RuyaTabirleri.com

Rüyada Yabancı Erkek Görmek

Rüyada yabancı erkek görmek, bazen kişiye yardım edecek bir adama işarettir. Özellikle gerçek hayatında sıkıntı yaşayan ve bazı arzuları olan kişiler bu rüyayı görseler, güçlü ve varlıklı bir adamla tanışarak ondan yardım görürler. Yabancı adam eğer esmerse, yakında karşılaşılacak kötü niyetli kimseye; eğer sarışınsa, hasta bir kişiye; yabancı adam uzun birisi ise ele geçecek çok miktarda para; eğer adam kısaysa, geçim zorluğuna işarettir.

Rüyada Yabancı Erkekle Konuşmak

Rüyada tanımadığı bir erkekle konuşan kimse yakın zamanda hiç tanımadığı insanlardan oluşan bir mecliste bulunur. Bu rüya, yeni dostlar edinmeye, yeni arkadaşlıklar kurmaya, farklı kişilerle konuşmaya ve onlarla muhabbet etmeye, kendisine zahmet verecek kaba bir amire, insanlardan yardım istemeye işarettir.

Rüyada Yabancı Bir Erkeği Takip Etmek

Rüyasında yabancı bir erkeği takip eden kişi oldukça büyük ve takva sahibi bir zatın yanında ve onun himayesinde bulunur. Bu rüya özellikle iş hayatında size yol gösterecek, nasihat edecek, hayırlı bir kimsedir. Eğer arkasından takip ettiğiniz kişi ehil bir insan değilse zarar görmeye, sıkıntıya girmeye ve kendisine kötülük dokunduracak art niyetli bir insanla karşılaşıp onunla dost olmaya işarettir.

Rüyada Yabancı Bir Erkekle Kavga Etmek

Böyle bir rüya gören kişinin bazı konularda hataları bulunduğunun, kaba hareketler yaptığının ve bundan dolayı da insanların kalbi kırdığının göstergesidir. Rüyada kavga edilen yabancı adam, gerçek hayatta sizden zarar görecek masum bir kişidir. Eğer bu kavgayı rüya sahibi kazanırsa dünyada insanlara zulüm edeceğine; eğer kavgayı karşıdaki erkek kazanırsa rüya sahibinin kötü davranışlarına engel olunacağına işarettir. Rüyada gayri Müslim bir erkekle kavga etmek ise hayırlı bir rüya olarak görülür. Dinde muzaffer olmaya ve bir münafığı mağlup etmeye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yabancı Erkek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Zeynep (01 Aralık 2016 saat: 09:47)

  Rüyamda Çayırlık bir alanda ben Kızkardeşim ve hiç tanımadığım uzun esmer ve yakışıklı biri vardı derde kurbağa vardı kurbagadan korktuğunu görünce onu öldürmek istedi ama ben izin vermedim günah diye sonra eve geldik koşarak sonra annem inek sagiyordu yakışıklı çocukta bize yardım ediyordu ben ne yaptı isem hep yanımda idi
  Ne anlama geliyor çok merak ediyorum

 2. Serap (15 Kasım 2016 saat: 09:58)

  Rüyamda ailemi bit arada gördüm bir yerde otururken ve arkeolojik kardeşime kavga edicek birileri vardı ben çocukları çekip konuştum durumu düzeltim ama içinden birileri bana asıldı dudağımın yanından öptü. Ve kızımızı gül ve karanfiller gördüm erkek kardeşimle otururken masaya genç biri bıraktı arkadaşımmmış sonra kardeşim daha çok almak istedi parayla çocuk daha çok bıraktı. Ben de o yapay çiçekleri üçr bölüp anneme , ablama, diğer ablama veriyordum. Ayrıca ayağımda fosforlu sarı gibi renkleri olan spor ayakkabı vardı. Eski polis komşumu gördüm boş bi daireyi badana yapıyordu.

 3. Yasemin (19 Eylül 2016 saat: 18:56)

  Rüyamda uçağa binmisiz inmisiz sonra Rüyamda kızım ben eşim ve yabancı bir erkekle aynı masada oturuyoruz. Kızım yabancı erkeğe bakip güzel gülüyor ve ardından eşim kızıma neden elin adamına gülüyorum diye kızıma kızıyor. Sonra kızım susuyor.

