RuyaTabirleri.com

Rüyada Yakalanmak

Rüyada yakalanmak, iyi değildir. Rüyayı gören kişinin başına gelecek musibetli olaylara rivayet edilir ve rüya sahibinin üzüleceği, hastalanacağı, sıkılacağı ve huzursuz olacağı günler geçireceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sıkıntıya düşmesine, yaşadığı zorlukların artmasına, başarılarının azalmasına, ağız tadının, keyfinin, neşesinin ve rahatının kaçmasına neden olacak tatsız olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Yakalanmaktan Korkmak

Rüyayı gören kişinin başından derdin, belanın ve uğursuzluğun eksik olmayacağına, bu durumun canın sıkılmasına, gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin sanki sınanıyormuşçasına zor olaylar yaşayacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Polise Yakalanmak

Rüyada polise yakalanmak hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin yakasını tehlikeli işlerden, kötü kimselerden, kazadan ve beladan kurtarmayı başaracağına böylece hem canının hem de malının güvende olacağına ve garantiye alınacağına tabir edilir.

Rüyada Hırsızlık Yaparken Yakalanmak

Rüyayı gören kişinin kendisinden beklenmeyecek ve aldığı eğitime yakışmayacak işler yapacağına, kötü yönde hareket edeceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına bu durumun ayyuka çıkması yüzünden de rezil hallere düşmekten kurtulamaz olacağına delalet eder.

Rüyada Sigara İçerken Yakalanmak

Rüyayı gören kişinin kendini ispat etmeye çalıştığına fakat buna bir türlü cesaret edemediğine, gizliden gizliye kendini telkin ederek cesaretlendirmeye çalıştığına rivayet edilir. Rüya sahibinin yapabileceklerinin sınırlarını ölçtüğüne de işaret eder.

Rüyada Depreme Yakalanmak

Rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına, strese girmesine, motivasyonunun ve verimliliğin düşmesine, moralinin bozulmasına, umutlarının tükenmesine ve yaşam enerjisinin düşmesine neden olacak tatsız olaylarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Yağmura Yakalanmak

Rüyayı gören kişinin üzerine hakkın rahmetinin yağacağına, kişinin dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına delalet eder. Bolluk, bereket, zenginlik ve şifa olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yakalanmak İle İlgili Rüyalar;

 1. burak (19 Ocak 2015 saat: 01:28)

  merhaba dün gece bir rüya gördüm ve bu rüya ilk değildi bu rüyayı dha önce 2 kere daha gördüm , bilmediğim bir yerde eski ve metruh bir iş hanına gidiyorum elimde ne olduğunu bilmediğim rulo halinde kağıtlar var gittiğim yerin genel ev olduğunu bilmediğim halde iş hanının en üst katına çıkıyorum sağımda ve solumda 2 kapı boşluğu var ama kapı takılı değil bulunduğum yer inşaat halinde gibi duvarlar sıvalı yerlerde halı yok kapılardan girmeden boşlukta bir sürü ayakkabı var bende ayakkabılarımı çıkarıyorum ama kapılardan içeriye girmiyorum lakin biraz öne eğilip içeriye göz atıyorum hayat kadınları sağa sola koşturuyor müşterisini tutan gidiyor tam o sırada polis baskını oluyor bir polis beni alıp dışarı götürüyor neden orada olduğumu soruyor suçsuz olduğumu söylemeye çalışıyorum bu sırada uyanıyorum rüya bitiyor.. rüyamı yorumlarsanız beni rahatlatırsınız , şimdiden teşekkür ediyorum..

 2. erol (04 Ocak 2015 saat: 14:29)

  Eski evlerin olduğu biyerdeyim ve orda bitane okul var duvarları çok yüksek ve bişekilde o okulun bahçesine iniyorum indiğim anda okulun içinden bikaçtane kaçan insanlar var onlar bi sekilde duvara çıkıp kaçıyolar ama beni yakalıolar ben oblardan olmadığımı suçsuz olduğumu sölüyorum ama dinlemeyip beni götürüyolardı

 3. Ozlem (14 Aralık 2014 saat: 08:08)

  Ruyamda bir kac tanimadigim insanlarla kosuyordum kaciyorduk ve bir bina gorduk saklandikk iceri girdik arkamizdan simsiyah bir sey kosuyordu yuzu gozukmuyordu ve bizi bulmustu iceri dogru yuruyordu bizde arkadan kacmaya calisiyordukk ve o siyah sey de birden hizli kosmaya basladi up uzun tirnaklari vardi beni ve birisini daha yakalamisti tirnaklarini bogazima sokarak.

 4. Nılay (15 Ekim 2014 saat: 12:21)

  Ruyamda onumde bı kadınla bırlıkte sureklı kosuyorum kacıyorum saklanmaya calısıyorum pesımızde 2 adam sankı hep bızı takıp edıyor ama aslında o kadın benmısım gıbı… Bırcok merdıven ınıyorum zıplayarak. Sonra yakalanmısım benı hapse goturceklermıs 2-3 sene yatarsın dıyorlar devletın bılgısını calmısım hırsızlıktan yatıcam korkuyorum hapıshanede hırsızlara cok kotu seyler yapıyorlar dıye dusunuyorum sonra annemler benı ugurlamaya gelıyor bır tepedeyız benı goturcek otobusde 2 kız daha var onlar asagı ınıp masmavı denızı seyredıyorlar ozgurluge son kez bakıyorlar dıye dusunuyorum denız cok guzel annemlerle aramda dıbı camurdan olusan tastan yapılma bı havuz var pıs bı su onların yanına gıtmek ıstıyorum ama ya suya dusuyorum ya kenarda yururken dengemı kaybedıyorum bı turlu yanlarına gıdemedım. Sonrasında hapıshanedeyım elbıselerı vermısler gıyınmek ıstıyorum odamda ama bı adam var yaslı arkası donuk kendı odasındakı hayaletten korkuyor gıdıp hayaletle konusuyorum su adamı korkutma da odamdan cıksın elbısemı denıycem dıyorum sonra elımden alıp kacıyor adamı ruh ben de peslerınden kosuorum ama boynuzlu arıya benzer bır bocek gıbıyım kosarken kendımı arkadan ızlıyorum bu arada elbısem bebek mavısı bır elbıseydı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,