RuyaTabirleri.com

Rüyada Yandığını Görmek

Rüyada yandığını görmek, rüya sahibinin temiz kalpli ve yüce gönüllü bir kişi olduğuna delalettir. Allah yolunda ilerleyen ve ahirete uygun bir yaşam şekline sahip olunduğuna işaret eden rüya, kişinin mutlu geçecek, uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağının da tabiridir. Her türlü dünya nimetinden faydalanılacağına, rızkın ve kısmetin artacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine de tabir olur. Rüyasında yandığını gören kişi başarılarla ve kazançlarla dolu bir iş hayatına nail olur. Resmi makamlarla da iş yapılacağına ve tapu gibi belgelere imza atılacağına da yorulur.

Rüyada Birinin Yandığını Görmek

Başka birinin yandığını görmek, kişinin başına sıkıntı açacak türlü belalar geleceğine, kazalara, hastalıklara ve ölüme işaret eder. Pek çok açıdan uğursuzluk yaşanacağına, birçok açıdan sıkıntılarla dolu bir döneme girileceğine yorulur. Rüyada yandığı görülen kişi tanıdık ise, o kişinin başına gelecek kötü olayları niteler. Aynı zamanda yandığı görülen kişinin rüyayı gören kişiden yardım istediğine de anlamlandırılır.

Rüyada Sıcak Su İle Yandığını Görmek

Ruhsal açıdan kişinin depresif bir durumda olduğuna ve çevresindeki herkese kırıcı davrandığına yorumlanır. Hayata olan bağlılığın azalmasına ve aile ile ilgili ciddi sorunlar yaşandığına delalet eder. Rüyasında sıcak su ile haşlandığını gören kişi çok yakınında olan kişileri kaybeder ve derin bir yalnızlığa düşer.

Rüyada Ateşte Yandığını Görmek

Rüyasında ateşte yandığını gören kişi zengin bir hayat sürer ve kısmetleri açılır. İş ve aşk hayatında mutlu bir döneme işaret eden rüya, aynı zamanda başarıya da yorulur. Bazı rüya alimleri, ateşte yanmanın kişinin günahlarının arttığının ve tövbe etmesi gerektiğinin bir işareti olduğunu da söylerler. Ateşte yanmak aynı zamanda birincil derecede bir yakını kaybetmek ve bu nedenle çok büyük acı çekmek anlamına da gelir. Dedikodu ve iftiralar karşısında aile birliğinin bozulacağı, haram kazanç elde edileceği ve Allah yolundan uzaklaşılacağına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yandığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Esat (22 Kasım 2016 saat: 06:28)

  Rüyamda Türkiyede Bir ilçeye Gidiyoruz Çalışma Maksatlı inşaat için Fakat Gittiğimiz Yerin ismini Bilmiyorum Neyse Biz Oraya Gittikten Sonra Tanıma Amaçlı Yanımda Tanımadığım Yabancı Bir Arkadaşla Çıktık Yola Çarşıda Gezelim Derken Birden İki kişi Çıktı önümüze Bizi istemediklerini Söylediler Nedeni ise orda yabancı olmamız Bunlar Bizi uyardı Biz Tabi Gitmedik Bunlar Bu Defa Bizi Yollamak için şişeyle Üzerimizi Benzin Tiner gibi Birşeyler saçmaya Başladılar Diğeri Elinde Çakmakla Beni Kovaladı Ve yanmaya Başladım Orda Rüya Bitti Tabiri Nedir acaba bilgi verebilen olursa sevinirim

 2. Ümmü gülsüm (01 Temmuz 2016 saat: 14:18)

  Bendede ali diye bi cocuk var gelmis aileme biz gülsümle sevgiliyiz dio ama oyle bise yok sonra neyse biz halamlara giduyoruz ruyamda halamlarla onlarin evi cok yakin biz iceri giriyoz sonra ali pencereden bizi izliyo gülsüm ü vermwsseniz yakarim diyo ve zorla biri iceri giriyo onu olduruyoruz ama digwrinde mermimiz bitiyo ve beni yakiyo ali de arkamdan cok agliyor…

 3. Betül (28 Mayıs 2016 saat: 10:11)

  Parkdaydım çok tanımadığım bir kızın üstüne köpük yakıp atıyorlardı com korkmuştum batıyordum yardım evin diye etrafımda su veya toprak yoktu saman vardı onu üstüne atsaydım tamam sen tutuşurdu kız bu arada kızın sadece saçları tutuşmuştu bana yardım et diyodu ama yardım edemiyordum ve kızın saçları ve kaşları tamamen yok olmuştu ve kızın annesi gelmişti korkuyla uyanmıştım.

