RuyaTabirleri.com

Rüyada Yanaktan Öpülmek

Rüyada yanaktan öpülmek, karşı cinsten görülecek büyük ilgiye ve kişinin her ortamda göreceği saygıya alamettir. Ailesinin koşulsuz sevgisini yanında hisseden rüya sahibinin, psikolojik olarak her zaman çok güçlü bir profil çizeceğine ve arkasına sevdiklerini almasından ötürü her işte büyük başarılar kazanacağına yorumlanır. Temiz niyetle yaklaşılan bir ilişkinin neticesinde sevgi dolu, hoşgörü ile beslenen bir evlilik gerçekleştirileceğine, evliler için de rızkı bol çocuklara sahip olunacağını, kişinin aile büyüklerine her zaman hürmet göstererek, onların hal hatırlarını soracağını işaret eder. Yanaktan öpüldüğünü gören kimse iş hayatındaki durgunluk nedeni ile sıkıntı çekse de, aslında bu durgunluğun sonrasında kişiye sunulacak çok güzel fırsatların olduğunu haber verir.

Rüyada Sevgilisi Tarafından Yanaktan Öpülmek

Güzel bir ilişkinin temelinin bugünlerde atılacağına ve özellikle bekar, yalnız kimseler için nihayet gönüllerinden geçirdikleri gibi bir eş adayı bularak, mutlu zamanlar geçireceklerine, ciddi ve temeli sağlam bir zemine oturan evlilikler için ilk adımların atılacağına alamet eder. Evli kimseler için eşleri tarafından ne kadar sevildiklerini anlama fırsatı yakalayacaklarına yorumlanır. Güzel bir rüyadır ve gerçek hayatta da duygusal yaşantının iyiye gideceğini, kişinin her işi mutluluk içinde yapacağını, tadının tuzunun yerinde olacağını betimler.

Rüyada Annesi Tarafından Yanaktan Öpülmek

Kişinin şefkat göreceği anlamına gelir ve özellikle hata yapan veya bir yanlış nedeni ile mahcup duruma düşen rüya sahibinin yardımına ailesinin koşacağını, kendisine destek olurken, aynı zamanda motive edici konuşmalar yaparak kişiyi yeniden ayağa kaldıracaklarını da bildirir. Aileden alınacak karşılıksız destek sayesinde zor günlerin kolaylıkla atlatılacak olduğunu müjdeleyen hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Yanaktan Öpülmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendi yaralarını saramadığını ve her halukarda başkalarından ve özellikle sevdiği kimseden destek almadan kendisini çaresiz ve ümitsiz hissettiğini işaret eder. Yoğun bir anne sevgisi altında büyümüş kimselerin yetişkinliklerinde de aynı ihtiyaca sahip olduklarının göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yanaktan Öpülmek İle İlgili Rüyalar;

  1. İpek (04 Aralık 2016 saat: 00:06)

    Sevdiğim çocuk havuzda yanıma geliyor bi tanıdımın kız bebeklerinimkcama koyuyo sonra onla konuşurmuş gibi bana iltifatlar ediyor sonta ben bilinçsizce elimi onan elimin üstüne koyuyorum sonta o beni yanağımdan öpüyor öpüyor öpüyor…Ve ben malesef uyanıyorum

  2. Mehmet (18 Kasım 2016 saat: 21:42)

    Sınıftaydık ben en arkadaydım sevdiğim kız önümde oturuyordu sana bir şey söyleyeceğim dedi kulağımı ona doğru yaklaşırdım tam derken yanağından öpmeye başladı sonra ben bayıldım ali geldi buna ne öldü? Dedi bende gözümü açıp duruyordum sevdiğim kızın evine gittik ödev yaptık sonra bize gittik annesiyle beraber geldi biz dede ödev yapıp oyun oynadık ve SON

  3. Boşver (12 Eylül 2016 saat: 17:54)

    Hoşlandığım çocuk başka şehirde oturuyor. Rüyamda ise bizim eve geldiklerini gördüm. Tam ona bir şey anlatıcaktım, kulağına eyildim ve beni 2kere yanağımdan öptü. Ben neden onu öpmüyorum diye düşündüm. Tam ben de onu öpücektim ki odaya kuzenim girdi. Bir de hoşlandığım çocuk ile kuzenim yakın arkadaş. Bu ne demek ?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,