RuyaTabirleri.com

Rüyada Yalvarmak

Rüyada yalvarmak, rüya sahibinin girişeceği işlerden kazanacağı mal ve mülkle rahat ve ferah bir hayat süreceğine delalet eder. İşle ilgili girişimlerde başarı sağlanacağına ve sonunda çeşitli ortaklıklarla yeni bir iş kurulacağına yorumlanır. Aynı zamanda, hayırlı işlere girerek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada Allah’a Yalvarmak

Rüyada Allah’a yalvarmak, çalışarak arzu edilen yere gelinmesine, çabaların meyvelerini vermesine ve yapılacak işlerle büyük bir şöhrete kavuşulmasına delalet eder. Rüya sahibinin, engelleri aşarak hayal ettiği düzene ulaşmasına ve hayırlı bir kısmete kavuşmasına işarettir.

Rüyada İnlemek

Rüyada inleyen kişinin, ailevi sorunlarının olduğuna ve çözümleyemediği için sıkıntıya girdiğine delalettir. Rüya sahibinin, endişe ettiği ve üzüldüğü konuların kısa süreli bir çıkmaza girdiğine ve ilerleyen zamanlarda düzeleceğine ve yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada Sayıklamak

Rüyada sayıklamak, rüyayı gören kişinin, sırlarını ortaya dökeceğine ve yaşanan olayların istenmeyen kişilerin kulağına gideceğine yorulur.

Rüyada Geğirmek

Rüyada geğirmek, uzun yıllar boyunca yokluk çekmiş birinin, çalışıp çabalayarak mala ve mülke kavuşmasına delalet edilir. Asılsız iddialarla insanların suçlanmasına ve suçsuz yere işinden olmasına işaret eder.

Rüyada Kaşınmak

Rüyada kaşınmak, verilen emeklerin boşa gitmesine ve yapılan çalışmaların gereksiz masrafa sebep olmasına yorulur.

Rüyada Aksırmak

Rüyada aksırmak, verilen emeklerin fazlasıyla geri dönmesine, atılan adımların hayırlara vesile olmasına ve muhtaç insanlara yardıma delalet eder.

Rüyada Sık Sık Aksırmak

Rüyada sık sık aksırmak, büyük amaçlar için yola çıkmadan önce çok iyi düşünüp yerinde karar vermeye ve sonrasında pişman olmamak için deneyim sahibi insanlar danışmaya işaret eder. Yapılan işlerin uzun vadede başarı sağlayacağına ancak destek veren ve yardım eden insanların çalışmadan soğutulmaması gerektiğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yalvarmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Saniye (18 Aralık 2015 saat: 09:46)

  Merhaba
  Rüyamda oğlumu uyutup annemle on dakikalığıma avm ye gidiyoruz rüyamda avm hemen evimin yanı gittiğimizde orası çok karışık bi halde çıkışı bulamıyoruz annem çıkmış ben onu arıyorum bir yandanda oğlum uyanıcak ağlamaktan baygınlık geçirecek diye söylenip korkuyorun çıkış için merdivenlere ilerliyorum ama merdiven çok yüksek çık çık bitmiyor ve uçurum gibi heran düşebilirsin öyle yani merdiveni geçtikten sonra terliğimi orda unttuğumu farkettim bi bayana söyledim almadı küçük bi kıza söyledim o çıkmışken attı bana terliğimi ben tekrar çıkış arıyorum bu defa farklı bi merdivenden bi okadar da korkunç bi merdiven aşağıya bakılmıyor düşme korkusundan iki kademeli merdiven spnunda bitiyor anne kız karşıma çıkıyor annesi kızına bağırıyordu onu uyarıp çıktım karşıma kaza yapmş bi otobüs çıktı tanıdıklar falan ordaydı rüyamda 3saat geçmiş aklım oğlumda kızenimi gördüm orda telefonunu istedim annemi aramak için ama yalvararak istiyorum ağlıyorumm nolur ver diye vermedi eşimin halası ordaydı tek kelime etmeden uzattı tlfnu annemle kpnuştum hızlı hızlı yürüyorum oğlumu soruyorum anahtar bende nerdesin gidelim diyorum kardeşimin evde olduğunu çocuğu merak etmeme mi söyledi ama halen ağlıyorum rüyamda acı ve korku hissediyorum eve gittiğimde ise halen uyuyan oğlum ben gelince uyandı o an herşey bitti rüyada

