ömrünün uzadığı yorumu yapılır. Rüyanın tam tersine, rüya sahibinin önünde upuzun ve mutlu bir hayatı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Vurulmak Ama Ölmemek

Dünyalık olarak tabir edilir. Rüyasında vurulduğu halde ölmediğini gören kişinin büyük kazanç elde ederek, büyük bir mal sahibi olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi zengin olacak ve bolluğa kavuşacaktır.

Rüyada Sırtından Vurulmak

Rüyasında sırtından vurulduğunu gören kişinin bir haksızlığa uğrama olasılığı vardır diye yorulur. Rüya sahibi hiç hak etmediği halde çok acı sözler işitecek ve hakarete uğrayacaktır.

Rüyada Silahla Birisini Vurmak

Rüyada silahla birisini vurduğunu yaraladığını veya öldürdüğünü gören kimse, düşmanı ile ilgili bir haber alır. Bu rüya size haset eden ve arkanızdan işler çeviren bir kişinin kötü haberini alacağınıza veya ondan tamamen kurtulup rahatlayacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Kamçı İle Vurmak

Rüyada birisine kamçı ile vurduğunuzu görmeniz, vurduğu kişiyi tanıyor ise gerçek hayatta o kişi hakkında ileri geri konuşur veya o kimsenin dedikodusunu yapar. Vurduğunuz yerden kan geliyorsa bu rüya bazen bozulmakta ve bu nedenle de yorulmamaktadır. Kamçı ile vurmak bazen de zulmetmeye, bazı kişilere karşı kötülük yapmaya da işaret etmektedir.

Rüyada Kırbaç İle Vurmak

Rüyada kırbaçla birisine vuran kişi, korktuğundan emin olur, sıkıntılarından kurtulur. Bazen de bu rüya gören kişinin artık hiç ummadığı bir yerden haber almasına, tam umudunu kesmişken isteğine nail olmaya işaret eder. Kırbaç ile vurmak bazen de vuran kişi için zarara ve ziyana delalet etmektedir.

Rüyada El İle Vurmak

Rüyada birisine eli ile vuran, tokat atan kimse bazı kötü alışkanlıklar edinir ve bunun sonucunda zarar görür. Bu rüya bazen de gören kişi için yapacağı bazı hareketler sonucunda insanlar içinde küçük düşmesinin veya onların öfkesini ve nefretini kazanmasının habercisidir. Eli ile vuran kimse eğer vurduğu kişiyi tanıyorsa ona bir kötülükte bulunur bazen de onu yapacağı kötü bir hareketten men eder.

Rüyada Vurulduğu Yerden Kan Akması

Rüyada vurulan ve vurulduğu yerden kan akan kimse, sinirlenir ve öfkesine hâkim olamaz. Bu rüya eğer kendinizi teskin etmezseniz ve sürekli her şeye öfkelenirseniz sonunda zararlı çıkacağınızın ve bazı konularda sıkıntıya gireceğinizin göstergesidir.

Rüyada Tüfekle Vurulmak

Rüyada tüfekle vurulan kimse hiç beklemediği bir kimseden zarar görür. Bu rüya çevrenizde bulunan bir kişinin size haset ettiğini ve zarar vermek için zaman kolladığını gösterir. Bazen de tüfekle vurulmak günahlardan sıyrılmaya, yapılan hatalardan dönmeye veya sıkıntıdan sonra ferahlamaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Kafadan Vurulmak

Rüyasında kafadan silahla veya herhangi bir cisimle vurulduğunu gören kimse, uzun süredir unuttuğu bir olay hakkında yeniden kafa yorar veya o olay tekrar canlanır. Bu rüya eskimiş bazı konuların tekrar ortaya çıkmasına, bu olay sonucunda da ya üzülüp ya da sevineceğinize işaret etmektedir.