 4. melisa (01 Eylül 2016 saat: 01:14)

  Rüyamda tanımadığım bir evdeydim Yanımda babamlar ve sarışın çok yakışıklı bir çocuk vardı.Alman bir çocuktu sanırım .Biz konuşurken benim tanıdığım ve çok sevdiğim bir ünlüyle arkadaş olduğunu söyledi bende şaşkınlıkla çığlık attım. Sonra o bana kaşlarını çatarak baktı ve azarladı ‘ Babanın yanında sesini yükseltme!’ Dedi bende babama utanarak baktım .Çok saygılı ve terbiyeli bir çocuktu.

 5. Elif (06 Ağustos 2016 saat: 15:11)

  Rüyamda erkek gördüm aynı evde oturuyorduk bana bakıp duruyordu aşık gibidi çok yakışıklı beyaz tenli siyah saçlı bende ona bakıyordum bende aşık gibidim ama tanimadigim erkek yanimda bide kız vardi tanıyordum youtubede bir kızdı benle aynı yaş da ben o tanimadigim erkeğe bakınca oo bakisiyonuzmu dedi kız ben yastigi elime aldım sus dedim güldüm bana baktılar sinirden guluyom dedim o erkek çok yakışıklı ya inşallah karsima çıkar ALLAHIM lütfen çıksın

 6. Shafia (26 Temmuz 2016 saat: 10:43)

  Rüyamda tehlikeli bir yerdeydim (Vayenni) Harbi bir geyimde askerler vardi..Harbiye giyimli askerleri yani düşmanımızı kandırıp Keçmek zorunda idim Demir hisarlı bir yerden.. Rus bir oğlan Var bizim komşumuz geçek hayyatta,Onu görmusdum rüyamda O beni tehlikeli yerde Kilavuz ediyordi
  Ben ondan hiç hoşlsnmamam ama rüyamda sevdiyimi hiss etdim onu…Rüyamı tam hatirlamiyorum ayrıntilarına kadar Rüyamın sonunuda göremedim bence hiç hatirlayamiyorum.Kendisi müsülman ama antipatiyam var sebebsiz…Rüyamda aşıkdim ona o da bana Və rüyada hayatı bahasına tehlikelerden geçirib kurtardi beni…Son zamanlar sık sık iri yarı insanlar yanı Yani kaslı uzun boylu Harbi kıyafetlerine benzeyen erkekler görüyorum…Bu neye işaret ?!

 7. Eda (23 Temmuz 2016 saat: 16:36)

  Rüyamda iki gün üst üste aynı erkeği gördüm. Birinde aynı Sınıftaydık ve elimi tutuyodu çok yakındık ve ben biraz hissettim gibi bişe oldu, birinde bana bir yardımda bulunarak önce benim öpmemi istedi sonra da kendi öptü ve kayboldu; sevgili gibiydik ama erkeği gerçek hayatta daha önce hiç görmedim, sarışın yakışıklı biriydi. Lütfen yorumlar mısınız?

 8. Hasret (02 Temmuz 2016 saat: 14:30)

  Rüyamda yeşil bir bahçedeydim ağaçlar filan vardı ve yanımda hiç tanımadığım uzun boylu beyaz tenli seyrek saçlı gerçekte hiç görmedigim bir adam vardı yüzü bembeyazdı gülümsüyordu üzerinde kırmızı bir ceket ve beyaz pantolon vardı birlikte agacların arasında koşuyorduk bitane bayan fotoğrafımızı çekiyordu sürekli bu rüya nasıl yorumlanabilir?

 9. Dilek yilmaz (01 Temmuz 2016 saat: 12:24)

  Rüyamda gece oluyor evin kapısı yari açık oluyor bu kapıyı kim açmış derken kapıyı tamamen aciyorum ve karşımda beyaz çarşaflı hafif siyah sakal var gibi yok gibi bıyıklı gencecik adam kapıyı açınca kollarını açıyor içeri yürüyor eşime bağırıyorum biraz birinde eşim bogazini sıkıyor ama adam hic karşı gelmiyoyor konuşmuyor daha boğazını sikmadan yere düşer gibi oluyor ve uyaniyorum adam çok sakin..bide bende aşırı korkaklık var evde kendi kendime huylaniyorum gerçek hayatta ne yapmalıyım..