 4. Asbsbs (25 Mart 2016 saat: 01:37)

  Bi arkadaşımla tartıştım ve onu üzmeyin cezası da ateşte kendini yakmakmış sonra çıktım yola yanımda tartıştığım arkadaşım ve biri daha vardı sonra üzerime benzin döktüm ve ateş tuttum yanmaya başladı vücudumun her yeri sonra kolum yandı yara oldu sonra yanmaktan vazgeçtim fazla acı hissetmedim ama söndürmek istedim kendimi söndürdüm sonra işte böyle bi rüya gördüm korktum.

 5. avares (13 Şubat 2016 saat: 06:29)

  Ruyada ateste kavrulan 5-6 kisiyi gordum ve aralarinda bir imamda vardi. Insanlari sanki taniyordum. Ateste mecburi bekliyorlardi sebebi kurban kesilecek kocun kilo 40 kilo olmamisti ve onlarda imamin sozune gore 40 gun ateste beklemeliymisler imamla beraber. Baska bir ateste kuslarin yandigini ve bazilarinin kurtuldugunu gordum..

 6. fatma (25 Temmuz 2015 saat: 04:16)

  Rüyamda ailecek şimdiki oturduğumuz evdeyiz.dışarıdan molotof tarzı yanıcı maddeler atılıyor bana ve aileme de isabet ettiğini görüyorum.iabet edince vücudumun yandığını hissediyorum.aynı şekilde ailem de.acı çekmiyordum ama sıcaklığı hissediyordum.bir insanın yanması böyle bişey mi diye düşündüm rüyamda o esnada.

 7. Altan (16 Temmuz 2015 saat: 09:10)

  Oturduğum köyün mezarlığında görüyorum kendimi , insanlarda var kalabalık , mezarlık dolduğu için mezarları kazıp içlerinden kefenleri ile birlikte ölüleri çıkartıyorlardı bende korkuyordum yaklaşamadım. üst üst gömüp yer kazanmak istiyorlardı. Sonra bir şey oldu üzerime bir ateş parçası geldi ve yanmaya başladım fakat acı çekmiyordum. daha sonra ambulans ile hastaneye götürdüler iyileştim.

 8. Ferhat (26 Şubat 2015 saat: 00:20)

  Bır aksam, sokakta akrabalarım var. Eğlenıyoruz. Naylon ceketım var, önu fermarlı kapalı. Bırden ceketımın arkasa bır aleve oldu. Kucukdı önce. Etrafımdakı herkez sondurmeye calıstı cekiyorlar benı heryerde panık var bagrıyor herkez kendım fermarı acmaya calisiyorum. Alevler buyudu. Alev alev yandim. Annemin babamin onunde oldum

 9. melek (12 Aralık 2014 saat: 04:50)

  ruyamda annem beni arıyor ve kardeşimin ağzından yüzünden ve sırtındanyandığını soyluyor kardeşimin bana ihtiyacı olduğunu ve ona yardım etmem gerektiğini soyluyor bende erzincandan istanbula bisikletle gitmeye çalışıyorum ama bana çok uzak olduğunu duşunuyorum

 10. kadir (30 Eylül 2014 saat: 10:29)

  Varil gibi bir şey taşıyorum ordan benzin siziyor koluma daha sonra elimle siliyorum biraz vakit geçiyor sigara yakmak için cakmagi çıkarıyorum atesliyorum bu arada bende tutusuyorum varilleri tasidigim yer asfalt biryer kapininin önü toprak, toprağa ulaşıp yerde yuvarlanmak ve ateşi döndürmek için kosuyorum kapiya ulaşmaya çalışıyorum buarada ateşin beni yakmadigini farkediyorum daha sakin olup kapiya dogru ilerliyorum daha sonra uyandim

 11. canan (15 Haziran 2014 saat: 08:54)

  ruyamda bir eve gittim orda rituel gibi insanlar toplanmisdi ve bir adam kendini peygamber olarak tanitip yakiyordu bende bagirarak insanlara bu yalanci peygamber diyorum ve sonra adam haça bagli olarak yaniyo ardindan insanlar bunun kaza oldugnu soyluyor ve hemen o evin bacasinda kafa taslarindan olma cop var bunuda yakicaz diyorlar cogunluk kadino bacada genc yasiuo ve o yanan adamin cesedi goyurerek oraya gidip yemeye basliyo

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,