RuyaTabirleri.com

Rüyada Yalın Ayak Yürümek

Rüyada yalın ayak yürümek, bazen iyi şekilde bazen de kötü şekilde tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre yalınayak yürümek, hastalıklardan ve huzursuzluktan kurtulmaya, şüphelerden, korku ve kuruntulardan da arınmaya işaret eder. Kişi büyük bir ruh dinginliğine ve iç huzura kavuşur derler. Bazı rüya tabirleri ise bunun tam tersi şekilde yorum yaparlar. Sağlık sorunları yaşanacağına, kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük sıkıntılara düşeceğine işaret eder diye yorumlanır.

Rüyada Yalın Ayak Koşmak

Rüyasında yalınayak koştuğunu gören kişi iş hayatında büyük başarı elde edecek ve makamı yükselecek demektir. Kişi, meslek hayatında sözü geçen, imza yetkisi olan ve son kararı veren isim olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Yağmurda Yalın Ayak Yürümek

Allah’ın lütuflarına kavuşmaya işaret eder. Çok güzel bir rüyadır, kurtuluşa delalet eder. Rüya sahibinin şifa bulmasına, üst üste yeni ve hayırlı iş teklifleri almasına, ne kadar derdi, sıkıntısı ve korkusu varsa bunları arkasında bırakmasına tabir edilir. Şefaate ermek anlamına gelir.

Rüyada Ayakkabıyla Yürümek

Rüyasında ayakkabı ile yürüdüğünü gören kişi kendisine çok ağır gelecek ve ödeyemeyeceği için sonradan sıkıntıya düşeceği bir borca girecektir.

Rüyada Ayakkabısız Yürümek

Rüyasında ayağında ayakkabı olmadan yürüdüğünü gören kişi ne kadar malı ve parası varsa kaybedecektir. Kişi hem parasız hem de işsiz kalıp, ele güne muhtaç olacaktır.

Rüyada Çamurda Yürümek

Rüyada çamurda yürümek iyi değildir, rüya sahibinin başına gelecek belalara işaret eder. Kişinin üzüleceği ve sıkıntıya gireceği olaylar yaşayacağı, kötü ve şansız bir dönemin yaklaştığına tabir edilir.

Rüyada Karda Yürümek

Rüyasında karda yürüdüğünü gören kişi hayırla karşılaşır, maddi ve manevi anlamda daha güçlü hale gelir. Kişi, gelecekte mutlu bir hayat yaşayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yalın Ayak Yürümek İle İlgili Rüyalar;

 1. Fatma (12 Kasım 2015 saat: 09:56)

  Merhaba rüyamda tansaş market servisine biniyorum uyandığımda üstünde kısa kollu beyaz penye tişört altında hasta bazı ve şort var ayaklarım ciplak patika yoldan gidiyoruz servisten iniyorum ne cuzdanim var ne telefonum kosusturuyorum ve geri dönmek için servis arıyorum bulamıyorum ve daha sonra bu ruyami gene bir markette eltime anlatıyorum üç elti bir komşu aynı marketteyiz ben oturup kalıyorum

 2. Fatma (12 Kasım 2015 saat: 09:54)

  Merhaba rüyamda tansaş market servisine biniyorum uyandığımda üstünde kısa kollu beyaz penye tişört altında hasta bazı ve dört var ayaklarım ciplak patika yoldan gidiyoruz servisten iniyorum ne cuzdanim var ne telefonum kosusturuyorum ve geri dönmek için servis arıyorum bulamıyorum ve daha sonra bu ruyami gene bir markette eltime anlatıyorum üç elti bir komşu aynı marketteyiz ben oturup kalıyorum

 3. Sena (07 Kasım 2015 saat: 16:17)

  Hatırladığım kadarıyla rüyamda üstümde sıfır kol ve kapriyleydim yani yazlık bir kıyafet vardı dışarıda hava iyi gibi görünüyordu biriyle konuştum görmediğim biriyle ve sonra elime şemsiyeyi kaptığım gibi dışarıda yalın ayak yürümeye başladım ardından deli gibi yağmur yağmaya başladı biri durdurdu beni yolda yüzünü yine görmediğim onunla konuştum ardından da eve geldim anneme ağlamaya başladım beni korkuttular diye sizce bu ne anlama geliyo olabilir!?