 10. Hanim (27 Haziran 2016 saat: 05:25)

  Rüyamda bir erkek vardı sağımda konuşuyoruz, gözlerinde veya hareketlerinde beni sevdiğini görüyordum..
  Gerçek hayatta yani rüyamda değil.. onu tanımıyorum, yüzü tanıdık gelmiyordu bana.
  Ama rüyamda tanıyordum hem de çok iyi.
  Uzun boyluydu sarışın değil de, esmer değilde.. saçları sarışın az da açık kahve renkliydi hatırlıyorum.
  Birlikte çıkıyordu yani beraberdik sevgilim mış.. ama gerçek hayatta sevgilim yok.
  Ben, içimden bitsin istiyordun ayrılalım istiyordum.. bilmiyorum neden ama içimden bir ses diyor.. yabancı diye, Musluman değil diye…
  Okulundan bir kaç erkek görüyordum kaçmaya çalışıyordum beni tutuyordu (ruyumdaki sevgilim) birlikte veya aramızda bir şey olduğunu belli oluyordu bana.

  Rüya mı yorumlar mısınız lütfen.

 11. X sahis (11 Haziran 2016 saat: 16:29)

  Rüyamda Bir Erkek Gördm. Uzun Boylu Ve Yakışıklıydi Yaninda da Sevgilisi Vardi Ve Bizm Evdelerdi. Sonra Çocukla Birbirimize İlgi Duymaya Başladık. Yakınlaştık. Gerisini Hatırlamıyorum Ama O Adami Hiç Tanimadiğim Halde 2.kez Rüyamda Görüyorum

 12. Cumali (25 Mayıs 2016 saat: 02:46)

  Rüyada dışardaydım ben öğlendi tanımadığım birisiyle galiba oyun oynuyordum tam hatırlamıyorum.Yüzü açık tenliydi yani esmerden daha beyaz tanımıyordum onu onunla tartıştım ve ondan gülerek kaçmaya başladım. Bu rüyamın sonucu nedir?

 13. omer zara (11 Mayıs 2016 saat: 09:35)

  Ruyada buyuk bir ciftlikteydim inek doguruyordu sonra adam isini borakip beni takip etmeyi devam etti bir dagin ustundeydim arkanda kucuk bir cocuk arkamda kaliyordu onu alnaya dusunuyordum .firsatim olmuyordu ki alim o adam pesimi birakmiyordu ruyada korkuyordum .sonra birdengece yarisi uyandim .tekrar uyumu devam ettim

 14. cigdem (29 Nisan 2016 saat: 19:28)

  ben ruyamda tanimadigim bir oglan gordum, yani annem getirip bizi tanistirdi. ilk once anlamadim, ama sonra konusmaya basladik o okuluma geliyodu. ama ben gittigim okul o degildi tanimiyorum. arkadaslarimin hepsi ordaydi ama. o oglan esmerdi ve ustunde gri rekli takimelbise vardi hep. yasi buyuk gosteriyodu ama benle ayni yas ve boydaydi. bi zaman sonra tuaf bisey oldu ve cikma teklifi yapti. gerisini hatirlamiyorum. ama yuzu aklimdan cikmiyo, yani ben kendim bir insan yuzu kurgulayamam dimi? ama icimde tauf bir his var sanki o kisiyi eskiden gormusum gibi. sonra uyandim ve aklima boyle takildi iste, bunlar ne demek??

 15. Seda (23 Nisan 2016 saat: 19:11)

  Ruyamda servisten inerken duvarda adimin yazıldığını gördüm ve bunu sevgilim yaptığını söyledim sonra sevgilimi aradim ama sevgilim dediğim kişiyi hiç gerçek hayatta görmedim aradım sevgilimi ama görüntlü baktım telefonda uzun boylu beyaz tenli kahverengi saçlı bir erkek var karşımda sonra ona selam nasılsın falan dedim oda iyiyim dedi benimle telefonda çok iyi konuşuyordu ben ona geri gel seni özledim dedim sonra o da isterdim ama olmaz dedi ona nedenini sordum ben artık evliyim ve karim hamile diyerek karısını telefonda gösterdi sonra da uyandım gerçek hayatta ne sevgilim dediğim kişiyi tanıyorum nede karısı dediğim kişiyi

