RuyaTabirleri.com

Rüyada Yakışıklı Görmek

Rüyada yakışıklı görmek her türlü işin yoluna gireceğine işaret eden müjdeli bir rüyadır. Kişinin kendisini her geçen an daha iyi ve güzel hissedeceğini, sürekli olarak çevresinden övgü içeren sözler işiteceğini ve bu durumun da moraline iyi geleceğini bildirir. Sağlık açısından kişinin en iyi vücut sıhhatine sahip olacağına ve bu durumun yüz ifadesine olduğu kadar ruh haline de son derece olumlu etkide bulunacağına, her işe tam olarak konsantre olunacağını ve özgüvenin çok yükseleceğini bildirir. Bekar kişiler için pek çok kimsenin ilgisini çeken, duygularını harekete geçiren bir dış görünüşe sahip olunduğunu ve aynı zamanda kişilik olarak da cazibeli bir insan olunduğunu da tabir eder.

Rüyada Yakışıklı Olduğunu Görmek

Rüyasında kendisini çok yakışıklı gören kişiler egolarına yenik düşerler ve olaylara karşı nesnelliklerini yitirdikleri için aldıkları kararlar da taraflı olduğundan haksızlık yapmaya meyilli bir hale gelirler. Bir bayanın kendisini yakışıklı bir erkek olarak görmesi ise pek hayırlı değildir ki kişinin gerçek hayatında bir erkek tarafından aldatılacağını ya da zor bir duruma düşürüleceğini, aile saadetini bozacak bazı davranışlarda bulunarak riskli ilişkilere adım atacağını işaret eder.

Rüyada Yakışıklı Bir Erkekle Evlenmek

Genç ve bekar bayanlar için murat ve kısmet anlamına geldiği gibi, ani bir evlenme kararına da yorulur. Evli bir kadının kendisini eşi dışında yakışıklı bir erkekle görmesi ise, erkek çocuğuna gebe kalacağını ya da oğlu varsa onun müjdeli bir haberini ya da başarısından dolayı gururlanacağını bildirir. Bir erkeğin böyle bir rüya görmesi ise başına gelecek üzücü bir olaya haber verir.

Rüyada Yakışıklı Görmenin Psikolojik Yorumu

Egosu şişkin insanların, kendilerini çok fazla önemseyen ve başkalarını sürekli olarak hakir görenlerin, kişileri dış görünüşlerine göre yargılayan veya eleştirenlerin bilinçaltlarını işaret eder. Genellikle kendisini çok fazla beğenen ve narsist olarak nitelendiren insanların ruh hallerine ilişkin bilgi verir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,