RuyaTabirleri.com

Rüyada Yağmur Suyu Görmek

Rüyada yağmur suyu görmek, bitmeyen bir bereketin ve kısmetin ifadesidir. Hem çok hayırlı bir rüyadır, hem de kişi için şartların son derece güzel olacağı bir geleceğe atılacak adımın işaretidir. Güzel bir hayatın işareti olan yağmur suyu, kişinin rızkının kesilmeden, rahatça bir yaşam sürmesinin de alametidir. Yağmur suyu çoksa kısmetler de o kadar artar ve bereketi bol olur. Az yağmur suyu görmek ise, geçici de olsa kişiyi rahatlatacak bir maddi gelire delalettir.

Rüyada Yağmur Suyu Biriktirmek

Yağan yağmurun altına bir kap koyarak su biriktirmek, tutumlu bir hayat sürmeye ve kişinin gelecek için hazırlık yapacak olmasına yorulur. Maddi sıkıntısı olmayan ve her zaman yarınını düşünerek hareket eden rüya sahibinin evleneceği kişinin de zengin biri olacağına, birlikte çok büyük bir ticari atılım yaparak aile şirketlerini kuracaklarına da alamet eder. Aileden gelen yüklü mirasın kişinin tüm hayatını değiştireceğine ancak kişiliğinde hiçbir eksikliğe ya da olumsuzluğa neden olmayacağına da yorulur.

Rüyada Yağmur Suyu İçmek

Günahlardan arınmak, kötülüklerden uzak yaşamak demektir ve bu rüyayı gören kimselerin duaları da kabul olur. Temiz niyetle ve alçak gönülle yaşayan rüya sahibinin inancına sımsıkı sarılacağına, hayatındaki kimselerin de rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, iyi bir aile babası veya anne olacağına da yorumlanır. Şefkatli bir eşe sahip olmak, her zorlukta kendisine destek verecek ve sevgisini de hiç eksiltmeyecek, kişi hata da yapsa arkasında duracak bir aileye delalettir.

Rüyada Yağmur Suyu Görmenin Psikolojik Yorumu

Ruhani hayata verilen önemin işaretidir ve kişinin huzurlu bir hayat sürmek için nefsine hakim olmaya çalışmasına, egosunu yenerek, olayları akışına bırakmaya, her şeyi olduğu gibi kabul etmeye çalıştığının da göstergesidir. Endişelerden sıyrılmak, yeni günü neşe içinde karşılamak için gösterilen pozitif yaklaşımın da işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yağmur Suyu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Sefa (19 Eylül 2016 saat: 09:57)

  Merhaba. Rüyamda başkasının evini temizlemek zorunda kalıyorum. Evin ilk odasınının nir kısmını temizleyip aklımdaki diğer odayı da temizleyip eski odalaları temizlemek istemediğimi hissediyorum. Evin önünde havuz var havuzunda suyunun boşaltılıp temizlenmesi berekiyor. Havuzun suyu bolalsın diye kapağını açıyorum fakat yağmaya başlayan yağmur suları havuzun boşalmasına izin vermedi. O hhaldeyken geçmişte beni üzen kişileri allaha havale edip göxümde yaşlar biriktiğini hatırlıyorum. O arada uyanıp gerçekten gözümde yaşlar vardı. Teşekkürler…sayfanızı beğendim.?

 2. Hanım (22 Mayıs 2016 saat: 02:15)

  Kalabalık bir ortamdaydım bir sürü kişi vardı elimde tespih vardı onu çekiyordum bi kaç bayan Arkadaşla sigaraya çıktık elindeki sigara kırılmıştı sonra bi anda kendimi beyaz mermer li bi camide buldum annem babam olduğunu biliyorum ama kendileri yok üst katı varmış ve orası ordan kabe gözüküyormuş çok istedim sonra bi yağmur başladı yanımda rahmetli üvey dedem var oldu bi anda sonra ikimizin üstüne o ikinci kattan yağmur bembeyaz yağmur suları inmeye başladı sırılsıklam olduk daha sonra ben ilahi söylemeye başladım bütün her yerde sesim yankılanıyordu sonra birden yerdeki sular harekete geçti ve suyun içinden su olarak semazen çıktı ve yüzüme çarpıp beni uyandırdı

 3. cem (06 Şubat 2016 saat: 00:17)

  Evdeyiz ailecek üst katimizda çatı kati
  Dairesi bir bölgede annemler yufka aciyorlar saçda pisiriyorlar bir anda evin catisindan su damlaları akmaya başlıyor ust cati katina ciktigimda olagan üstü bir sekilde yagmur yagiyor ve resmen göl olmus. Evin icine akiyor ama durduramiyorum ve bunun farkina benden baska kimsede fark etmiyor.
  Rüyam böyle gerçekleşti ne anlama geliyor ?

 4. seval (15 Ekim 2015 saat: 13:36)

  Merhabalar rüyamda evimdeyim ve camlar kapalı bir şekilde dışarda ilk önce çok yoğun bir şekilde kar yağmış olarak görüyorum ama karı yağarken görmüyorum kar o kadar çok yağışlı ( ben 2. Kat kadar bir yükseklikte otururuyorum gerçek hayatta) ruyamdada evinin katına kadar yağmış o kadar çok kar yağmış olarak görüyorum daha sonra karın yerini yağmur almis o kadar çok yağmur yağmış ki (yine yağarken görmüyorum) benim evinin katına kadar su hatta deniz olmuş inanılmaz derece dalgalı bir deniz ben camları sıkı sıkı kapatiyorum evi su basmasın diye yinede o şiddetle dalgadan içeri su siziyor biraz. Böyle gordum anlamı nedir acaba .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,