 16. Atakan (11 Mart 2016 saat: 08:46)

  Merhaba günaydınlar Hayırlı cumalar rüyamda ayrıldığım kız ile buluşuyorum geziyoruz sonra Bi ara öpüşüyoruz telefonum çalıyor annem oğlum biz Anadolu yakası Maltepe’ye yengeye gidiyoruz sende gel yok siz gidin ben gelmicem deyip telefonu kapatırken arkamı Bi dönüyorum kız arkadaşım başkası ile konuşuyor ama konuştuğu kişinin yüzünü görmüyorum kızın yanına gidiyorum napıyorsun deyip yanına oturuyorum karşıda bir erkek sürekli bize bakıp tebessüm yapıyor uzun boylu kumral gülüyo göz kırpıyor belimde siyah silah ayağa kalkıyorum belimden çekiyorum döndüğümde kimse yok soruyorum gittiler diyor öylece uyanıyorum sabahın köründe bu nedir ya ?

 17. ELA (25 Ocak 2016 saat: 12:44)

  rüyamda yolda giderken 2 tane kara çarşaflı birilerini görüyorum 1 yerde yatıyor diğeri onun başucunda dileniyor ama yüzleri dahi kapalı bendi yanına yaklaşıp yüzüne dokunup onun erkek oldunu ve yerdekininde erkek oldunu fark ediyorum sonra onlarda benim onları farkettimi anlıyorlar birden parmağımdaki altın alyansımı çekiyor çekiyor çıkaramıyor ben çekiyorum o çekiyor çıkartamadan rüyadan uyanıyorm gece yarısı sonra tekrar uyumya devam ediyorum

 18. Bihter algul (14 Aralık 2015 saat: 09:10)

  çok değişik bir rüya gördüm rüyamda hiç tanımadığım bir kız gelip bi mezar açıyordu o mezar da düşük yapan bir kadının çocuğuna aitti kadında yabanciydi sora kız bu mezar boş kadın yalan söylüyor çocuğu ölmemiş mezarı açıp bakalım diyordu açtı bende arkasındaydim sonra mezarı bi açtı içinde bedeni tanilmayacak mosmor kemik halde ufak bi bebek çıktı sonra kız bağırdı bebegi fırlattı bebek ayağımin üstüne düştü bende kaçtım eve gittim hiç tanımadığım bir sürü insan düğün yapıyorlardı sonra esmer uzun boylu bir çocuk gelip benden müzik aletimi istiyordu veriyorum sonra birden herkes kayboluyordu bende urperek uyandım

 19. Lili (12 Kasım 2015 saat: 11:24)

  Rüyamda ablamın çalıştığı dişçideyim
  dişim kırılmış yaptırmak istiyorum o yüzden ablam yerine ben çalışıyorum hastalarla ilgileniyorum
  Sonra ordan binadan çıkıyorum bahçede güvenlik kulübesinin önünde bi kaç erkek vardı
  İçlerinden biri milletvekili oğluymuş
  Evlenmeyi düşünüyormuş yanlarından geçerken beni ona gösteriyorlar oda
  Benden için namaz kılmayı biliyor mu dedi
  Bende biliyorum tabi der gibi kızgın ona baktım gözgöze geldik birbimizden etkilendik sonra kafamı çevirdim beni arıyacağını düşündüm ordan gittim kızıl sakallı biriydi hoş biriydi
  Rüyamı yorumlar mısınız

 20. Ebru (06 Kasım 2015 saat: 14:25)

  Rüyamda tanımadığım bir evdeyim o evin sahibinin oğlu uzun boylu yakışıklı çekiçi bir rüyamda gördüğüm yerde kalbim çarpıyordu…… Ama gerçek hayatta böyle biri var çalışmış olduğum iş yerinde arada sırada bu kişi ile karşılaşırız bakarım bende bir duygu var ama karşı tarafta bilmiyorum…

 21. Zehra (03 Ekim 2015 saat: 09:57)

  Ruyamda yabncı bır erkegın bana verıılen bır hıkaye kıtabını magazasındakı. Kıtaplara karıstırdıgını ve bulamadıgını. Gordum ve ben bu adama guluyordum adam ıse 27 yaslarında ve uzun boyluymus sonra o magazada sofra kurup yemek yedık ablam anne ve bır kc genc akrabam da vrdı

 22. ayşe (29 Eylül 2015 saat: 11:47)

  rüyamda bir otel odasındayım uyuyorum o sırada yabancı biri giriyor odama bu sırada da eski erkek arkadaşımın seslerini duyuyorum ve arkadaşlarının ona seslendiğini sanki o da üst kattaki odadaymış gibi bu sırada odamdaki kişi benim uyandığımı görüp uyanmasan olmazdı diye söylenerek gerçekten korkarak uyanıyorum

