RuyaTabirleri.com

Rüyada Yanan Soba Görmek

Rüyada yanan soba görmek, bazen bolluk ve berekete, bazen de sıkıntı ve çileye yorumlanır. Rüyada yaz mevsiminde soba gören kişi, birtakım üzüntüler yaşar. Bu rüya özellikle maddi açıdan gelecek zararlara ve yaşayacağınız sorunlara delalettir. Rüyada kış mevsiminde yanan soba görmek ise her anlamda mutluluk ve sevinç, bolluk ve kazançtır. Rüyada yanan bir sobanın yanında oturmak, size iyilik yapacak bir adamla karşılaşacağınıza ve onun maddi gücünden faydalanacağınız anlamındadır. Rüyada yanan sobadan çıkan şeyler genellikle dünyada elde edeceğiniz güzel nimetlerdir. Yanan bir sobadan ekmek çıkması mutlu ve huzurlu bir yuva anlamına gelmektedir. Yanan sobanın sönmesi ise bazı isteklerinizin gerçekleşmeyeceğine veya başınıza gelecek bir musibete yorumlanır.

 Rüyada Yanan Sobayı Söndürmek

Bazı alimlere göre bu rüya eğer sıkıntı içindeyseniz bu durumdan kurtulmaya ve kavgalı olduğunuz kişilerle aranızın düzelmesine işarettir. Bu rüya bazen de isteklerin gerçekleşmemesine ve ailevi huzursuzluklara da yorumlanabilmektedir. Rüyada soba yakmak ise, insanlar arası ilişkilere işaret eder. Soba yakan kimse, önemli bir işe girişir veya bu rüya çetin bir işte çalışma, büyük sorumlulukların altına girmeye delalet eder.

Rüyada Yanan Sobada Isınmak

Rüyada üşüyen bir kimse yanan bir sobada ısındığını görse, bu rüya çok ihtiyaç duyduğunuz bir anda gerekli olan yardıma ulaşacağınıza, eğer rüyayı gördüğünüz dönemde bir sıkıntı içindeyseniz bu sıkıntıdan kurtulacağınıza ve arzularınızın gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada yanan sobada ısınmak bazen de mutluluğa, yakında bir yuva kurmaya veya çocuk sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Yanan Soba Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada yanan soba, sizin çok iyimser, cana yakın, insanlara yardım etmeyi seven bir karaktere sahip olduğunuzu göstermektedir. Bu rüya aynı zamanda bazı kişiler için sıcak bir yuva özlemini veya çocuk arzusunu da yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yanan Soba Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ezo (13 Kasım 2016 saat: 05:12)

  Evin salonunda 3 tane soba vardı birini ben kurmuştum Biri yanıyordu. Benim kurduğum sobayı kız kardeşim değiştirip diğer sobanın borusunu bacaya takmış. 3 soba yanyana duruyor biri hafifçe yanıyordu.nasıl yorumluyorsunuz . Yanan sobanın boruları diğer sobaların borularından daha ince

 2. Ayşenur (22 Mayıs 2016 saat: 19:26)

  Merhabalar. Rüyamda annemin köyüne Sinop’a gidiyoruz ailecek. Bir buçuk yaşında ikiz yeğenlerim, ablam, eniştem ve kuzenim var yanımda. Köy evinde oturuyoruz. Hava biraz sevince ama yaz mevsimi. Soba yakalım diyorlar. Ablam ve eniştem dışarı tarlaları gezmeye gidiyor ve bana yeğenlerimi emanet ediyorlar. Ben kaan ile ilgilenirken egemen sobaya iki eliye yapışıyor ve ben onu tutamıyorum. Soba kor gibi yanıyor, kıpkırmızı kor gibi sobanın dışı. Egemenin ellerinin eti sobada kalıyor. Hemen kucağıma alıyorum elinde eti yok kuramayan başlıyor ellerinden itibaren vücudu. Kömür közü gibi oluyor vücudu. Sonra kuzenim gelip bedenine vuruyor ve yeğenimin vücudu küle dönüşüp etrafa dağılıyor. Çok fazla ağlıyorum, çok etkiliyor bu olay. Ablamlar geliyor üzülüyor ama beklediğim kadar kimse çok tepki göstermiyor. Ama ben kahroluyorum. LÜTFEN BİLGİLİ OLAN VARSA BANA AÇIKLAMA YAPSIN, YEĞENİME KARŞI SORUMLULUK ALMAYA KORKUYORUM ARTIK.

 3. Sakarya (24 Nisan 2016 saat: 04:50)

  Yaşadığım evin salonunda yanan sobanın borusu tümüyle düşüyor eşim korma eline bezal brulari takıl şekilde dışarı kapıdan dışarı atıyoruz sobayida esimle tutup dışarı giriş balkonun bırakıyoruz eşim ben hiç zarar gormuyoruz sobaninüst kapağı da yok odunlar sakin sakin yanar vaziyette

 4. Nurten (03 Ekim 2015 saat: 05:59)

  Yanan soba bir parçası koptu yangınolacak diye korktum içinde ateş vardı birden deprem olurgibi ev sallanmaya başladı soba aşağı doğru çoktu alt kata düştü ben Aşağıya haber vermek in tam koşuyordum ki tekrar o sallantıda birdaha oldu korkuyla uyandım.Allah hayır etsin.

 5. hande (31 Mayıs 2015 saat: 14:16)

  rüyamda kalorifer sobası yakıyordum ve sobayı açtığım da içinde yanan kömür gördüm biraz daha kömür attım ama kömürün bazısı dışarı taştı ardında kürekle onları kenara çektim mayıs aynıda hava yağmurlu olduğunu gördüm ev çok soğuktu ve evde de akrabalarımız vardı kalabalıktık

 6. sena (29 Mayıs 2015 saat: 09:56)

  Mrb rüyamda sevdiğim adam başörtüsü takmış ve ev işi yapıyordu evlerinin çatısında her an yangın çıkmasına sebep olacak gibi kırmızı alevler yükselen bir soba yanıyordu sobanın içide dışıda alev topu gibiydi ben çok korkmuştum o gayet sakindi .Yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,