RuyaTabirleri.com

Rüyada Yalnız Kalmak

Rüyada yalnız kalmak, ne yazık ki iyi anlamlara gelmez ve hayırlı olan şeyleri çağrıştırmaz. Bu rüya, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve kişinin çevresinde en fazla insan olması gerektiği zamanda durumun tam aksine kendisine el atacak kimselerin bulunmayacağına, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kime gideceğine, kimden akıl soracağına ve ne yapacağını bilemez olacağına işaret eder.

Rüyada Yalnız Olmak

Rüyada yalnız olmak, zor durumda kalmaya, musibetler yaşamaya, uğursuzluk getirecek ve şansın kapanmasına neden olacak kararlar olup bu kararları uygulamaya, hayatın alt üst olmasına, zavallı hallerde kalmaya ve kötü günler yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Yalnız Kaldığını Görmek

Rüyada yalnız kaldığını görmek de yalnız olmak gibi tabir edilir. Düzenin bozulacağı, gelirin düşeceği, kötülüklerin ve melanetin kol gezeceği bu nedenle de rüyayı gören kişinin uzun bir süre yüzünün gülmeyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm umutlarını kaybedeceği ve sanki hayatının sonunun gelmiş gibi hissedeceği bir dönemin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Tek Başına Kalmak

Rüyada tek başına kalmak, borçların artmasına, çekilen üzüntü nedeni ile bazı hastalıkların baş göstermesine, huzursuzluğun rüya sahibini yiyip bitirmesine, kişinin yakasını bir türlü beladan kurtaramamasına delalet eder.

Rüyada Çaresiz Olmak

Bir kişinin rüyasında kendini çaresiz olarak görmesi, o kişinin şansı ve kısmeti olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatında sürpriz gelişmelerin yaşanacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Aciz Kalmak

Rüyada aciz kalmak, parlak fikirlere ve özel yeteneğe sahip olmaya alamet eder. Rüya sahibinin kıvrak zekâlı ve sağduyulu olması sayesinde her zorluğu yenebileceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yalnız Kalmak İle İlgili Rüyalar;

  1. irem (22 Mart 2014 saat: 12:51)

    Rüyamda babamla karşıya geçiyorum. Bir yere gitmek istiyordum, market gibi.Kavşaktan dönerken gördüm. Büyük bir gökdelendi.Babamla girdik. Bir şeyler aldık. Çıkarken babamı vurdular. Çok karanlıktı göremedim kim olduğunu. Sonra mağaza görevlilerine söyledim babam vuruldu dedim git burdan dediler.Disari çıktım çok karanlıktı, çok çaresiz hissediyordum, orada uyandım. Bu rüyayı 10 yıl önce de görmüştüm

  2. Yunus Keskin (21 Ocak 2014 saat: 00:22)

    rüyamda dünyadayım ama gökyüzü karanlık etrafta sert rüzgarlar var. sanki fırtına gibi. binaların yıkıldığını görüyorum ve içimi bir his kaplıyor sanki dünya üzerinde bir tek ben kalmışım gibi. binaların yıkılmasını duyuyorum sanki dünya adım adım parçalanıyor. rüyamda önceden görmediğim bir yerde bu olaylar gerçekleşiyor her yerde yıkım ve kimseler yok. lütfen bana ne anlama geldiğini açıklayın rüyadan fazlasıyla etkilendim. şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,