 23. Hasibe (12 Eylül 2015 saat: 12:00)

  Rüyamda kızımla birlikte bahçe duvarına oturmuş muhabbet ederken yanıma hiç tanımadığım uzun iri yapili yakisikli bir kişi geliyo elimi tutup adımla hitap ediyor ben şaşkın bir şekilde elimi çekmeye çalışırken nasıl olduğumu soruyor çok eskiden tanıdığım bir kişi olduğunu beni iyi tanıdığını ailesini depremde kaybettiğini anlatıyor sonra tanıdık geliyo sarılip uzun uzun muhabbet ediyoruz sonra telefon numaramı alıp vedalasip gidiyor.

 24. Tuğçe (10 Ağustos 2015 saat: 11:04)

  Rüyamda karanlık ve sisli bir ortamdayım yanımda iki tane kurt köpek var ve üzerimde ben beyaz bir giysi kanatların var ve bir anda karşıma değişik tipli adam çıkıyor ve bana doğru bıçak çıkartmış koşuyor ve ben kimildiyamiyorum birden yukarıdan simsiyah giysili boynunda ejderha dövmeli bir adam yanında iki kurt ve adam beni kurtarıyor sonra ıslık çalarak 2 at geliyor biri simsiyah biri bembeyaz ben beyaz o siyaha biniyor ve birlikte gidiyoruz

 25. Eda (02 Ağustos 2015 saat: 22:11)

  Merhaba. Rüyamda ailem beni tanımadığım biriyle evlendirmiştiler. Onu tanımıyordum gerçek hayatta da hiç görmediğim birisiydi.. Çok yakışıklı bir erkekti ama aramızda bi şey olmamıştı. Ondan kaçıp saklanmaya çalıştım ama buldu beni ve sen benimsin dedi bana.Sonra bende ondan hoşlanmaya başlamıştım elini tutuyordum. Lütfen bunu yorumlar misiniz? Benim için çok önemli

 26. elif (08 Temmuz 2015 saat: 20:08)

  ruyamda bi evde arkadaslarimla oldugumu gordum yanimda hic tanimadigim biri vardi sonra arkadaslarim disari ciktilar karsi koltukta yine hic tanimadigim biri vardi ama ruyamda oldukca yakin bi arkadasimdi. yanimdaki erkekle sarildik kalabalikkken samimi degildik yani karsi koltuktaki kisa kolluydu ama biz mintla oturuyoduk koltukta birbirimize iyice sarildik sonra ben cikip dizine oturdum boynuna sarildim o sora bacaklarimiz ust uste geldi cok sicaksin dedim cok sicakti hissettim diyebilirim boynuna sarildigimda saclariyla oynadim kolumu elimi optu boyle cifte kumrular gibiydik oyle film izledik uyandigimda cok sasirdim cok fazla gercekciydi ve beni cok dusundurdu tum gun aklimdan cikaramadim cok degisikti

 27. NURAY (26 Haziran 2015 saat: 11:40)

  gece yatarken bırı belıme bocek koyuyor yalnız bu bocek resmen akrep mı farklı bır bocek mı cıkartamadım.. benı sokar dıe hareket edemıyordum anneme seslendım annem de mudahale edemedı. sonra gucumu topladım hareket ettım bocek herhangı bırsey yapamadı. arkamı dondum kı yabancı esmer bır erkek .yatagımdan kalktım bagırdım cagırdım sonra uzerımı gıydım. bana o yabancı erkek merk etme sen her elını cebıne attıgında olmus bocek ve olmus seyler gelıcek elıne dedı. bıraz korktum ama bellı etmedım. sonra uyandım. luTFEN BU RUYAMI ACIL SEKILDE YORUMLARSANIZ BENI DE RAHATLATIRSINIZ. CUNKU KAFAM ALLAK BULLAK . SIMDIDEN TESEKKUR EDRIM II CALISMALAR DILERIM.