Rüyada Kalbinden Vurulmak

Rüyada kalbinden vurulan kişi bir gönül ilişkisine girer. Bu rüya genellikle âşık olmakla yorulmaktadır. Kalbinden vurulan kimse bazen de kendisine uygun olmayan ve sonradan zarar göreceği bir kişi ile gönül ilişkisine girer ve bu ilişki sonucunda oldukça büyük bir üzüntü yaşar. Bazen de kalpten vurulma kişinin içinde taşıdığı öfke, nefret, kin gibi duygulardan kurtulmasına ve duyguların yok olmasına da işaret etmektedir.

Rüyada Ok İle Vurulmak

Rüyada ok ile vurulmak rüya sahibinin güçsüz bir düşmanı olduğunun göstergesidir. Bu düşman güçsüz olmasına rağmen oldukça sinsi ve akıllı bir kişidir. Bu rüyayı gören kimse çevresinde bulunan ve fırsat kollayan bu hilekâr adama karşı uyanık olmalı ve onun fitnelerinden kurtulma yollarını aramalıdır.

Rüyada Karnından Vurulmak

Rüyada karnından vuruşan kişi nefsinin istekleri peşinde koşarak daima dünya ile ilgili işler için çalışır ve ahireti unutur. Bu rüya, sizin yapacağınız bazı nefsi hatalara, bazen de haram bir mal elde edip sonunda sıkıntı yaşamaya işaret eder. Karnından vurulan kimse gayri meşru mal kazanır veya bir kişinin hakkını yiyerek onun mağdur olmasına sebep olur.

Rüyada Bacağından Vurulmak

Rüyada bacağından vurulan bunun sonucunda da yürüyemeyen kimse, yakın zamanda yapacağı bir seyahati erteler veya bu yolculuğa hiçbir zaman çıkamaz. Bacağından vurulmak, bazen de mekân değişikliği isteyenler için bulundukları yerin daha hayırlı olmasına işarettir.

Rüyada Kolundan Vurulmak

Rüyada kolundan vurulan kimse bir müddet için yaptığı işten geri kalır veya çalışmalarını yarım bırakır. Bu rüya oldukça yetenekli ve işinde mahir olan bir kimsenin, tembelliği sonucunda başarılı olamamasına veya kendisine verilen bu yetenekleri kullanamamasına yorulmaktadır.

Rüyada Arkadaşı Tarafından Vurulmak

Rüyada arkadaşı tarafından vurulan kişi gerçek hayatta iyi dostlar edinir ve kendisine daima iyilikte bulunacak hayırlı insanlarla karşılaşır. Bu rüya bazen de rüyanın gerçek hayatta da aynı şekilde çıkacağının, arkadaşlarınızdan birinin ihanetine uğrayıp sıkıntı çekeceğinizin göstergesidir.

Rüyada Camide Vurulmak

Rüyada camide ibadet ederken veya otururken vurulan kişi, doğru yola eren ve hidayet ehli olan kişilerden birisi olur. Bu rüya eğer yanlış yolda iseniz ve bazı günahları işliyorsanız, hepsinden kurtulup doğru yola erişeceğinize ve birçok sevap işleyip her anlamda iyi bir insan olacağınıza delalet eder.

Rüyada Aşı Vurulmak

Rüyada kendisine aşı vurduran veya aşı yapıldığını gören kimse hayırlı ilim öğrenir. Bu rüya genellikle eğitimle ve öğrenimle alakalıdır. Derecenizin yükselmesini sağlayacak ve size her anlamda fayda sağlayacak ilimle meşgul olmaya ve hayırlı, güzel bilgiler edinmeye işaret eder.

Rüyada Akrabası Tarafından Vurulmak

Rüyasında akrabalarından bir kimse tarafından vurulan kişi kendisine çok yakın olan bir kimseden kötülük görür veya o kişinin yapacağı bir hareket sonucunda kedere düşer. Bazen de bu rüya yakın akrabalardan bir kimse ile ilişkiyi kesmeye veya onlardan uzaklaşmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Başını Taşa Vurmak

Rüyada başını taşa vuran kimsenin ibadetleri zayıftır. Bu rüya, özellikle yatsı namazlarını kılmada gevşek davrandığınızın ve genellikle bu namazı kılmadan uykuya yattığınızın göstergesidir. Başını taşa vurmak özellikle kişinin ibadetlerine, namazlarına ve dünyevi hallerine yorulmaktadır.