 2. seyde muhammed (26 Nisan 2015 saat: 11:31)

  ruyamda tuvalette girdik annemin arkadasiyla ben bitirdim çıktım sonra bır adam geldı ben çok yalvardım hemde çok benı çıkarttı kalan kadını tecavüz etti ve kapı açıktı ben görebiliyodum sonra annemın bır başka Arkadaşı geldı oda gördu bışey demedi ondan sonra bırı gördü oda bışey demedı Öylece kadın hamıle kaldı ve doğurdu

 3. Gonca (27 Kasım 2014 saat: 10:10)

  rüyamda Dünya’nın sonunu getirecek yağmurların başlayacağını haber alıyoruz. Eşime annesinin babasının pamuk diye bi yerdelermiş onların yanına gitmemiz gerektiğini söylüyorum fakat o babasıyla konuştuğu orasının çok kalabalık olduğu gelmememiz gerektiğini söylemiş. Bende kendi Başıma bi çare düşünüp kendi ailemi kurtarma çabasına girişiyorum. Eşimi Alıp Ilk önce kendi babama gidiyorum. Babam gelmeyeceğini söylüyor bende ona yalvar yakar ikna ediyorum sonra kendi annemi alıyorum ablamları Alıp kırmızı bi arabayla gidiyoruz yolda yüksek bi yerde mola verirken tepemizden Uçaklar geçiyor ama havadan kötü etkilenip düşmek üzere olan Uçaklar ve bunları havada kurtarmaya çalışan Uçaklar var. Uçaklar tepemizden geçerken ben yere çimlerin üzerine uzanıyorum elimde de bi bebek var onu koruyorum.

 4. melek (17 Kasım 2014 saat: 14:32)

  Rüyamda Allah a yalvarıyorum diyorum ki, Allah’ım ne olursun bana 200 Milyar para ver kardeşime ev alacağım diyorum ne olursun güzel Allah’ım sadece 200 milyar ev parası istiyorum senden, diyorum rüyamı yorabilir misiniz rica etsem.
  Birde Rüyamda 3-5 tane tavşan gördüm 1 tanesini besleyebilirmiyim diyorum evde karşımdakide olabilir diyor elime alıp seviyorum tavşanı, BİDE 1 TANE tek fındık görüyorum yeşil kabuğun içinde

 5. Nayme Taylan (07 Kasım 2014 saat: 12:33)

  rüyamda başka eve giren hırsızlar gördüm kendi mahallemde ama tanımadığım evlerde nerdeyse 5 – 6 tane vardı bi tanesi merdivenle tırmanmıştı birkaçı Çatıda geziyordu birkaçı da gözcülük ediyordu . Yanımda erkek arkadaşım da vardı birlikte korkup kaçmaya başladık sonra o birden yok oldu ama ben farkına varmadım onun yokluğunu birden elimde silah belirdi Hırsızlara kurşunlar yağdırdım ama kurşunlarım bitince kıvırcık Saçlı bi kadın kafama silah dayadı çok korkuyodum sonra nasıl oldu bilmiyorum cehenneme gitmişiz onunla birlikte ama dar bi apartmanın içindeyiz el ele tutuşup korkuyoruz birlikte kapalı kadınlar geliyor biraz yaşlıca renkli gözlü babaanne kurtar beni diyorum yalvarıyorum yüzüme bakıyor arkasını dönüp giderken yakalayıp ellerini öpüyorum ama yine de gidiyor yalvarıyorum ne olur beni bırakma diye ama gidiyor sonrasında uyandım . Ilk defa beni böyle etkileyen bi rüya gördüm uyandığımda kaskatı kesilmiştim umarım en kısa zamanda yorumlarsınız ☺️

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,