RuyaTabirleri.com

Rüyada Yağmurdan Islanmak

Rüyada yağmurdan ıslanmak, kişinin Allah’ın rahmetine ulaşmasına, merhamet ve şefkate işaret eder. Rüyada yağmur suyundan sırılsıklam olduğunu gören kişi, talihi ve şansı yükse olan bir sene geçirir. Bu rüya her anlamda bereket ve bolluğa, huzur ve mutluluğa delalet eder. Rüyasında yağmura çıkan kişi, hatalarından pişmanlık duya ve günahlarına tövbe eder. Bu rüya rahmet yağmurlarında ıslanarak, dini anlamda gelişmeye ve maneviyatın yükselmesine delalettir. Rüyada yağmur suyu görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Yağmur suyu rahmetin yanında güvende olmaya, korkulandan emin bulunmaya, berekete ve kişinin başına gelecek güzel hadiselere yorumlanır.

Rüyada Yağmur Duası Görmek

Rüyasında yağmur duası eden ve bu dua sonucunda yağmur yağdığını gören kimsenin tüm arzuları ve istekleri gerçekleşir. Bu rüya aynı zamanda sıkıntılarınızdan yakında kurtulacağınıza ve rahata ereceğinize işaret eder. Rüyasında yağmur duası edip yağmurun yağmadığını gören kimse bazı isteklerine kavuşamaz. Bu rüya aynı zamanda yanlış yolda olduğunuzu ve bazı hatalarınızdan sonra sıkıntı çekeceğinizi göstermektedir. Rüyada yağmur olmadığı için kıtlık olması, zarar ve ziyana, sıkıntı ve üzüntüye yorumlanır.

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek

Etrafına zarar veren, bitkilerin ve insanların helakına neden olan sağanak yağmur, gerçek hayatta da bir felaketin gerçekleşmesine, kişinin başına gelecek bir musibete işarettir. Rüyasında çevreye zarar vermeyen bir sağanak yağmur görmek, etrafınızda gerçekleşecek bazı üzücü olayların sizi etkilemeyeceğinin ve işlerinizde çıkacak bazı aksaklıklara rağmen daima mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğinizin göstergesidir.

Rüyada Yağmurdan Islanmanın Psikolojik Tabiri

Yağmur psikolojik olarak rahatlamanın, ferahlığın ve huzurun sembolüdür. Bu nedenle rüyasında yağmurdan ıslandığını gören kimse, gerçek hayatta huzura ve ferahlamaya ihtiyaç duymaktadır. Bu rüya kişinin iç dünyasında yaşadığı çatışmaları be bunlardan kurtulma isteğini yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yağmurdan Islanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. arzu (22 Kasım 2015 saat: 08:32)

    Yagmurda bir koy yolunda motorsiklet kullaniyorum yoluma agaclarin dallari engel oluyor ama onlari geçiyorum ustumde yesil bir mont var ve ananemde pesimden koşarak geliyor yerden su fiskiriyor ayni zamanda yağmur yağıyor eski evimizin 2katina cikiyorum bir inek ve buzagi var odada inegi disati ben cikariyorum buzagi ananem odadan disiri çıkardığıdigim ine merdivenlerden asagi inerken zipliyor fakat dusup boynu ters dönüyor sonra tekrar ayagi kalkip yukati benim yanima geliyor yerde yatiyor gozleri kapalibeyvah öldü diyorum boynu kirildi onu oksamaya başlıyorum uyaniyor babam o inegin yaninda uzaniyor bana bacağını gosyeriyor amerikadan bacagim yola cikti diyor. Ayrıca motorsiklet letle koyden gecerken dayimda küçük oglunu yolun kenarinda dovuyor onu görüyorum

  2. ozlem (02 Nisan 2015 saat: 10:27)

    Rüyamda sağanak bi şekilde yağmur yağıyor ve annem babam ben bi tanıdığa ziyarete gidiyorz bahcelikli büyük bir yer ama onların evlerinin çatisi yok yağmur salonun ortasına yağıyor gökgürültülü bir şekilde ben ordan gitmek istiyorum gidemiyorum.

  3. damas (25 Ocak 2015 saat: 10:23)

    Rüyada annem ve kayınvalidem evimin ön balkonundalar 3 aylık bebeğimi de arka balkona bırakmışlar bir anda yağmur yağıyor bebeğim sırılsıklam ıslanıyor,bende napıyorsunuz bebeğim nerde diye balkona koşuyorum bebeğimi alıyorum kucağıma içeri alıp üstünü değiştieiyorum,o sırada biri gözün aydın Bebeğinizin ziyaretine geldik diyorlar elimde arap yazısı yazılmış altın para verdi elime biraz gizli bir şekilde,önce 50 kuruş 10 kuruş gibi görünüyor sonra bidaha bakıyorum arap yazısı işlenmiş altın para

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,