 28. tuğçe (18 Mayıs 2015 saat: 18:29)

  rüyam da köyden birini gördüm ama önceden tanışıp gördüğüm biri değil belki bir iki kere rastlaştık o kadar adını bile yeni öğrendim ve benden 3 yaş büyük birisi rüyamda sevgilinden ayrılmış ama çok olmamış akşam bize oturmaya geldi sonra gitti bi şekilde eve girememiş bize tekrar geldi herkes uyuyodu o da odaya geçti ne hikmetse ben ona sarıldım tam o anda annemler uyandı babam baktı odaya göremedi annem fark etti yüz mimiklerinden babam da anladı bida baktı gördü tabi yanlış anladı o tam ayağa kalktı bişeyler olcak uyandım ama etkisinde kaldım kaç gündür ne anlama geldiğini düşünüyom da önceden tanımadığım birini rüyamda nasıl sevebilirim

 29. tuba (25 Nisan 2015 saat: 07:49)

  Ruyamda annemlerin evinde kaliyorum. Esim ise diye gitmos kendisinden haber alamiyorum. Annem kiziyor. Esim telefonunu evde birakmis. Biran yengemlerden annemlere donuyorum.ancak her zaman gittigim yol civik camur hemen yani buyukce bir selale. Temiz suyu akan.bir adamla karsilasiyorum. Temiz giyimli siyh sacli.uzun mantolu 30 lu yaslarda.ayakkabima bakip camura girdigim icin kendi kendime birseyler soyluyorum.daha sonra adamla konusuyorum herzaan gittigim yol yanlis vs diye birseyler soyluyorum.adam yolundan donup bana eslik ediyor. Kendi evime geliyorum.oysaki annemlere gitmek icin yola cikmistim.

 30. yasemin (17 Nisan 2015 saat: 18:40)

  Ruyamda hic gormedigim eski bir evin avulunda bir seyler yiyecez tam o sirada evden iri yari iki erkek cikti biri kolumdan tuttu ben ciglik atmaya basladim yadim isterken kazagimi cikardi tam o sirada ellerinden kurtuldum sonra abimi gordum kavga etmeye basladilar abim kac kendini kurtar dedi kactim bende bir suru yabanci ev gectim bir evin yaninda eski dolap gordum icine saklandim amadolap muthis sallaniyordu sonra disari ciktim iki dolu araba hep yabanci erkek beni ariyorlar di sonra uyanmisim yardimci olursaniz sevinirim

 31. gül (12 Nisan 2015 saat: 10:27)

  Ben rüyam nasil basladi bilmiyorum ama ruyamda binalarin arasinda yani sehir gibi bir yerde ucurtma gibi nir yarisma vardi . Ama öyle böyle degil ucurtma büyük olmali cünkù üstune binip uculuyor. Ipleriyle de kontrol. Ben birtanesinin bindim sonra cok havalandik ve ucurtma arzalandi ve inemedik ta sehirden ciktik ve hala inemedik. Sonra kendimi baska bir ucurtmamin üstünde buldum ve rüyam bitti

 32. meryem (11 Nisan 2015 saat: 13:38)

  selam hoslandigim adam icin istihareye yattim rüyamda amcakizlarimi gördüm temiz duzenli bir evdeydik katlanmis yorganlar vardi ustundede bir örtü vardi diger odaya geçtiğimde amca kizlarimdan biri bana gülümsedi ve baska bir odaya girdik orda beyaz bir masa vardi üstünde köfte kirintilarina benzen nohut büyüklüklügünde kirintilar vardi bende mavi bir elbezi alip o masayi sildim temizledim sonra en sevdigim amcam geldi nasihat verir gibiydi rüyam ne anlama geliyor lütfen yorumlarmisiniz sim didien Teşekkürler

 33. burcu (25 Mart 2015 saat: 20:39)

  bizim köyün camisinin imamı yoktu .ben kadir gecesi günü Allaha dua ettim ve uyudum .rüyamda bizim camiye genç bekar uzun boylu biri geliyo .birbirimizi görüyoruz ve aşık oluyoruz .sonra uyndım işte ertesi gün o kişiyle sözlendiğimi gördüm .üçüncü gün ailesiyle tanışıyordum .ve bir kaç ay sonra rüyamda gördüğüm kişiye benzeyen bekar bir imam tayin oldu . bu bir tesadüf mü .annem ben çok şaşırdık .tabir edilirse çok sevinirim .şimdiden teşekkürler …

 34. fatma (13 Mart 2015 saat: 20:05)