Rüyada Boynu Vurulmak

Rüyada boynu vurulan kişi çok büyük bir günah işler. Bu rüya işleyeceğiniz veya işlediğiniz bir günahtan dolayı hemen tövbe etmeniz gerektiğinin bir göstergesidir. Eğer rüyanızda sizin değil de bir başkasının boynunun vurulduğunu görmüşseniz, bu size yapılmış bir ihtardır. Dikkatli olmanız ve hareketlerinize çeki düzen vermeniz gerektiğinin bir işaretidir. Rüyada boynunuzun vurulmasına rağmen ayağa kalkıp yürüdüğünüzü görmeniz, yaşadığınız tüm sıkıntılara sabırla dayanıp sebat göstermeniz sonucunda hep feraha erdiğinizin ve daima bu şekilde sıkıntılardan kurtulacağınızın habercisidir.

Rüyada Sopa İle Vurmak

Rüyada size sopa ile vurulduğunu görmeniz cahil, bilgisiz ve kötü kalpli insanlar yüzünden yaşayacağınız sıkıntıların habercisidir. Bu rüya, çevrenizde bulunan ve bilgisizliği nedeni ile bazı sıkıntılı durumlara düşen cahil bir kimse eliyle size ulaşacak zarara, onun yüzünden işlerinizde meydana gelecek bozulmalara ve sıkıntılara işarettir.

Rüyada Yumrukla Vurmak

Bu rüya saygınlığın yitirilip insanların gözünde kıymetin düşmesidir. Yumrukla size vurulduğunuz görürseniz hoşunuza gitmeyecek bir haber işitirsiniz. Yumrukla bir başkasına vurmak ise eğer o kimseyi tanıyorsanız, zulmetmeye, o kişiye kötülükte bulunmaya veya sizin elinizden ona ulaşacak bir zarara işaret eder.

Rüyada Öldükten Sonra Vurulmak

Rüyada ölmenize rağmen çevrenizdeki bir kişi tarafından vurulmanız, dini anlamda güçlü olduğunuzun ve ahirete yönelip dünyanın tasa, dert ve geçici heveslerine sırtınızı döndüğünüzün göstergesidir. Rüyada ölmenize rağmen silahla veya benzeri bir şeyle vurulmanız, ahlaki açıdan kıymetinizin ve derecenizin artmasına, insanlara arasında çok güzel ve hayırlı bir yer edinmeye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Vurulmak İle İlgili Rüyalar;

 1. aylin (06 Şubat 2014 saat: 19:19)

  ruyamda benm bir ogrencim guya ben onu dovmusum agliyodu.sonra akrabalari beni oldurmek istiyordu bende kaciyodum ama bir daire vardi merdivenlerden bir asagi bir yukari cikiyodum sonra bni buluyolardi eski okulmda mudur yetlisi vardi bni tuzaga cekiyorlardi birden eski mudurum beni vurdu .sirtimdan.ama olmedim bunlar da ogrendiler tabi olmedigimi bana senin olmen lazim deyip dururlardi. sonrada yen i okulumdayim bu seferde ojul bahcesine mayin dosemisler bn yine ucuz atlattim .ve ogrenciler basacaklar diye korkuyordum .

