RuyaTabirleri.com

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek, dertlerin ve sıkıntıların verdiği ağırlıktan kurtulmaya, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşmaya, rahatlamaya, eğlenmeye, gülmeye, mutluluk içinde yaşamaya, çocuklar gibi şen olmaya ve sonunda zevki sefa sürmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin aradığı huzuru, başarıyı ve şifayı mutlaka bulacağı, kalan ömrünü de sağlıklı ve güzel geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Yağmurda Şemsiyeyle Yürümek

Bir yardımcıya, dosta, arkadaşa ya da mecaz anlamda bir kurtarıcıya rivayet edilir. Rüya sahibinin zor gününde yaralarını saracak, gözyaşını silecek ve onu teselli edecek bir kişinin varlığına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin bu insanla arasında sıkı ve ayrılmaz bir bağ kurulacağına yorulur.

Rüyada Yağmurda Yalınayak Yürümek

Şans olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin sorunlarının kolaylıkla çözüleceğine ve karşısına hayır kapılarının açılacağına alamet eder. Kişi, kötü, karamsar, olumsuz duygu ve düşüncelerinden kurtularak, gönül rahatlığını yakalamayı başaracak demektir.

Rüyada Sağanak Yağmurda Yürümek

Rüyayı gören kişinin arka arkaya müjdeli haberler alacağına ve sürpriz gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Kişi, sandığından ve umut ettiğinden de çok kısmet alacak ve huzura çok daha kısa yollardan ulaşacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyle Yağmurda Yürümek

Rüyasında sevgilisiyle yağmurda yürüdüğünü gören kişinin özel hayatında yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına ve rüya sahibinin gönlünü verdiği kişi ile gerçek aşk, sevgi ve tutku ile birbirine bağlanacağına işaret eder.

Rüyada Yağmurda Terlikle Yürümek

Rüyayı gören kişinin işlerinde dolayısıyla da hayatında yaşanacak olan kolaylıkları gösterir ve kişinin işlerinin açılacağına, kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine yorulur. Bereket olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin ticaretten elde ettiği karın artmasıyla birlikte konforunun da çoğalacağına rivayet edilir. Emeklerin ve hayallerin yerini bulmasına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yağmurda Yürümek İle İlgili Rüyalar;

  1. Elif (12 Ekim 2014 saat: 11:28)

    Kız kuzenimle dışarı çıkmıştık bir şey almaya ve yağmur başlamıştı ben çok sevinmiştim sonra eve gidiyorduk ama ev uzaktı ve biz baya ıslanmıştık benim daha çok hoşuma gitmişti sonra da bizim evin önüne gelmiştik ve çok sık yağan bir yer vardı benim yarım o çok sağanak yağan yerde ıslandı ve bu benim daha çok hoşuma gitmişti eve geldik dışarı da hala yağmur yağıyordu ve ben kuzenime hadi dışarı çıkalım dedim o kabul etmedi annem hadi hel beraber çıkalım benim alacaklarım var dedi ben de hazırlanıyordum ve çok sevinmiştim ıslanacağım diye sonra da uyandım :)

  2. seli (23 Haziran 2014 saat: 10:51)

    Ruyamda annemleydik disarda oturuyorduk sonra okuldan gordugum ama hic konusmadigim bir erkek var onu gordum saclari islakti yanina gittim baya samimi olduk onceden taniyormusuz sozde benimde onunda saclari islakti sonra yagmur yagmaya basladi semsiyeyi acti ben ona semsiyeyi kapamasi yagmurda islanalim diye israr ettim ama kapamadi sizce bu ruyanin anlami ne hayrami yormaliyim devamimdada yuruduk baya sonra uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,