RuyaTabirleri.com

Rüyada Yabancı Para Görmek

Rüyada yabancı para görmek, hoşunuza gitmeyecek laf, söz ve hakkınızda çıkacak dedikodulara delalet eder. Bazen kişinin sıkıntı yaratan davranışlarına da işaret eden yabancı para rüyası, sıra dışı bir olayla karşı karşıya kalınacağının da habercisidir. Rüyada yabancı para bazı rüya tabircilerine göre elde edilecek yüksek kazanç ve iş konusunda beklenmedik bir gelir elde edileceğine yorumlamaktadırlar. Rüyanızda yabancı para harcadığınızı görmeniz, tanımadığınız ve ummadığınız birinden sıkışık bir zamandayken alacağınız yardıma işaret eder.

Rüyada Döviz Bozdurmak

Rüyada döviz bozdurmak, maddi olarak yakın zamanda elinize geçecek yüksek miktardaki paraya işaret eder. Rüyada bozdurulan dövizin miktarı ne kadar çoksa, kazanılacak paranın miktarı da o kadar yüksek olacak demektir. Rüya sahibinin mal mülk sahibi olacağına alamet edilen döviz rüyaları aynı zamanda hane halkının da mutluluğuna ve saadetine delalet etmektedir.

Rüyada Madeni Yabancı Para Görmek

Rüyada madeni yabancı para görmek, sevmediğiniz bir kişiden sevmediğiniz söz işiteceğinize delalet eder. Aynı zamanda sizin de yakın çevrenizde bulunan insanların hakkında dedikodu yaptığınıza işarettir. Madeni para rüyaları genel olarak kişinin hoşuna gitmeyecek laf söz olarak yorumlanırken, duyulan laflar nedeni ile can sıkıntısına ve yaşanacak olan üzüntüye de işaret etmektedir.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada kağıt para görmek, maddi olarak güçleneceğinize ve bol kazançlar elde edeceğinize delalet eder. Görülen kağıt paranın miktarı fazlaysa parasal anlamda büyük kayıp yaşanacağına ya da kişinin günlük hayatında cimri biri olduğuna işarettir. Elinizden kağıt para çıktığını görmeniz, iş ve aşk hayatınızda yaptığınız seçimlerin yanlış olduğuna, size para verildiğini görmeniz ise, yaptığınız başarılı seçimler sorunda elde edeceğiniz yüksek makama ya da kazanacağınız yüklü bir miktardaki paraya yorumlanmaktadır. Bazı rüya tabircileri ise rüyada görülen kağıt parayı, kişinin üzüntüye ve kedere düşmesine ve maddi olarak zor bir döneme gireceğine yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Yabancı Para Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Rabia (22 Aralık 2016 saat: 11:39)

  Dun gece ruyamda esimin elinde iki tane yabanci para vardi kaynim istedi vermedi ona. Hatta ufak capli bi tartisma yasadilar. Kaynanamlardaydik.bu ara cok harcama yaptik acaba ona mi delalet ediyor sanirim birinin uzerinde 250 yaziyodu yani o para cok degerli oluyormus

 2. Butol (07 Aralık 2016 saat: 10:51)

  Suriyeli kadın kendisine Suriye’den gönderilen deste deste kağıt paraları sayıyor . Banada üstteki 14 lira olan Suriye parasını veriyor. Esi Suriye’den göndermiş paraları. Artık onlarda yakın Zaman’da Suriye’ye gideceklermiş . Ben oradan ayrılıp bol çikolatalı ve Kocaman pasta yapmak için arkadaşlarımın yanına yardıma gidiyorum. Ve bütün çocuklara ikram ediyoruz. Ancak pastanın en bas kısmında tanımadığım bi yaslı Ada’m oturuyor. Ve pastayı o dilimleyip dağıtıyor . Ama biraz sinirli ki Adam

 3. Melek (13 Kasım 2015 saat: 10:47)

  Rüyamda bütün yolu trafiğe kapatmışlardır herkes yola oturmuş bişeyler arıyorlar bende eğildim yanımda annem var tanıdıklar var toprağa yolun kenarına öyle düzgün koymuşlarki yazma tişört altında da bozuk yabancı para demir paraları alıyorum elime kimseye göstermek istemiyorum orda küçük kahve rengi bi kutunun içindede kâğıt para var ama oda yabancı para ama onu almıyorum elime sonra orda bulduğum tşörtlri hayır için satmak istiyorum bu rüya çok etkiledi beni

 4. HABİBE (12 Şubat 2015 saat: 04:57)

  Rüyamda yüksek bir evdeyim. Düğün var. Evden çeyizler çıkıyor. Ben bir yastığa sarılıyorum ve para istiyorum. Ordan çarşaflı ir bayan bana kağıtparalar veriyor. Bende onları alıyor ve sayıyorum. Çok mutlu oluyorum. Bir çocuk var. Onu seviyorum.

 5. Nazan (02 Haziran 2014 saat: 23:35)

  Merhaba dün gece rüyamda bir bankada gişenin önündeyim.
  İşlemimi yapacak olan memur önce günün yorgunluğu mu desem iş stresi mi desem benimle soğuk bir şekilde ilgileniyor nasıl yardımcı olabilirim gibisinden bakarken ben çantamdaki desteyle euroları çıkartıp kendisine bu dövizi bozdurmak istersem günlük kur üzerinden ne kadara bozacaklarını soruyorum.Memurun bir an bana karşı olan ilgi alakası tamamıyla değişiyor, çok daha nazik ve saygı değer bir biçimde elinizde kaç tane binlik euro var diye soruyor?Bende bilmiyorum siz para sayma makinesiyle sayarmısınız?Adam makineye parayı yerleştiriyor ve sayıyor 365 adet 1000 euroluk olduğunu söylüyor yani 365.000 euro.Ben de kendi içimden ne tesadüf 1 yılda 365 gün eder diyorum:)Ve gişedeki bankacı memur bankanın genel müdürüne bu paranın hepsini bozdurduğum takdirde bana ödeme yapabilecekler mi yani o kadar tl var mı ellerinde diye sormaya gidiyor.Ben o sırada onu bekliyorum ama dediğim adamın bana karşı olan tutumu 360 derece değişiyor resmen bir ilgi, bir alaka:)Sonra tekrar yerine gelip oturuyor aramızda şöyle bir dialog oluşuyor;Ben euro’nun tl karşılığının yaklaşık 2,5 kat olduğunu kendisine söyleyerek ortalama bana 1 trilyona yakın ödeme yapmanız gerekiyor diyorum.Bankacının sıfırlar beynini bulandırmış olmalı ki 3600 euronun karşılığını size öderiz diyor yani bir sıfırı atlıyor daha sonra kendisi de yanlış hesap yaptığını fark edip beni doğruluyor.Böyle olağanüstü bir rüya gördüm sitenizden sürekli gördüğüm rüyaların tabirine bakıyorum ama bunu özel olarak detaylı bir şekilde yazmak istedim yorumlarsanız sevinirim:)Teşekkür ederim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,