RuyaTabirleri.com

Rüyada Yağmurdan Islanmak

Rüyada yağmurdan ıslanmak, kişinin Allah’ın rahmetine ulaşmasına, merhamet ve şefkate işaret eder. Rüyada yağmur suyundan sırılsıklam olduğunu gören kişi, talihi ve şansı yükse olan bir sene geçirir. Bu rüya her anlamda bereket ve bolluğa, huzur ve mutluluğa delalet eder. Rüyasında yağmura çıkan kişi, hatalarından pişmanlık duya ve günahlarına tövbe eder. Bu rüya rahmet yağmurlarında ıslanarak, dini anlamda gelişmeye ve maneviyatın yükselmesine delalettir. Rüyada yağmur suyu görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Yağmur suyu rahmetin yanında güvende olmaya, korkulandan emin bulunmaya, berekete ve kişinin başına gelecek güzel hadiselere yorumlanır.

Rüyada Yağmur Duası Görmek

Rüyasında yağmur duası eden ve bu dua sonucunda yağmur yağdığını gören kimsenin tüm arzuları ve istekleri gerçekleşir. Bu rüya aynı zamanda sıkıntılarınızdan yakında kurtulacağınıza ve rahata ereceğinize işaret eder. Rüyasında yağmur duası edip yağmurun yağmadığını gören kimse bazı isteklerine kavuşamaz. Bu rüya aynı zamanda yanlış yolda olduğunuzu ve bazı hatalarınızdan sonra sıkıntı çekeceğinizi göstermektedir. Rüyada yağmur olmadığı için kıtlık olması, zarar ve ziyana, sıkıntı ve üzüntüye yorumlanır.

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Etrafına zarar veren, bitkilerin ve insanların helakına neden olan sağanak yağmur, gerçek hayatta da bir felaketin gerçekleşmesine, kişinin başına gelecek bir musibete işarettir. Rüyasında çevreye zarar vermeyen bir sağanak yağmur görmek, etrafınızda gerçekleşecek bazı üzücü olayların sizi etkilemeyeceğinin ve işlerinizde çıkacak bazı aksaklıklara rağmen daima mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğinizin göstergesidir.

Rüyada Yağmurdan Islanmanın Psikolojik Tabiri

Yağmur psikolojik olarak rahatlamanın, ferahlığın ve huzurun sembolüdür. Bu nedenle rüyasında yağmurdan ıslandığını gören kimse, gerçek hayatta huzura ve ferahlamaya ihtiyaç duymaktadır. Bu rüya kişinin iç dünyasında yaşadığı çatışmaları be bunlardan kurtulma isteğini yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,