RuyaTabirleri.com

Rüyada Yalamak

Rüyada yalamak, esasen tek şekilde tabir edilmez. Rüyanın yorumu nasıl görüldüğü gözetilerek yapılır ve böyle bir rüya, görüldüğü yere, kişilere ve nesnelere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu rüya genel anlamı itibariyle pek de hayırlara alamet etmez. Rüyayı gören kişinin yanlışları nedeniyle malının, parasının, huzurunun, neşesinin, sağlığının ve huzurunun bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada Bal Yalamak

Rüyayı gören kişinin rızkının bollaşacağına, kazancının artacağına, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına alamet eder.

Rüyada Ayak Yalamak

Rüyayı gören kişinin toplumdaki itibarını zedeleyecek, dışlanmasına ve horlanmasına neden olacak bazı işler yapacağına bu nedenle de gözden düşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin insanlar tarafından ayıplanacağı hatalara düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Parmak Yalamak

Rüyayı gören kişinin yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, darda kalacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine ve çok zor günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin zahmet ve çile çekeceğine, parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacağına, bu musibetli olayın da bazı şeylerin kıymetini anlamasına vesile olacağına delalet eder.

Rüyada Tuz Yalamak

Rüyayı gören kişinin monoton devam eden hayatından sıkıldığı, yaşamına renk ve heyecan katmak istediği ve bunun yollarını aradığı anlamına gelir. Rüya sahibi eğlence olması için daha önce hiç bilmediği şeyler yapacak ve farklı şeyler deneyecek demektir.

Rüyada Dondurma Yalamak

Rüyayı gören kişinin hayatının ve işlerinin yolunda gitmesi ve kazancının da sürekli olması sayesinde zevki sefa, bolluk, bereket ve zenginlik içinde olacağına, darlığa düşmeyeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, hiçbir şeyden de mahrum kalmayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin doyasıya yaşayacağı olanaklara sahip olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yalamak İle İlgili Rüyalar;

  1. nur (05 Eylül 2014 saat: 10:25)

    rüyamda bulunduğum apartmanın bir alt katında(dedemin evinde)uzun kanepeye çok değer verdiğim eski sevgilim,bana önceden aşkını itiraf etmiş erkek kuzenim,abim,kız kuzenim sırasıyla oturmuşlardı.ben tekli koltukta oturuyordumi.halam çay v epasta börek servisi yaptı onlara bana da (çayı çok severim) bir kupa çay bıraktı.kanepedekiler konuşmuyorlardı.balkona çıktım halamın yanına annemle birlikte yerde oturuyorlardı.ben yanlarına gidince onlar içeri giriyorlardı.ben içeri girince onlar dışarı çıkıyorlardı.bu böyle tekrarlanırken her tekrarda bir kupa çay bardağım kayboluyordu.arka bahçeden ses duyuldu ve herkes çıktı.ben o an evden kaçmaya karar vermiştim.kaçtım.herkesin beni aradığını duyabiliyordum.rüyaya göre o evin kilerine saklanmıştım ama hissettiğime göre o kiler çook başka bi yerdi sanki.kilere oturdum.yüzüme perdeyi örttüm.önümdeki kocaman bal kovasını gördüm.kucağıma aldım kapağını açıp parmaklayarak yemeğe başladım ve uyandım. ne anlama geliyor ?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,