  Rüyamda biryerdeyim nerde bilmiyom kalabalık insan arkamda bir erkek uzun boylu yakışıklı koluma girdi bende cekinerek kolum çekdim ve yine elimi tutmaya çalışıp bende yine cekinerek elimi cekdim ve yine o rüyanın içinde böyle biryerdeyim yokuş aşağı nasıl hızlı koşuyorum cimenlik gibi biryer ama hiç düşmedim ve yine yukarı cikdim nasıl cikdiysam

 35. fatma (07 Mart 2015 saat: 06:25)

  rüyada matematik öğretmenim beni telkefonun kamerasında ters göründüğümü yani baş aşağı çıktığımı sölüyodu sonra bana al diye bi mesaj attı sonra ben sınıftan bi arkadaşımla konuşuyodum bana kötü koktuğumu söyledi çürümüş gibi bende ona baheneler ürettim yok bundan yok şundan

 36. muhammed (03 Şubat 2015 saat: 10:26)

  Rüyada. Tanımadığım bir gördüm ve adamın çocugu kay bolmuş adamın cocuğunu beraber. Arıyorduk ve cocuk kanserdi çocugu sonunda buluyorduk ve çocuğun suratına dikkatlice bakıyordum ve çocuğun birkaç kardeşi daha vardı değisik bir yerdeydim hava karanlık tı

 37. senem (01 Şubat 2015 saat: 08:54)

  Ruyamda tanimadigim bir erkek bir arabadan iniyor bu kisiyi babam taniyormus ama. Sonra siyah bir arabaya binip o arabayi suruyorum bu tanimadigim erkek in arabadan hadi diyor iniyorum ve orada bir bisiklete biniyorum o kisi de arkamdan gulerek bana sesleniyor. Bisikletle yanina geliyorum. Ve yuzunu iki elimin arasina alip birgun evlenirsem o kisi sen olacaksin diyorum.

 38. ezgi (27 Ocak 2015 saat: 10:31)

  Rüyamda bilmedigim bir yerdeydim yuruyordum iki adam arabayla yaklasip bana adresi sormak istedigini soyledi ikiside esmerdi biri beyaz guzel bi takim giymisti digeri ise siyah bir takim giyinmisti beyaz giyinen adamin saclari agarmisti digerinin simsiyahdi sonra sorcaklari adresi istedim fakat adresi bilmefiklerini istediler yardimci olamayacagimi soyledim o anda annem uzaktan bana uzgun bir sekilde bakiyodu sonra arkamadan buyuk bir kalabalik geldi ve bnm bulundugum yerde cop kovasi var iki tane yerlerde ise cok kedi var bnde annemin yanina ilerlrken bir siyah kediyi ezdim cok korkarak annemin yanina gittim fakat o kalabalik bana dogru geliyordu ama annem yanimda diye bzm cok uzagimizdan gidiyordu bana adres sotan o iki adamda kalabalikta bize sinsice bakip gectiler

 39. ali (10 Ocak 2015 saat: 06:09)

  Rüyamda kız arkadaşımla yolda giderken 2 tane kangal köpeği gördük kız arkadaşım birini sevmeye başladı. Bemde bırak sevme şunu dedim kız arkadaşımda baksana ne kadar tatlı falan deyince bende sevmeyw başladım çok sırnaşınca ayağımı uzattım yalamaya başladı dudaklarını bir an insan dudağı gibi gördüm daha sonra aşırı sırnaşınca korkup ayağımla ittirmeye çalıştım ancak bir duvarı ittirmeye çalışıyomuşum gibi hissettim hiç kıpırdatamıyordum ne anlama geldiğini merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

 40. emirhan (07 Ocak 2015 saat: 14:53)

  Rüyamda hiç tanımadığım esmer düzgün ve temiz giyimli bir adam vardı yanında da üzerinde beyaz kıyafetleri olan ve açık mavi eşarplı bir kadın sanırım adamın eşiydi ama kadın hiç konuşmadı ben adamdan ayakkabı istedim çok güzel bir ayakkabı mağazasından ayakkabı baktık ama alıp almadığımı hatırlamıyorum sonra kendimi hiç bilmediğim bir evde buldum evde yaşlı bir kadın uyuyordu evden çıkmak isterken etrafımda uçuşan birşey vardı korkup kurtulmaya çalıştım sağ omzuma kondu elimle üzerimden attım ama tekrar gelmeyi başardı ve bir kelebek olduğunu gördüm bayağı iri bir kelebek tekrar sağ omzuma kondu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,