 2. AHMET (05 Şubat 2014 saat: 23:46)

  :)) Bu rüya tamamen gerçek
  Rüyamda ak partiden istanbul belediye başkanlıgına adayım… Yanımda Sayın Başbakanımız Belediye Başkanımız Diğer patilerin adayları ve bir kaç millet vekili var ve adaylar arası İstanbul için yarışma yapıyoruz ve diğer parti adayı hile yapyor hile yaptıgını gördüğüm anda bağırıyorum hile var hile varrrrrr diye o şahsı belediye başkanı seçiyorlar ve ben Başbakanımıza bakarak hile var diyorum o da gözleriyle hakem ben değilim yapacak bişey yok der gibi gülümsüyor… Daha sonra itiraz hakemler tarafından fark edilip tekrar yarışma düzenleniyor.Bu sefer 15-20 kişilik grup içinden kimsenin bilemeyeceği zannedilen soruyu tek bilen olarak belediye başkanı seçiliyorum. Belediye başkanı seçildiğim an görevi başkan olarak Kadir topbaşa devrediyorum.devretmemin sebebi(Sayın Topbaş 2 DÖNEM başkan olmuş bir kere daha başkan seçilemezmiş onun yerine ben aday olmuşum.Bende onu vekil tayin ettim) ve iş hayatıma geri döndüm yolda giderken hilesini gördüğüm şahıs ve adamları bana 9 tane mermi sıktılar vücudumdaki mermiler acıdı ama pek rahatsız etmedi kadir topbaşın yanına gittim mermileri çıkarmaya gittim 1 mermi çıkarken biraz acı hissettim ve uyandum hiç kan görmedim

 3. Onur (01 Şubat 2014 saat: 11:46)

  rüyamda sanki savaştan çıkmış gibiydik annem abim ve dedemle arabada gidederken yanda bi hayli fazla sıra seklınde mezarlar görüyorum ve bu mezarların bazılarında fillerin oldugunu görüyorum.hatta bazı filler mezardan cıkıp yürümeye başlıyorlar ve annem abim dedemle kendimi yürürken buluyorum. yürürken önümüzden beyaz bir ördek geçiyor . sonra yürümeye devam ediyoruz ve karsımızda orman var . yürürken dedem ormanın içinde silahlı biri oldugunu görüyor ve tam o sarada ormandaki adam beni vuruyor ve uyanıyorum. bu rüyayı yorumlarmısınız ?şimdiden çok teşekkür edeiyorum.

 4. hakan (29 Ocak 2014 saat: 13:44)

  rüyamda tanımadığım biri arkadasımı taciz ediyor elle onun törörist olduğu aklıma geliyor bende müdahale etmek için araya giriyorum ve adam cebinden pıcagı cıkarıp ban cok az sekılde defalarca saplıyor ve ben kacmaya başlıyorum adam peşimde en sonunda yakalıyor ve delikanlı gibi öldürmesini söylüyorum ona pıçagı duvarın üstüne bırakıyor ve tamda ben o anda cebimden çakıyı çıkarıp adamı olduruyorum kacarken bir kişi daha görüyorum 17-18 yasında çocuk onunda törörist olduğunu sanıyorum ve yüzüne defalarca cakı ile yaralıyorum o sıra babası görüyor ve 7 8 kişi beni kovalıyor. bir tanıdığın evine kacıyorum ve 2 dakka sonra evi öğreniyorlar kardeşimin abi geldiler demesini görüyorum bir odada saklanıyorum ve o tanıdığım silahı ile 14 el sırtımdan beni vuruyor ama tatlı bir acı hissediyorum ölmüyorum ve babamın ağladığını görüyorum beni hastaneye götürmelerini söylüyorum götürüyorlar ordanda apar topar çıkarıyorlar 2 dakka içinde ölecgimi söylüyorlar ve sedyede giderken allahu ekber allahu ekber velilla ilham sesi geliyor o anda yalvarıyorum allahım simdi alma canımı çok günahım var diye bunun yanında su sesı geliyor kulagıma ölmüyorum daha sonra cok sık çam ağaçlarının olduğu çam ormanında görüyorum kendimi arkadasımla 11 tane aracın kaza yaptıgını ve o sık agaçlarının arasında nasıl kaza yapıp oraya geldıklerıne anlam veremıyoruz