 4. Masal (01 Kasım 2015 saat: 09:23)

  Rüyamda eve giderken ayakkabm kirlendi.Kaldırım dolusu kar vardı,beyaz ayakkabılarımı orda temizledim ancak kar bi tek orda vardı. Sonra ayakkabıları çıkarıp yalın ayak sokaktan eve kadar yürüdüm,evin dış kapsı ve bürün eşyalar dahil herşey fıstık yeşili boyanmıştı ve kapıyı anneö üzerinde gelinlikle açtı. Bütün eşyaları yeşile boyamşlar ve komple boyalı bi gramafon vardı. Bazılarını çok boyamışsınız biraz silelim güzel olmamış dedim. Tiner vardı ama silmeden uyandım.

 5. hilal Ersin (27 Ekim 2015 saat: 21:24)

  Eşimin umursamadigi bir yerde ayak yalin kaldım yalnız bir arabaya bindim beni bi mağazanın önünde indirdiler terlik alacaktım hiçparam yoktu 10 lira cçıktı cebimden ben terlige bakarken bayan bana toz pembe parlak bi ayakkabı giydirdi babet gibi çokssevindim beğendim 10 lira dedi para yi verecekken para 45 lira oldu verdim aldım

 6. Seda kaya (23 Ekim 2015 saat: 09:11)

  Elimde telefonun var sevdiğimi aramaya calisiyorum ama ariyamiyorum rüyamda onu arıyorum bulamıyorum yalın ayakla kurak otlArın arasında patika yolda yürüyorum daha sonra ara sokaklardan geçiyorum ve bir dede sandalyenin üzerinde oturmuş yanında deve kuşu var bana dokunuyor kuş şanki onu sevmemi istiyordu sonra dede kollarımdan tuttu gel içeri yemek ye dedi Hayır dedim korktum yürümeye devam ettim ama sevdiğimi bulamıyordum bir dağın tepesinde bembeyaz kar yağımisti oraya bakıyordum bozuk beton merdivenlerden çıkıyorum uzun bir yol vardi…

 7. Melisa (22 Ekim 2015 saat: 09:21)

  Rüyamda insanların yanından beyaz elbiseyle ve yalinayak yürüyoryürüyordum .insanlar bana bakıp gülüyor du ben hiç aldırmadan yürümeye devam ettim
  Nereye gittiğimi bilmiyor gibiy dim .sadece yolum devam ettim.ettim.sonra otobüs geldi bende uyandım

 8. hande (09 Ekim 2015 saat: 09:06)

  Ruyamda kumda koşuyordum birileri bana sesleniyodu bazende yavaş yuruyodum kumluğun ortasinda bi. çift kişilik salinçak varda bi ara bot giydim ama tekini giydim daha sonradabi arkadaşim uyudu sanirim birini bekliyodum bir şey varmeliydi bir. arkasindaydik iki yada uç katli villaydi onun alt katinden bir şeyler çikardı iki tane kuçuk kutuydu ben geride kaldim iki arkadaşim unden koşuyollardi. sonra bende onlara koşarak yetiştim ve unumuzde iki motorlu adam geçti onlarin polis olabileceğini duşunduk ve yine geri donduler bizde o ara daracik bir sokakten tam geçmiştik

 9. yasemin (30 Eylül 2015 saat: 08:55)

  evli bir bayanım eşim olan kişiyle nişanımı görüyorum rüyamda nişanım oluyordu yani ama hiç özenilmeden elbisem bile yok üzerimde bir sürü elbise deniyorum hiç birini beğenmiyorum en sonunda bi elbise seçiyorum ama ayakkabılarımı bulamıyorum be yalın ayak çıkıyorum sahneye yanımdakilere ayakkabımı getirin diyorum ayakkabımı bulun diyorum ne anlama geliyor acaba

 10. hamit (14 Eylül 2015 saat: 05:14)

  İyi günler… rüyamda yalın ayak olarak misafirliğe gidiyorum. Fakat yalın ayak olduğum için içeri girmeye utanıyorum. Bu sırada küçük abdestim geliyor ve işediğimi belli etmemek için musluk suyunu açıp kesilmiş kütüklerin üzerine işiyorum. Bu sırada su sidik le birlikte kütüklerin üzerinden akıyor.

