RuyaTabirleri.com

Rüyada Yalan Söylemek

Rüyada yalan söylemek, kötü huylara sahip olmaya, art niyete, hileye, fesada, hainliğe ve hinliğe delalet eder. Rüya sahibinin gireceği yanlış yollara ve düşeceği hatalara tabir edilir. Rüyada yalan söylemek, yanlış ve belalı yollara sapmaya, kötü şeyler yaparak sonradan ceremesini çekmeye işaret eder. Kişi yaptığı yanlışlar nedeni ile hem kendini hem ailesini mahcup edecek, aynı zamanda da ailesinin çok üzülmesine neden olacak demektir.

Rüyada Yalan Duymak

Rüya sahibinin yalan yere suçlanmasına yani kuru iftiraya uğramasına işaret eder. Kişi haberi bile olmayan kötü bir olayın içine çekilmeye çalışılıyor ve sanki zaten o suçu işlerken oradaymış gibi olay üzerine bırakılmaya çalışılıyor demektir.

Rüyada Yalan Söyleyen Birini Görmek

Rüyasında yalan söyleyen birini gören kişi, çok zor durumda kalacak ve kendisini yeteri kadar doğru ifade edemeyeceği için çok üzülecek demektir. Bu rüya, kişinin çaresiz durumlara düşeceğini ve derdini ne şekilde anlatabileceğini bilemez olacağına tabir edilir. Rüya sahibi ne yapsa da bir türlü meramını anlatmayı başaramayacaktır.

Rüyada Arkadaşının Yalan Söylemesi

Bu hayırlı bir rüyadır, rüya sahibine şans ve uğur getirecek bir iş yapması anlamına gelir. Kişi isabetli bir karar alarak kendisine kar sağlayacak doğru bir iş yapacak, ileriye yönelik bu işten büyük bir servet elde edecek demektir.

Rüyada İftiraya Uğramak

Rüya sahibinin üzüleceği olaylar meydana gelmesine ve bu durumdan olumsuz şekilde etkilenerek, uzun süre etkisinde kalmasına delalet eder. Rüyasında iftiraya uğradığını gören kişi bir süre musibetlerden yakasını kurtaramayacak demektir.

Rüyada İftira Atmak

Rüyada iftira atmak, rüya sahibinin bir kişinin başarısını ya da mutluluğunu çekemediğine, bu nedenle kendini yiyip bitirmesine tabir edilir. Kişinin içini kemiren ve bir diken gibi kendisine batan kötü huyudur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yalan Söylemek İle İlgili Rüyalar;

 1. Engin (09 Eylül 2015 saat: 10:48)

  Rüyamda beni istemeyen sevgilim balkonda çamaşır topluyor du sanırım eğilirken göğüsünün yarısını gördüm ve makyajlıydı. Sonra bana biz pikniğe gidicez demişti ve abisi cama çıkıp yalan söylüyor dedi.
  Sevgilim kapalı ve günlük hayatta fazla makyaj yapmayan bir kişi.

 2. Selda Kuşçu (24 Ağustos 2015 saat: 09:33)

  Ruyamda sabah kalkinca esimi goremiyorum ve onu aramaya basliyorum, onu eski is arkadasi ve bir zenci gencle birlikte bir cafede oturmus tost yerken buluyorum.neden evde kahvaltı yapmadigini soruyorum ve o bana’mudurle geldik buraya’ diyor.yalan soyluyorsun diyorum ve eski is arkadasina soruyorum ve o bana gerçeği soyluyor cok agliyorum

 3. e (11 Ağustos 2015 saat: 11:52)

  Ruyamda sevmedigim birinden cocugum oluyordu ve evlenmek zorunda kaliyordum ve okuluma devam ediyordum.sonra sevdigim insan para caliyordu ve onunla kaciyorduk ve gece kaciyorduk ve cok yagmur yagiyordu ve aileme bir gunlugune geziye gittigimi soyluyordum

 4. zekeriya (29 Mart 2015 saat: 12:20)

  rüyamda büyük çaplı bir yazılı sınava giriyorum sınavın gözetmenini hiç sevmiyorum yanımda da kuzenim var ve sınavda çıkarken ben sınav kağıdını veriyorum kuzenim kopye çektiğiiçin kağıdı işaretlendiğinden vermiyor çıkarken gıcık olduğum hocaya yalan söylüyorum ben zaten üniversite öğrencisiyim istanbul üniversitesi matematik diye ama ben şuan onsekiz mart matematikdeyim sınavdan sonra kuzen soruyor niye yalan söyledin diye uyanıyorum

 5. tuncay (20 Mart 2015 saat: 08:10)

  Camiye girerken bir öğrencim bana bir soru sordu ben yalan söyledim. Sonra kendime neden yalan söledim diye kızdım. Caminin kapıları açıldı hücum ettik yer bulmak için o kadar çok insan vardiki cami sonic al düşündüm. Cami aldı on saflar da büyük boşluklar vardı ben de yavaş olun yer var dedim ama durduğum safta ilerlemedim on saflar boştu ben üçüncü saftaydım.

 6. onur (26 Ocak 2015 saat: 02:14)

  Ruyamda arkadasimin esinin ona yani arkadasima
  hep yalan söylediğini gordum arkadaşımda bunu gördüğü halde inanmiyordu ben yanina gidip bak bu kız sana hep.yalan söylüyor guvenme one dedim yani bugüne kadar hep yalan söylemiş lutfen ne
  oldugunu neye isaret oldugunu yazarmisiniz malimie teşekkür ederim.

 7. Ayşenur (06 Kasım 2014 saat: 10:55)

  Rüyamda yarışma gibi bişeyin içersindeydik. Ama sadece aile be akrabalae vardı. Üzerimde normalde giydiğim bi hirka vardi onun onune tutturmak için dedemin babasının yani Büyükbabamin cep saatinin bi parçası olan cengelli iğneyi aldim. Üstünde tahminen 4 tane cok guzel parlayan taslar vardi. Ikisi siyah ikisi beyazdi. Sonra onu alıp yukarı kattaki eve ciktik kuzenimle. Kuzenime aldığımı söyledim ama o sirasa korktum nedense yerine koymayı düşündüm. O sırada babannem geldi eve. Ne yapıyorsunuz aşağı gelin dedi. Ben yalan söyledim. Şarkı söylüyoruz birazdan gelicez diye.

 8. sema (03 Haziran 2014 saat: 08:15)

  Ben ve dört arkadasim hergün birlikte birşeyler yaparız. Rüyamda iki arkadasimla birlikte onlardan birinin evinde oturuyoruz, diğer arkadaslardan biri binanın merdivenlerinden yukari bizim oldugumuz kata çıkıyor, kata daha ulaşmadan aşağıdan kousmaya başlıyor. Kendisi geç kaldığını düşünüyor ve daha merdivenlerden cikarken bunun açıklamasını yapiyor. Benim orda oldugumu bilmiyor ve arkadaslara benden geldiğini söylüyor ,onun geç kalmasina ben sebep olmuşum öyle söylüyor. Yukarı çıkıp iceride beni görünce utanip ben hemen geliyorum diye ordan kaciyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,