 5. Fatıma (28 Ocak 2014 saat: 11:11)

  Rüyamda bir sandalyede oturuyordum.yanıma tanıdığım biri geldi.elinde kocaman bir silah vardı.beni karnımdan silahla vurdu.canım çok yanıyordu.daha sonra ona “kalbimden vurda can çekişmeden öleyim “dedim.oda beni kalbimden vurdu.ölüp ölmediğimi tam olarak bilmiyorum ama kalbimden 2-3kez vurduğu için yüzde 90 ölmüşümdür.
  Rüyamın anlamı iyi.Fakat dün bir film izledim.o filmin konusu rüya idi.rüyalarında ölüyorlardı.uyanmak için ölmekten başkaçereleri yoktu.bu filmden de etkilenmiş olabilirim.
  Yorumlarınızı bekliyorum.

 6. nur (27 Ocak 2014 saat: 14:41)

  merhaba
  rüyamda bir arabada bir adamın yanındaydım adama ateş ettiler ama ben vuruldum silahla sırtımdan 4 kurşunla vuruldum ama ölmediğimi gördüm hastaneye götürdü birileri beni uyumuşum sedyede uyandım canımın yandığını hissettim konuşmaya çalıştım konuşamadım sonra bir kadın geldi elinde su dolu bir kova vardı kurşunları elleriyle çıkardı ben çığlık atıyordum ve uyandım rüyamı yorumlar mısınız ? teşekkür ederim..

 7. OzCos (21 Ocak 2014 saat: 11:23)

  Merhaba;
  Rüyamda eski erkek arkadaşımı görüyorum. İlginç bir rüya..Eski erkek arkadaşımın arkasında birisi silahı ona doğrulttuğunu görüyorum ama önüne atlıyorum ve ben vuruluyorum. Arkadaşımı kurtarıyorum ama benim vurulduğumu görünce çığlık atıyor. Ölmediğimi ve hastanede olduğumu görüyorum.Ondan sonrasında uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim…

 8. FATMA (04 Ocak 2014 saat: 14:14)

  merhaba rüyamda çöldeydik ben güya tam hatırlıyamıyorum hz amineydim veya hz Fatmaydım işte çirkin sinirli kaba adamlar vardı. onlar kavga ediyorlardı bende ellerinden tuttum ve kavga etmeyin artık barış dönemi dedim. sonra başka bir adam elinde lazer silahları gibi silahla geldi. tam o sırada uyandım çok meraak ediyorum acaba rüyamı yorarmısınız lütfen?
  teşekkür ederim….. selamun aleykum….

 9. atakan (26 Aralık 2013 saat: 00:21)

  merhabalar,
  rüyamda öteki taraf gibi bir yerde kadın zannettiğim, kadın ile yaratık karışımı bir şeyle beraber tuhaf bir yerde idim,sonra o uzanmış idi,gülüyordu,korku ile karışık hislerle yanına sokuldum,sonra bana yakından dibimden tabancayla 6 el ateş açtı,o anda bende sayıyordum. vuruldum diye düşünürken, acımadığını hissedince ne oluyor vuruldum ölmedim diye düşünürken uyandım,
  kaç gün geçti daha rüyanın etkisindeyim…
  yardımcı olursanız sevinirim…teşekkürler…

 10. çiğdem (24 Aralık 2013 saat: 20:15)

  rüyamda eski ahşap iki katlı evimizde dört yerimden silahla vurulduğumu gördüm ama hiç kan akmadı hemen 112yi aradım ve sendeleyerek kendimi dışarı attım ama sokakta bir süre hiçkimseyi göremedim sonra bikaç kişi geldi annem ablam ve bir tane kız arkadaşım geldi 1 saattir ambulansın gelmesini bekliyodum ve içimden düşündüm nekadar güçlüymüşüm bir saattir ölmedim diye.sonra herkesten ölme ihtimalimi düşünerek helallik istedim snra kız arkadaşıma sarıldım diğer arkadaşlarıma iletmesi için bişeyler söyledim bu söylediklerimi harfiyen söyle dedim uzaktan ambulansın sesini duydum..şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,