RuyaTabirleri.com

Rüyada Yanan Ev Görmek

Rüyada yanan ev görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Yanan ev bazen o hane halkının Allah’a isyan etmesine, günah işlemesine ve doğru yoldan ayrılmalarına işarettir. Bazen de bu rüya maddi sıkıntı çekmeye veya aile hayatınızda görülecek problemlere delalet eder. Rüyada evin yandığını ve dumansız bir ateş çıktığını görmek, başarı ve kazançtır. Dumansız ateş genellikle iyiye ve hayra yorulur. Evden kara dumanların yükselmesi ise başınıza gelecek bir musibet veya zarardır. Elinizden çıkacak mala veya kaybedeceğiniz paraya da delalet eder. Rüyada yanan evin içinden kurtulmak, kötü arkadaşları terk ederek onların şerrinden emin olmak veya çevrenizde sizin için kötülük düşünenleri egale etmek anlamlarına gelir.

Rüyada Yanan Evden Kaçmak

Rüyada yanan bir evden kaçmak, eğer kaçışı gerçekleştirmişseniz hayra eğer başarılı olamamışsanız zarara delalettir. Bu rüya başınıza gelecek bir felaketten kurtulmanıza veya bu felaketi en az zararla atlatmanıza işaret eder. Bu rüyayı gören kimse, dünya hayatında çeşitli sıkıntılar yaşar veya finansal açıdan büyük zararlar eder. Bazen de yanan bir evden kaçmak, kurtuluşa, dini hayatın güzelliğine, maneviyata yönelmeye delalettir.

Rüyada Yanan Evden Çıkan Ateşler Görmek

Rüyasında yanan bir ev olduğunu ve bu evden ateşlerin gökyüzüne kadar yükseldiğini görmek, eğer o ev tanınıyorsa hane halkının isyanına ve küfrüne, Allah’ın hoşuna gitmeyecek hareketlerde bulunmalarına ve bu nedenle de başlarına gelecek olan kötülüklere delalettir. Eğer ateşler her tarafı sarmışsa ve çevreye de yayılmışsa, o evin bulunduğu toplumum tamamının sapıklık içinde olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Yanan Ev Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada yanan ev iç dünyanızdaki buhranların veya ailenize karşı oluşturduğunuz yanlış tutum ve düşüncelerin yansımasıdır. Bu rüya aile içinde yaşadığınız sorunların bir göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yanan Ev Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Sengul tazi (10 Aralık 2016 saat: 09:58)

  Ruyamda yanan ev gördum evin tamamini sardi ates ev koplet yandi ates okadar yukseldiki sanki kar tanesii gibi ates karsi taraflara yagmaya basladi son anda atesten kurtulduk yanan evin icinde hic kimse yoktu hepimiz disardaydik ates kar tanesi gibi uzerimize yagmaya basladi kactik kurtulduk

 2. saliha leyla (24 Temmuz 2016 saat: 12:47)

  rüyamda gittigim bir kasaba veya köyde yanan ev varmis- ev hic durmadan gece gündüz yaniyormus- orananin halkida bu ev asla sönmez ve söndürülmüyor diyordu ve bu görüntüye alismislardi- ayrica baska eve kalmak icin girdigim evdede altin küpelerim lavaboya düstü ve zorluklarla almaya calisiyordum.

 3. Orkun (19 Şubat 2016 saat: 12:22)

  Ruyamda uzanmistim bir sey oldu disarii ciktim fuman cikiyordu arkadasimin evi yaniyordu dedi annem kosa kosa gittim iki tane itfaiye gelmisti ve poliste yanda ki ağaca da sicramisti ates duman cikiyordu sonra duman gkesildi itfaye biraz sondurdu sonra helikopter le tamamen sondurdulwr

 4. asiye (28 Kasım 2015 saat: 11:46)

  Ruyamda suslu bir sekilde teyzemlerdeyim ondarda mevlüt hazırlığı yapiyorlar o sirada tanıdığım insan larin evleri yanmaya başlıyor yangindan canli bir at kurtariyorum kalacak hic bir yerim kalmiyor ve terkedim gittigim eski kocam beni tekrar eve aliyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,