 11. sema (22 Nisan 2015 saat: 13:18)

  Rüyamda beyaz elbise giymişti,m ve çamura basa basa yürüyordum sonra çıktım ayaklarım tertemizdi fakat uzakta bir arkadaşım gelmiş görüyorum fakat arkadaşımla küstüm rüyamda.Sonra kendimi cumhurbaşkanlığı sarayında gördüm Emine hnmla bana sarayı gezdiriyordu ve saçları açık çok güzel bir kadın olarak gördüm.

 12. Asena (19 Şubat 2015 saat: 16:35)

  Rüyamda ayaklarım yalın ayak sevdiğim çocuğun evine gidiyordum rüya da gittiğim evde ev sitede ve 1. Katta oturuyorlar ben ayakkabılarimi sevdigim çocuğun evinin camın da zannediyorum ve oraya ayakkabılarimi almaya gidiyorum ayakkabılarimi alıyorum tam gidicem arkamda ufak cocuk var bana çok samimi davranıyor beraber onlara geçiyoruz çocuğa ona onu çok sevdiğimi söyle diyorum o da tam tamam diyo içeriye uzun boylu siyah parduseli bi adam geçiyo arkasından yine aynı şekilde biri daha geçiyo ve o sevdiğim kişi ama hiç benzemiyo normal haline tabi ruyada fark etmiyorum sarılıyorum öpüyorum çok mutluyuz aşırı mutluyuz her şey harikaydi

 13. erhan tas (18 Şubat 2015 saat: 17:23)

  İyi günler rüyamda pazar yerinde geziyorum karanlik havada pazar tezgahları azalıyor yururken kaybolup bir karanlik sokağa giriyorum sonra sol ayakkabim ve corabimin olmadığını fark ediyorum o arada karşıma cin veya şeytan çıkıyor nas suresini okumayA başlıyorum uyaniyorum yorumlarsaniz sevinirim

 14. Hacer (30 Aralık 2014 saat: 00:05)

  Merhaba.Bu sabah rüyamda kalabalık bir grupla kum tepesine cıktığımı indiğimdede ayakkabılarımı kaybettiğimi gördüm.İndiğimde bi kaç kaybolmuş eşya gördüm fakat ayakkabımı bulamadım yalınayak yürüdüm.ve orası Almanyaymış genelide Türkmüş kum tepesine tırmananların.

 15. deniz zorlu (06 Aralık 2014 saat: 21:47)

  Ruyamda suna adinda bir arkadasimla konusup ona gitmek uzere yola cikiyorum. Minubuse bindim yollar bayirdi gotuyorum ama minubus sanki dumduz gidiyormus gibi hissediyorum sunanin evine gelince kayinpederini balkonda gordum ve minubusten indim. Birden bir bakiyorum ayakkabilarim ve coraplarim yok eyvah diyorum ayakkabilarimi minubuste unuttum ama sasiriyorumda bir yandan cunku ayaktaydim ve ayakkabilarimi cikardigimi gormemistim ve cok utaniyorum ayaklarim ciplak oldugu icin sunayada gitmedim ve bi yurudum bi sakladim insanlar ayaklarimi gorucek diye oyle uyandim.

 16. Jale (19 Kasım 2014 saat: 09:01)

  Merhaba, Ruyamda bir kapidan girdiyimi ve ayakkabimi cikarip elimde tutdugumu ve yalin ayak sanirim bazen yuruyup bazen kowtugumu gordum. Oldugum yer mukaddes bir yerdi sanki, cunku yerler hep hali ve temiz yerdi. Orada ewarpli kadinlarda vardi ve ellerini acmiw dua ediyolardi bende onlarin arkasindan yavawca ses salmadan yuruyordum. ve bu yerde hep odalar vardi,(upuzun bir yer duwunun ve kapilari acik) yani bi odadan diger odaya gecit vardi (koridor yoktu) ve kapilari acikdi hep rahatca geciyordum. Sonuncu kapida acikdi ve ben rahat diwari ciktim. Sanirim benim acelem vardi diwari cikmak icin ama dua edilen odalardan sakin geciyordum mani olmamak icin ve diwari cikdigimda rahatlamiw gibiydim. Lutfen ruyami tabir edermisiniz. Önceden cok tewekkurler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,