RuyaTabirleri.com

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek

Rüyada yangın çıktığını görmek, iyi şekillerde tabir edilmez ve rüyayı gören kişinin başkaları nedeni ile alacağı sıkıntıya rivayet edilir. Neresinden bakılırsa bakılsın, üzülmeye, ağlamaya, zarar etmeye, kayıplar yaşamaya ve umutlarını kaybetmeye işaret eden bir rüya olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin inandığı ve güvendiği için birlikte hareket ettiği kimselerin kendisine mutsuzluk ve başarısızlık getireceği anlamına gelir.

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek ve Söndürmek

Rüyayı gören kişinin uyanıklığı ve zekiliği sayesinde bir kazadan ya da beladan kıl payı kurtularak büyük bir felaketin ya da zararın eşinden döneceğine alamet eder. Rüya sahibi çevresindeki sahte dostları olduğunu ya da kendini belanın içine çekecek bir işin varlığının farkına vararak bu durumdan kurtulmayı başaracak demektir.

Rüyada Yangın Çıktığını Duymak

Bir kişi eğer rüyasında yangın çıktığını görürse o kimse kendini kötü hissedeceği ve çok üzüleceği bazı sözler işitecek ya da bu tarz tatsız haberler alacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibinin gülen yüzünün solmasına ya da asılmasına neden olacak bazı olaylara yorulur ve uğursuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyada Evde Yangın Çıktığını Görmek           

O kişinin hane içinde yaşayacağı münakaşalara, kavgalara, gürültü ve patırtıya bu nedenle de aile bireyleri arasında meydana gelecek olan tedirginliğe işaret eder. Rüya sahibinin ev yaşamında can sıkıcı ve zor günler yaşanacağını gösterir.

Rüyada Okulda Yangın Çıktığını Görmek

Meslek ya da eğitim hayatında yaşanacak olan hüsrana ve başarısızlığa işaret eder. Rüyayı gören kişinin emeklerinin karşılığını alamayacağına ve yaptığı fedakârlıkların boşa çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Eşyaların Yandığını Görmek

Bu rüya her ne kadar olumsuz gibi görünse de aslında çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin çok daha iyilerine sahip olacağı kadar zengin olacağı ile açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. yurdagül (21 Ekim 2014 saat: 08:43)

  Rüyamda bir arkadaşımın evinin altı samanlıkmış ve burda yagın çikıyor. İlk b3n gòrüyorum sondurüyorum baska biryerden başlıyo ama küçuk alevler bunlar bi kağitparçası yanıyor samanın üzerinde buda samanları tutuşturuyor etraf insan dolu çoğuda iş arkadaşlarım el birlik çıkan alevleri söndürüyoruz . Birkaç arkadaşımda dışarıdan seyrediyorlar ve rahat birşekilde tebessüm ederek. En son itfayiyeyi aradım telefonla yangını bildirdim ama adresi tam olarak söyleyemedim. O eve hangi yoldan geldik unuttum.

 2. hayrettin (14 Eylül 2014 saat: 16:32)

  Rüyamda gökyüzünden uydu parçası düşüyor.
  Düştüğü yerde yangın çıkarıyor.Yangın tüm tarlaları ve ekili yerleri yakıyor daha sonra hızla insanlarca söndürülüyor bende söndürmek için su tabancası ile suk sıkıyorum yangın üstüne ve yangın sönüyor.
  yangının aniden tüm terdeki bitkileri ve ekili buğday ve diğer tahıl ürünlerini yakıyor.
  Daha sonra ben ve tanımadığım insanlar bir yerde toplanıyoruz.ben merdivenlerden yukarı çıkıyorum.Albay geliyor ve izin almamız gerekiyormuş

 3. beyza (27 Aralık 2013 saat: 20:45)

  Arkadaşlarımla ağaçların altında piknik masasında otururken biraz ilerde sevdiğim çocuk oturuyor ve yanında 3 kız var 2 tanıyorum ay tanışmama vesile olsalar falan modundayım sonra biz kalktık ve onun yanına başka 1 kız geldi bizim masaya geçtiler zaten ben de gitmemiştim ağacın arkasından bakıyorum kızın elinde notlar var masaya koydu cocuğa anlatıyor ama gözün içine baka baka resmen yiyor sonra notlara falan bakıyor ben de çok kıskandım…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,